IPmux-216

Шлюз псевдопровідного доступу TDM

IPmux-216
Шлюз псевдопровідного доступу TDM IPmux-216 прозоро передає потоки структурованого і неструктурованого трафіку E1 або T1, даних HDLC і трафік користувача ЛОМ по мережах з комутацією пакетів через мідні або оптичні мережні інтерфейси Fast Ethernet або Gigabit Ethernet.Схема IPmux-216 Схема IPmux-216 Схема IPmux-216
Схема IPmux-216 Схема IPmux-216

Особливості та переваги
• Передача послуг TDM, HDLC і Ethernet по мережах пакетної комутації
• 4 (IPmux-24), 8 або 16 портів користувачів E1/T1
• 3 мідних або оптичних інтерфейсів Fast/Gigabit Ethernet на основі SFP
• Мікросхема з підтримкою всіх стандартів псевдопровідної передачі TDM: TDMoIP, CESoPSN, HDLCoPSN, CESoEth, SAToP
• Захисне перемикання по кільцю Ethernet (ERPS) ITU-T G.8032 для відновлення за 50 мс; резервування лінії Ethernet і псевдопровідної передачі
• Ethernet OAM: IEEE 802.3-2005 (раніше 802.3ah), 802.1ag, ITU-T Y.1731
• Tочне відновлення синхронізації для стільникового трафіку 2G/3G в мережах PSN
• Підтримка QoS згідно 802.1p, ToS/DSCP, EXP
• Сертифікація MEF-9 і MEF-14 для послуг EPL і EVPL

Подальша інформація
Компактний дизайн цих пристроїв, легкість встановлення і розвинені засоби керування трафіком дозволяють операторам розширити послуги традиційних магістральних мереж по нових пакетних мережах, не замінюючи обладнання у замовника і не порушуючи його обслуговування. Пристрої дозволяють операторам додати традиційні послуги виділених і приватних ліній до свого портфелю послуг Layer 2, а корпоративним користувачам - знизити витрати на зв'язок між відділеннями.
Крім того, вони підтримують перехід стільникових операторів до економічного підключення базових станцій по пакетних мережах.

Розвинені функції псевдопровідної передачі
IPmux-24 і IPmux-216 включають новітню процесорну мікросхему RAD і здійснюють обробку псевдопровідного трафіку з мінімальною затримкою, включаючи всі стандартні псевдопровідні формати: TDMoIP, CESoPSN, SAToP, HDLCoPSN і CESoEth (MEF-8).
Пристрої можуть здійснювати псевдопровідну передачу до 256 (IPmux-216) або 64 (IPmux-24) каналів, при цьому кожному тимчасовому інтервалу призначається псевдопровідне з'єднання. Таким чином одночасно підтримується псевдопровідний трафік різних типів. Обробляючи пов'язані групи DS0, пристрій підвищує ефективність використання дорогих портів TDM.

Відновлення синхроімпульсів і синхронізація
IPmux-24 і IPmux-216 забезпечують точну передачу синхроімпульсів по всій довжині недетермінованих пакетних мереж. Адаптивне відновлення синхронізації (ACR) здійснюється на кожному порті, і віддалені пристрої IPmux-24 і IPmux-216 в змозі відновити оригінальні синхроімпульси при різному мережевому навантаженні. Пристрої відповідають специфікаціям ITU-T G.823 і G.824 для синхронізації трафіку і інтерфейсів і сценаріям, описаним G.8261, що дає низькі затримки і слабкі варіації затримок та стійке обслуговування. Такі точні параметри синхронізації забезпечують рівень відносної нестабільності частоти в 16 частин на мільярд, що гарантує нормальну роботу обладнання 3G і 2G по пакетних мережах.

Ethernet QoS і віртуальні локальні мережі
IPmux-24 і IPmux-216 містять вбудований міст Ethernet, що працює з підтримкою ВЛОМ або без неї. Каскадування ВЛОМ дозволяє здійснювати поділ трафіку різних користувачів або послуг. Пристрої підтримують послуги приватних ліній Ethernet (EPL) і здійснюють формування трафіку і обмеження швидкості CIR/CBS, дозволяючи таким чином нарощувати пропускну здатність згідно потреби. Дотримання SLA та забезпечення QoS пов'язані з 4 строгими пріоритетними чергами, зазначеними тегами ВЛОМ, бітами порту 802.1p, IP Precedence або бітами ToS/DCSP.

OAM і діагностика
IPmux-24 і IPmux-216 підтримують повний набір OAM Ethernet, який включає Ethernet Link OAM згідно IEEE 802.3-2005 (колишній 802.23ah), Ethernet Service OAM згідно IEEE 802.1ag і Performance Monitoring згідно ITU-T Y.1731. Діагностичні кільцеві перевірки можуть вмикатися віддалено. Статистика станів мережі для рівнів IP та локальної мережі також збирається і зберігається в пристрої. Параметри моніторингу продуктивності включають втрату пакетів, помилки доставки пакетів і варіацію затримки пакетів.

Керування за допомогою сервісного центру і захист
IPmux-24 і IPmux-216 володіють гнучкими можливостями керування, включаючи локальне через ASCII термінал (RS-232). Віддалене керування може здійснюватися або внутрішньосмугово, через мережний або порт користувача, або зовнішньосмугово через виділений порт керування, причому трафік керування і трафік користувача розділені на різні ВЛОМ. Розвинені засоби FCAPS та діагностики надаються операторським програмним забезпеченням управління елементами мережі RADview-EMS через зручний інтерфейс користувача на основі SNMP. IPmux-24 і IPmux-216 підтримують різні типи доступу: CLI через Telnet, SNMP, веб і TFTP. Вбудовані засоби захисту включають SSH і SSL, SNMPv3 і RADIUS.