Wi-Fi мережі з безшовним роумінгом

Компанія «УКРінфосистеми» пропонує побудову безшовних мереж Wi-FI на основі гібридного рішення компанії Allied Telesis, що використовує підхід Autonomous Wave Control with Channel Blanket (AWC-CB) і поєднує в собі переваги архітектур SCA та MCA, дозволяючи обом працювати одночасно.

- Забезпечує безперебійне роумінгове середовище без потреби в конфігурації каналу.

- Працює автономно на основі автоматичних налаштувань.

- Багатоканальна і одноканальна архітектура працюють одночасно з однієї точки доступу.
Системи AWC-CB реалізовані в програмному забезпеченні та усувають перешкоди в роумінгу та радіохвилях за допомогою одного каналу. Використання AWC-CB дозволяє уникнути втрати пакетів через роумінг та забезпечує оптимальну роботу мобільних клієнтів. AWC-CB також підтримує високошвидкісний бездротовий зв'язок, підтримуючи оптимальну кількість клієнтських з'єднань.

Реалізація рішення вбудована в обладнання Allied Telesis AWC-CB (наприклад, Allied Telesis TQ5403). Де використовуються технологічні інновації, включаючи високошвидкісний Ethernet із низькою затримкою та більш швидкісне обладнання, що дозволяє передовим алгоритмам регулювати потужність радіосигналів точок доступу та розподіляти канали автоматизованим та інтелектуальним способом. Він також підтримує деякі новітні стандарти Wi-Fi (наприклад, IEEE 802.11k / r / v, 802.11ac), щоб забезпечити високошвидкісний роумінг, високопродуктивний зв'язок, ефективність використання ресурсів, а також гнучкість конфігурації та розгортання.

ПЕРЕВАГИ ГІБРИДНОГО WI-FI:

  • Підтримка AWC-CB (Channel Blanket)
  • Сумісність з IEEE 802.11ac Wave 2
  • Три радіостанції для діапазонів 2,4 ГГц та 5 ГГц
  • Швидкісний роумінг (IEEE 802.11k / r / v)
  • Інтегрований центральний контроль
  • Просте управління за допомогою Vista Manager EX