Охоронна сигналізація

При створенні охоронних комплексів використовуються найновітніші розробки в галузі технічних засобів охорони: телевізійних систем спостереження, систем охоронної та пожежної сигналізації, систем контролю доступу. Це дає можливість створити ефективну багаторівневу систему захисту. Усі спроектовані компанією системи допускають подальший розвиток та модернізацію встановленого обладнання.

Автоматичні системи охоронної сигналізації - це комплекс технічних засобів, призначених для своєчасного сповіщення служби охорони про проникнення або спробу проникнення в будівлю, окремі її приміщення чи прилеглу територію, з фіксацією факту, місця і часу порушення межі охорони.

Завдання охоронних сигналізацій — своєчасно інформувати про проникнення сторонніх осіб на територію, що охороняється. Охоронні системи дають можливість вести постійний контроль за станом в житлових, офісних, виробничих приміщеннях, зовнішнього і внутрішнього периметру, незалежно від площі об'єкту, що охороняється і часу доби.

Види систем охоронної сигналізації:

• Автономна система охорони
Основним призначенням автономної системи охорони є зупинка правопорушників шляхом активізації строб-спалахів, сирен та ін. При спрацьовуванні даного виду охоронної сигналізації не відбувається оповіщення відповідних органів або власників, тобто передача сигналу тривоги не передбачена. Установка такої охоронної сигналізації підходить для організацій зі штатом співробітників, що перебувають на об’єкті постійно.

• Автономна система сигналізації змонтована датчиками руху, розриву та присутності.
У випадку порушення режиму відбувається спрацьовування стробоскопів сирен або інших розсіюючих увагу подразників.

• Система охоронної сигналізації з підключенням до пульту спостереження
Системи охоронної сигналізації з підключенням до пульту спостереження охоронного підприємства призначені для захисту об'єктів за допомогою установки в них спеціальних датчиків і виконуючих пристроїв, роль яких можуть виконувати комунікаційні або GSM-модулі. В даному випадку, при спрацьовуванні датчика, охоронна система передає сигнал тривоги на центральний пульт нагляду. Згідно з вимогами, висунутими до охорони кожного окремо взятого об'єкта, можуть застосовуватися різні види датчиків, які призначені для збору інформації. Датчики мають різні способи передачі інформації на ЦПУ, принципи дії чутливих елементів і типи контрольованих фізичних параметрів.