OCTOPUS PSIM/SIEM

Платформа керування Smart & Safe City (PSIM, SIEM & IoT)

Cистема управління інформацією про фізичну безпеку (PSIM) та мобільне програмне забезпечення пропонують клієнтські рішення для різних напрямків ринку. Уніфікована та конвергентна платформа OCTOPUS інтегрує технології, процедури та персонал в один центр управління та командування, що дозволяє ефективно управляти всіма операціями безпеки з одного екрану. Система OCTOPUS допомагає організаціям міст та країн по всьому світу захищати людей, інформацію та активи, водночас намагаючись постійно підвищувати рівень у галузі безпеки.

Octopus інтегрує, контролює та автоматизує всі розумні елементи міста

Громадський транспорт - отримуйте та аналізуйте дані міського громадського та приватного транспорту в режимі реального часу, місця розташування автобусів, вивіски автовокзалу тощо.

Контроль світлофорів - контроль та автоматизація розкладу руху світлофорів та розв'язок. Контролюйте рух за допомогою камер, аналізуйте кількість транспортних засобів, що в'їжджають/виїжджають з районів.

Порушення правил дорожнього руху - отримуйте сповіщення в режимі реального часу про дорожньо-транспортні пригоди, пробки, затори та порушення дорожнього руху з інтеграцією ANPR. Автоматично надсилати цитати про порушення.

Розумне паркування - керуйте доступними місцями для паркування на міських громадських стоянках та дозволяйте навігацію до доступного місця через мобільний додаток.

Безпека:
- отримайте сигнали тривоги з громадських приміщень, шкіл та підприємств;
- відстежуйте "гарячі точки" для паркування на міських громадських стоянках та дозволяйте навігацію до доступного місця через мобільний додаток;
- розпізнання обличчя + ANPR - Отримуйте сповіщення в режимі реального часу про людей чи транспортні засоби, які розшукуються;
- отримуйте в реальному часі звіти від мешканців про загрози безпеці та проблеми від мобільного додатку Octopus city.

Управління будівлею - отримуйте сповіщення від міських будівель та цивільної інфраструктури про технічні проблеми та керуйте технічним обслуговуванням.

Мобільний додаток - надайте своїм мешканцям та працівникам доступ до всіх послуг в одному зведеному мобільному додатку та веб-порталі.

Енергетика - аналіз енергоменеджменту та вимірювань.

Енергія - керуйте споживанням електроенергії у місті за допомогою лічильників IoT.

Освітлення - плануйте розклад освітлення та контролюйте інтенсивність світла для кожної області. Отримуйте сповіщення, якщо вуличні ліхтарі не працюють і їх потрібно змінити.

Комунальні послуги - вимкніть електропостачання та системи, такі як фонтани, на випадок зупинки подачі електроенергії або водопостачання тощо.

Вода:
- аналізуйте дані в реальному часі та історичні дані з широкого кола джерел, включаючи системи трубопроводів та облік води, показуючи статистику використання від міських об'єктів та від комерційних та житлових споживачів;
- підключіться до датчиків води та клапанів IoT, щоб повідомити вас про незначні витоки. Закрити клапани дистанційно на витік.

Екологічні датчики - відображають рівень якості повітря та рівень води.

Послуги місцевого самоврядування - інтегруйтеся до служб місцевого самоврядування, щоб отримати показники, оповіщення та журнали.

Управління відходами - автоматизуйте збір сміття за допомогою маршрутів для вантажівок та датчиків для сміттєвих баків. Оптимізуйте обслуговування та витрати.

Octopus

ЗАБЕЗПЕЧУЄ:

 • Керування інформацією про фізичну безпеку;
 • Управління інформаційною безпекою та подіями;
 • Збір та обробку даних з IoT систем, контроллерів, датчиків, сенсорів;
 • Створення операційного центру безпеки.

ВИКОНУЄ:

 • Керування зростаючим обсягом інфраструктури та ресурсів;
 • Керування великим обсягом різнорідних технологій;
 • Координацію роботи з суміжними та підлеглими організаціями;
 • Збір та обробку великих масивних даних;
 • Обробку різних типів інцидентів;
 • Кореляцію даних із різноманітних систем;
 • Відпрацювання стандартних операційних процедур;
 • Забезпечення високого рівня обслуговування користувачів систем.

КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ:

1. Єдине повне рішення. Просте, безпечне та економічно ефективне управління всіма об'єктами та активами з однієї центральної платформи управління та моніторингу.

2. Всі потреби у захисті та безпеці. 45 різних модулів для задоволення конкретних потреб безпеки та експлуатації організації з одного місця.

3. Інтеграція з відкритою архітектурою. Octopus використовує відкриту архітектуру, яка дозволяє зберігати існуюче обладнання, серед яких системи відеоспостереження, сигналізації про вторгнення, пожежна сигналізація, системи безпеки та комутаційне обладнання, одночасно централізуючи управління та контроль. Це може заощадити витрати на стандартизацію та модернізацію нових властивостей, які додаються до вашого профілю. Таким чином, отримуємо зменшення потреби в інвестуванні в нове обладнання та забезпечуємо взаємодію між усіма системами.

4. Безпечна, зашифрована система. Система Octopus для управління фізичною та кібербезпекою забезпечує найвищий рівень захисту даних клієнтів. Система була протестована та схвалена для використання державними органами з найбільш жорсткими вимогами до подібного роду систем. Рівень безпеки системи регулярно перевіряється уповноваженими державними чиновниками, і система постійно проходить ці тести.

5. Негайне реагування у разі надзвичайної ситуації. Швидко та легко спілкуйтеся з усіма силами безпеки, патрулями, аварійними службами та працівниками організації з командного центру чи мобільного пристрою.

6. Економія та великий практичний досвід. Легко розгортається, рішення зменшує IT-витрати, одночасно покращуючи сумісність. Як модульне хмарне рішення з сервером API відкритої архітектури, систему Octopus можна легко масштабувати та розширити за необхідності. Модулі та інтеграції можуть бути додані без необхідності заміни або перевстановлення системи. Система не має обмежених можливостей нарощувати та зберігати інформацію, тим самим заощаджуючи витрати на оновлення програмного забезпечення та придбання додаткових окремих систем.

7. Протоколи передової практики керування. Cистема пропонує методологію передового досвіду та стандартні оперативні процедури для охоронних підприємств.

8. Перспективність. Підтримує інтеграцію з наступним поколінням IP-технологій, систем спостереження, систем безпеки та кіберзахисту, а також управляє пристроями Інтернету речей (IoT).

9. Уніфікована загальна операційна картина. Підвищення ситуаційної обізнаності в режимі реально часу на весь ландшафт даних завдяки одній загальній оперативній картині з інтуїтивно зрозумілим та вдосконаленим інтерфейсом користувача. Розширений ГІС забезпечує супутникові огляди, геокарти, плани поверхів, BIMS, 3D тощо.

10. Бізнес-аналітика (BI), управління ризиками та KPI. Octopus BI дозволяє в режимі реального часу отримувати дані та оптимально відображає все, що відбувається на сайтах замовника, а також представляє ключові показники та SLA відповідно до потреб клієнта, дозволяючи визначити області з низькою продуктивністю, підвищеним ризиком та потребами вдосконалення. Це дає керівникам огляд ризиків організації, що дозволяє вжити відповідних заходів для зменшення ризиків, тим самим заощаджуючи багато грошей щороку на потенційній шкоді.