Optimux-45

Оптоволоконний мультиплексор на 21 канал E1 або 28 каналів T1 в T3

Optimux-45 Optimux-45 і Optimux-45L- керовані мультиплексори, що забезпечують просте і економічно ефективне рішення для передачі трафіку декількох каналів E1 або T1, а також їх комбінацій (згідно ITU G.747) по одному каналу T3 зі стандартним електричним або оптоволоконним інтерфейсом. Ці пристрої надають гнучкі рішення, що відповідають специфічним вимогам широкого кола програмного забезпечення.


Схема Optimux-45 Подальша інформація
Optimux-45 є ADM мультиплексором, придатним для застосування в широкому колі програмного забезпечення. При з'єднанні пристроїв в кільце, Optimux-45 підтримує повне резервування послуг, навіть при пошкодженні або обриві оптоволокна. Крім того, Optimux- 45 підтримує кільцеві топології по мікрохвильових радіоканалах.

Схема Optimux-45 Особливості та переваги
• Функції крос-коннектора для мультиплексування з виділенням каналів і в кільцевих топологіях
• Мультиплексування 28 каналів T1 або 21 каналу Е1 в канал T3 (45 Мбіт/с) або оптоволоконний канал
• Одночасне мультиплексування каналів Е1 і T1 (згідно з рекомендаціями стандарту G.747)
• Передача трафіку T3 по мідному і оптоволоконному інтерфейсах
• Максимальна дальність з'єднання 110 км
• Можливість встановлення резервного блоку живлення
• Повне керування за допомогою RADview

Різне число ліній E1/T1
Випускаються версії з частковим компонуванням для досягнення економності рішення. У вузлах зв'язку з невеликою кількістю ліній E1/T1 можна встановлювати недорогі версії з 4, 8 і 12 портами.

Optimux-45 підтримує симетричний і несиметричний інтерфейси:
- варіант для симетричних ліній має роз'єми RJ-45 і дозволяє мультиплексувати до 28 каналів T1 (симетрична навантаження 100 Ом), до 21 каналу E1 (симетричне навантаження 120 Ом) або комбінації каналів E1 і T1
- варіант для несиметричних ліній оснащений 21 роз'ємом міні-BNC і може обслуговувати до 21 каналу E1 (несиметрична навантаження 75 Ом)

Optimux-45L являється економічною версією Optimux-45 з конекторами Telco в якості інтерфейсу користувача. Optimux-45L оптимізований тільки для програми "точка-точка" або "точка-мережа". Цей пристрій дозволяє економно обслуговувати 21 канал E1 або 28 каналів T1, або комбінації каналів E1 і T1. Всі модифікації немодульні і передбачають можливість встановлення резервного джерела живлення і резервного інтерфейсу T3 для підвищення відмовостійкості системи. У разі відмови основного каналу зв'язку відбувається автоматичне перемикання на резервний канал.

Підтримка електричних і оптичних інтерфейсів
Для головного каналу пристроїв можуть використовуватися як мідні, так і оптоволоконні інтерфейси. Електричний інтерфейс оснащується коннектором BNC за стандартом G.703.

Для оптичного інтерфейсу можливі наступні варіанти:
- 850 нм для багатомодового оптоволокна
- 1310 нм для багатомодового оптоволокна
- 1310 нм і 1550 нм з лазером для з'єднань збільшеної дальності по одномодовому оптоволокну
- 1310 нм і 1550 нм для з'єднань великої дальності
- одножильне оптоволокно WDM
- за вибором: передача з WDM по одножильному оптоволокну або на одній довжині хвилі по багатожильному оптоволокну

Для спрощення діагностики системи Optimux-45 і Optimux-45L пропонують світлодіодні індикатори, генерацію аварійних повідомлень AIS, визначення відмов з'єднань і сповіщення про відмову за допомогою замикання сухої контактної пари. Налаштування, керування та діагностика Optimux-45 і Optimux-45L можуть проводитися через контрольний порт з ASCII-терміналу, веб- терміналу або Telnet, або зі станції SNMP через виділений порт керування (Ethernet або RS-232).

Відповідність стандартам
Пристрої відповідають стандартам ITU G.703, G.747, G.823, G.824, G.955, ANSI T1.107, ANSI T1.404, RFC 3895 і RFC 3896.

Можливості керування
Пристрої Optimux-45 і Optimux-45L володіють гнучкими можливостями керування, включаючи локальне через ASCII термінал (RS-232). Віддалене керування може здійснюватися або внутрішньосмугово, через мережевий або власний порт, або зовнішньосмугово через виділений порт керування, причому трафік керування і трафік користувача розділені на різні ВЛОМ. Розвинені засоби FCAPS і діагностики надаються операторським програмним забезпеченням керування елементами мережі RADview -EMS через зручний інтерфейс користувача на основі SNMP.

Optimux-45 і Optimux-45L підтримують різні типи доступу: CLI через Telnet, SNMP, web і TFTP.
За допомогою опціонального інтерфейсу генератора синхронізація каналу T3 може проводитися від зовнішнього джерела синхросигналу.
Пристрої забезпечують збір різноманітної статистики про роботу каналів E1, T1 і T3. Optimux-45 і Optimux-45L випускаються у вигляді компактного блоку висотою 1U для встановлення в стійку 19".