TDMoIP RAD Data Communications

Рішення RAD для псевдопровідної передачі TDM включають широкий набір шлюзів псевдопровідного доступу, від невеликих пристроїв для майданчиків замовника до потужного обладнання, що агрегує для центральних вузлів і виносів операторських мереж.

Сімейство шлюзів для псевдопровідної передачі TDM IPmux дозволяє обробляти повні потоки E1/T1 або Fractional E1/T1 і E3/T3 прямо на майданчику замовника, а модульний пристрій Gmux-2000 встановлюється в центральному вузлі оператора для агрегації псевдопровідного трафіку. Разом це обладнання забезпечує розширення каналів по пакетних мережах, з диференціацією послуг на основі ВЛВС і використанням будь-якого середовища доступу: оптоволокна, міді, HFC, мікрохвильових і супутникових каналів.

Псевдопровідні шлюзи RAD включають новітню мікросхему процесора, що підтримує всі стандартні методи для псевдопровідної передачі TDM, з гарантованою якістю QoS і атрибутами OAM для забезпечення необхідних характеристик послуг.

TDM (PRI E1) поверх IP (ETHERNET)


 IPmux-1E


IPmux-2L


IPmux-4L


IPmux-16L


IPmux-24


IPmux-216

Переваги обладнання TDMoIP RAD Data Communications

Шлюзи для псевдопровідної передачі TDM RAD підтримують більшу гнучкість у виборі шляху переходу до пакетних транспортних технологій, оскільки передають будь-які послуги і протоколи, незалежно від середовища доступу. RAD дає такі переваги:
– Можливість зберегти наявне обладнання
– Не потрібно інвестувати в окремі інфраструктури для кожної послуги
– Швидкий і неруйнівний перехід від традиційних послуг до майбутніх мереж
– Спрощення керування, експлуатації та обслуговування мережі
– Можливість обслуговувати більше користувачів на тій же інфраструктурі