Пусконаладка

Пусконаладка Пусконалагоджувальні роботи - комплекс робіт, що виконуються в період підготовки та проведення індивідуальних випробувань та комплексного випробування обладнання. Роботи з більш тонкого та детального налаштування, що виконуються на змонтованому обладнанні, перед введенням в експлуатацію.

Основні етапи пусконаладки:

- перевірка якості змонтованого обладнання;
- усунення несправностей, якщо такі били виявлено;
- пробний запуск та моніторинг працездатності техніки;
- огляд систем аварійного запуску та зупинки;
- адаптація обладнання під конкретні експлуатаційні умови;
- налаштування програмного забезпечення, якщо таке є;
- підписання акту введення в експлуатацію та передача замовнику комплекту документації на обладнання.

Ні для кого не секрет, наскільки сьогодні зросла наукоємність обладнання. І проста операція - запуск, здійснена некваліфікованим персоналом, може призвести до багатотисячних збитків, а то й до людських жертв.

Чи можливий більш поширений варіант - клієнт купив дороге обладнання, але воно використовується лише на 10% потужності тому, що налаштовано некваліфіковано, або неправильно. Для таких випадків наша компанія може запропонувати послуги з пусконаладки телекомунікаційного обладнання будь-якої складності. Наші фахівці в стислі терміни професійно і грамотно введуть в експлуатацію нову апаратуру або переконфігурують стару для досягнення максимальної її ефективності.

Важливо, що при подібних проектах ми проведемо навчання клієнта функціоналу його систем і навчаємо їх коректному та максимально ефективному використанню.