Побудова комп'ютерних і обчислювальних мереж та систем: СКМ / СКС / ЛОМ

Структурована кабельна мережа (СКМ) —фізична основа інфраструктури будівлі, дозволяє звести в єдину систему безліч мережевих інформаційних сервісів різного призначення: локальні обчислювальні та телефонні мережі, системи безпеки, відеоспостереження тощо. Як правило, ці сервіси розглядаються в рамках певних служб підприємства.

СКС являє собою ієрархічну кабельну систему, змонтовану в будівлі або в групі будівель, яка складається з структурних підсистем. Її обладнання – це набір мідних і оптичних кабелів, крос-панелей, з'єднувальних шнурів, кабельних роз'ємів, модульних гнізд, інформаційних розеток, а також допоміжне обладнання. Всі елементи СКС інтегруються в єдиний комплекс (систему) і експлуатуються відповідно до певних правил.

Кабельна система — це система, елементами якої є кабелі і компоненти, які пов'язані з кабелем. До кабельних компонентів належить все пасивне комутаційне обладнання, що слугує для з'єднання або фізичного закінчення (термінування) кабелю - телекомунікаційні розетки на робочих місцях, кросові та комутаційні панелі (жаргон: «патч-панелі») в телекомунікаційних приміщеннях, муфти та сплайси.

Структурована система — це будь-який набір або комбінація пов'язаних і залежних складових частин. Термін «структурована» означає, з одного боку, здатність системи підтримувати різні телекомунікаційні додатки (передачу мови, даних і відеозображень), з іншого - можливість застосування різних компонентів і продукції різних виробників, і з третього - здатність до реалізації так званого мультимедійного середовища, в якому використовуються кілька типів середовищ передачі - коаксіальний кабель, UTP, STP і оптичне волокно. Структуру кабельної системи визначає інфраструктура інформаційних технологій, IT (Information Technology), саме вона диктує суть конкретного проекту кабельної системи відповідно до вимог кінцевого користувача, незалежно від активного обладнання, яке може застосовуватися згодом.

Для побудови структурованих кабельних систем використовуються кабелі 5 і 6 категорії, багатопарні або волоконно-оптичні. Набори елементів і пристроїв для СКС складаються з різноманітних типів стійок і комутаційних шаф, які також діляться за типом форми і конструкції, підлогового або настінного виконання.

Компанія "УКРінфосистеми" має великий досвід у створенні комп'ютерних та телефонних мереж підприємств. Всі ліцензійні роботи проводяться виключно відповідними фахівцями, що мають ліцензії на проведення робіт. Ми надаємо гарантію та технічну підтримку, самостійно постачаємо необхідне обладнання для локальних мереж компаній, що дозволяє нам пропонувати вигідні ціни на матеріали.