Optimux-108

Оптоволоконний мультиплексор для 4 каналів E/T1 і Ethernet або послідовних даних

Optimux-108
Частина портфеля рішень AXCESS+, мультиплексори Optimux-108 і Optimux-106 передають трафік чотирьох каналів E1/Т1 і Ethernet або дані (V.35) по одному оптоволоконному каналу.
Пара пристроїв Optimux-108 або Optimux-106 - це просте і недороге рішення для передачі на відстань до 120 км.
Схема Optimux-108 Схема Optimux-108 Схема Optimux-108
Схема Optimux-108 Схема Optimux-108

Особливості та переваги
• Мультиплексують E1/T1 і Ethernet по одному оптоволокну
• Просте встановлення plug-and-play
• Дальність з'єднання до 120 км
• Пропускна здатність для даних користувача Ethernet 100 Мбіт/с
• Резервний мережевий інтерфейс і джерело живлення
• Мережевий інтерфейс з гарячою заміною
• Термостійкий кожух
• Керування з ASCII-терміналу, веб-терміналу, Telnet або за допомогою RADview-EMS

Можливості резервування
Пристрій Optimux передає сигнали кожного з каналів E1 або T1 незалежним чином, тому синхронізація у кожному з каналів E1 або T1 не пов'язана з синхронізацією інших каналів E1 або T1.
Можливість встановлення другого мережевого каналу підтримує резервування завдяки автоматичному перемиканню у разі відмови основного каналу. Можливість встановлення другого джерела живлення гарантує безперебійну роботу.

Для оптичного інтерфейсу можливі варіанти:
- 850 нм VCSEL для багатомодового оптоволокна
- 1310 нм для багатомодового оптоволокна
- 1310 нм і 1550 нм з лазером для з'єднань збільшеної дальності по одномодовому оптоволокну
- одножильне оптоволокно

Рішення для центрального вузла
Для встановлення в центральних вузлах зв'язку пристрої можуть постачатись у вигляді карти для встановлення в мультисервісному вузлі доступу Megaplex-4100. В такому програмному забезпеченні вони здійснюють агрегацію і крос-комутацію трафіку E1/T1 і Ethernet за SDH/SONET, IP або будь-якого іншого інтерфейсу.
Модемна стійка LRS-102 може керувати картами Optimux-108 або Optimux-106. Це дозволяє прозоро передавати будь-який трафік голосу і даних, з вибором окремого джерела синхроімпульсів для кожного каналу. У ситуації змішаного середовища передачі LRS-102/Megaplex-4100 поєднують оптоволокно і мідні модемні інтерфейси, включаючи SHDSL.bis.

Можливості керування
Пристрої Optimux-108 і Optimux-106 володіють гнучкими можливостями керування, включаючи локальне через ASCII термінал (RS-232). Віддалене керування може здійснюватися або внутрішньосмугово, через мережевий або власний порт, або зовнішньосмугово через виділений порт керування, причому трафік керування і трафік користувача розділені на різні ВЛОМ. Розвинені засоби FCAPS і діагностики надаються операторським програмним забезпеченням керування елементами мережі RADview -EMS через зручний інтерфейс користувача на основі SNMP. Optimux-108 і Optimux-106 підтримують різні типи доступу: CLI через Telnet, SNMP і веб сервер.

Пристрої постачаються в компактному корпусі шириною в половину 19" і висотою 1U.