Телефонія

Телефонія - галузь зв'язку, електрозв'язку, телекомунікацій; передача на відстань мовної інформації, здійснюваної електричними сигналами телефонною мережею загального користування (ТМЗК) або радіосигналами.

Жоден сучасний офіс не може обійтися без зв'язку із зовнішнім світом. І основним видом зв'язку є телефонія, незалежно від методів її передачі: двохпровідні CO лінії, мобільний зв'язок (GSM), ISDN (PRI) потоки або IP. В кінцевому рахунку, для економії часу співробітників, підвищення зручності спілкування всередині компанії і за її межами, а також для економії та обліку коштів, - все це повинно приходити у Вашу АТС.
Будучи партнером таких компаній як "Укртелеком", "Голден телеком" і "ІПС" ми готові сприяти швидкому і правильному прийняттю рішень щодо вибору оптимального для Вас оператора зв'язку і умов підключення, а також надати допомогу щодо включення отриманого сервісу від оператора в Вашу АТС .

Наша компанія готова не лише продати Вам і встановити телефонну станцію, але і підібрати найбільш правильний для Вас набір телекомунікаційного обладнання та його налаштування. Для економії коштів ми готові забезпечити Вас інструментом тарифікації Ваших витрат (сервером білінгу), а при необхідності - інструментами авто секретаря або функцією для запису розмов, проведених з Вашої АТС.

IP-телефонія — це технологія, що дозволяє використовувати будь-яку IP-мережу як засіб організації та ведення телефонних розмов, передачі відеозображень та факсів у режимі реального часу.

Переваги IP телефонії:

  • Нижча вартість міжміських і міжнародних переговорів у порівнянні з традиційною телефонією за рахунок цифрування і наступної компресії (стиснення) голосового потоку, що дозволяє знизити собівартість послуги.
  • Нижча вартість кінцевого устаткування. На шляху проходження пакетів інформації про голосовий сигнал не використовується дороге устаткування, що стало вже традиційним для міжнародної та міжміської телефонії. У цій високоякісній технології використовуються відносно недорогі комутатори-маршрутизатори.

Фахівці компанії УКРінфосистеми сертифіковані по АТС наступних виробників: LG-Nortel, Panasonic і Samsung. На все обладнання, що продається, пропонуємо укласти договір супроводу, що гарантує у випадку будь-яких несправностей і збоїв максимальну швидкість по їх усуненню, або заміну обладнання на час ремонту старого.