Телефонізація та домофони

Компанія “УКРінфосистеми” виконує роботи по телефонізації об'єктів :

  • підключення аналогових ліній і цифрових потоків PRI в існуючих АТС;
  • продаж, встановлення та супровод АТС;
  • побудова внутрішньооб'єктових телефонних мереж.

При зверненні в нашу компанію, наші менеджери роз'яснять Вам всі поточні варіанти і сучасні технології у сфері телефонії, допоможуть підібрати необхідне для Вас рішення: від простого концентратора на 8 ліній до складної системи міжвідомчого зв'язку з записами розмов співробітників, захистом голосового трафіку від несанкціонованого прослуховування, обслуговуванням великої кількості одночасно вхідних дзвінків, голосовими поштовими скриньками, системами автоматичної відповіді та іншими сучасними опціями необхідними для роботи конкретно Вашої організації, а також запропонують свої послуги в налаштуванні і монтажі.

У нас Ви можете придбати телефонні апарати, пасивне обладнання кабель, розетки, а також блоки розширення для АТС і запасні частини до них. Якщо у Вас є своя міні-АТС, ми можемо провести її сервісне обслуговування, модернізацію і налаштувати згідно Ваших побажань.

Зараз ми розвиваємо напрямок IP-телефонії і можемо запропонувати готові рішення на основі програмної АТС Asterisk. Слід зазначити, що на рішення на основі IP-телефонії останнім часом переходить все більше число компаній завдяки їх меншій ціні і підвищеній гнучкості до переїздів компаній та їх філій.