TDMoIP RAD Data Communications

Рішення RAD для псевдопровідної передачі TDM включають широкий набір шлюзів псевдопровідного доступу, від невеликих пристроїв для майданчиків замовника до потужного обладнання, що агрегує для центральних вузлів і виносів операторських мереж.

Сімейство шлюзів для псевдопровідної передачі TDM IPmux дозволяє обробляти повні потоки E1/T1 або Fractional E1/T1 і E3/T3 прямо на майданчику замовника, а модульний пристрій Gmux-2000 встановлюється в центральному вузлі оператора для агрегації псевдопровідного трафіку. Разом це обладнання забезпечує розширення каналів по пакетних мережах, з диференціацією послуг на основі ВЛВС і використанням будь-якого середовища доступу: оптоволокна, міді, HFC, мікрохвильових і супутникових каналів.

Псевдопровідні шлюзи RAD включають новітню мікросхему процесора, що підтримує всі стандартні методи для псевдопровідної передачі TDM, з гарантованою якістю QoS і атрибутами OAM для забезпечення необхідних характеристик послуг.

TDM (PRI E1) поверх IP (ETHERNET)

TDM (PRI E1) поверх Оптоволокна (FIBER)

Переваги обладнання TDMoIP RAD Data Communications

Шлюзи для псевдопровідної передачі TDM RAD підтримують більшу гнучкість у виборі шляху переходу до пакетних транспортних технологій, оскільки передають будь-які послуги і протоколи, незалежно від середовища доступу. RAD дає такі переваги:
– Можливість зберегти наявне обладнання
– Не потрібно інвестувати в окремі інфраструктури для кожної послуги
– Швидкий і неруйнівний перехід від традиційних послуг до майбутніх мереж
– Спрощення керування, експлуатації та обслуговування мережі
– Можливість обслуговувати більше користувачів на тій же інфраструктурі