Мережеві камери AXIS communications

Компанія УКРінфосистеми пропонує повний модельний ряд високоякісних мережевих камер Axis.

Засновані на відкритих стандартах IP, мережеві камери Axis можуть підключатися до будь-яких IP-мереж, включаючи Інтернет. Тепер вести віддалене спостереження і відеозапис можна з будь-якої точки світу. Ці камери також володіють багатими можливостями аналізу відеозображення, такими як виявлення руху, виявлення по звуку і подача сигналу тривоги при спробі злому.

Фіксовані мережеві камери

Модельний ряд складається з нерухомих мережевих камер з наступними можливостями:

– мегапіксельна роздільна здатність;
– установка поза приміщеннями;
– технологія Power over Ethernet;
– двоканальний звук;
– бездротове підключення.

Нерухома мережева камера - ідеальний вибір в тих випадках, коли для попередження злочинних дій необхідна камера з традиційним дизайном. Напрямок огляду налаштовується відразу після установки камери. Існують моделі з варіо-і змінними об'єктивами, які розширюють функціональні можливості. Для установки камер поза приміщеннями і забезпечення їх роботи в суворих умовах є захисні кожухи.

Фіксовані купольні мережеві камери

Компанія Axis випускає Фіксовані купольні камери, іноді звані міні-купольними. Модельний ряд представлений найбільш компактними (діаметр - 10 см, висота - 4 см) і непомітними нерухомими купольними камерами, які існують на сьогоднішній день.

У нього входять кілька камер, які володіють наступними можливостями:

– мегапіксельна роздільна здатність;
– вандалозахисний кожух;
– стійкість до широкого діапазону температур;
– двоканальний звук;
– технологія Power over Ethernet;
– особливі пристосування для використання в автобусах і поїздах.

Нерухома купольна камера - це компактне рішення з кожухом купольного типу. Серед її переваг непомітний дизайн, а також те, що дуже складно визначити, куди вона направлена. Крім того, кожух купольного типу надійно захищає від спроб змінити напрямок і фокус камери.

Бортові камери

Мережеві камери для ведення відеоспостереження в поїздах, автобусах та інших транспортних засобах

Бортові камери Axis спеціально призначені для прихованого, ефективного відеоспостереження в поїздах, вагонах метрополітену, автобусах, машинах екстрених служб. Ці високоміцні камери, захищені від пилу і вологи, пристосовані до жорстких умов експлуатації, де вони можуть піддаватися вібрації, поштовхам, ударам, перепадам температури.

Функція активного оповіщення про несанкціоновані дії в поєднанні з продуманою конструкцією забезпечує надійний захист від спроб порушити працездатність камери, наприклад, покрити її об'єктив фарбою з пульверизатора, змінити її орієнтацію або розладнати фокус, тому бортові камери Axis прекрасно підходять для встановлення там, де вони можуть бути схильні до зовнішнього впливу.

Мережеві PTZ-камери

Мережеві купольні PTZ камери Axis оснащені функціями панорамування / нахилу / зума, що забезпечують ширококутний огляд і виразне зображення при наближенні. Купольні PTZ камери можуть підтримувати такі функції як маршрут обходу охорони; запис обходу; аудіо; порти входу / виходу для зовнішніх сигнальних пристроїв; функції сторожа; автоматичне стеження; платформу, що підтримує додатки для камер AXIS для інтелектуальних відео додатків і захист від негоди, включаючи управління температурою Arctic Temperature Control в умовах надзвичайного холоду. Також є широкий вибір додаткового обладнання, включаючи джойстик для зручного управління камерою та набори для монтажу всередині і поза приміщеннями.

 

Тепловізійні мережеві камери

Тепловізійні мережеві камери Axis стануть ідеальним доповненням до професійної системи охоронного IP-відеоспостереження і дозволять забезпечити надійну охорону певної зони або периметра навіть у повній темряві. Тепловізійні мережеві камери Axis передають зображення, засноване на тепловому випромінюванні, яке йде від будь-якого об'єкту, автомобіля або людини. Завдяки цьому камери можуть працювати в повній темряві і передавати зображення, що дозволяє операторам виявляти підозрілі події і реагувати на них - цілодобово, сім днів на тиждень.

Тепловізійні камери ідеально підходять для виявлення людей, об'єктів та пригод в темряві або інших складних умовах. Однак зображення з тепловізійних камерах не підходить для надійної ідентифікації. Тому тепловізійні і звичайні камери підтримують і доповнюють один одного при роботі в системі охоронного відеоспостереження. Тепловізійні камери не вимагають додаткових джерел світла (звичайних або інфрачервоних), що споживають енергію, створюють тіні і виявляють своє місцезнаходження. Нарешті, на відміну від традиційних камер для цілодобового спостереження, що вимагають для роботи певної кількості випромінювання в ближньому ІЧ-діапазоні, тепловізійні камери забезпечують надійне відеоспостереження навіть у повній темряві.

Прайс Axis