UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Електронне світлодіодне обладнання (табло) - пристрій відображення інформації, зображення на якому формується електронним способом. Табло відносяться до категорії інформаційних засобів і призначені для відображення текстової, цифрової або графічної інформації.

В даний час табло знаходять застосування в самих різноманітних сферах життєдіяльності людини, вони широко застосовуються в сфері обслуговування, транспортного моніторингу і промислової безпеки. Наприклад, онлайн-табло для вокзалів і аеропортів інформують пасажирів про розкладі руху поїздів або літаків, також можуть виконувати рекламну функцію, транслюючи мандрівникам інформацію комерційного характеру. Інші варіанти використання табло це:
- електронні інформаційні табло над дорогою і табло на зупинках,
- табло черги,
- спортивні табло (в спортзалах, стадіонах ...),
- електронні табло для АЗС,
- електронні годинники (годинники-термометри, годинники-метеостанції можуть бути підключені до системи централізованого управління),
- таймери,
- метеотабло,
- табло обміну валют та багато інших.

Табло мають дуже різні характеристики, з огляду на характерні вимоги (габаритні розміри, відстань видимості, колір і яскравість світіння, температура експлуатації, кріплення, управління та ін.) кожної галузі і кліматичні умови регіону, в яких встановлюється обладнання..

вгору

Про нас
Проекти
Вакансії
Ліцензії
Новини
Контакти
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33

© 2014-2019, ТОВ «Українські Інфосистеми». Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ТОВ «Українські Інфосистеми».

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на ТОВ «Українські Інфосистеми», суворо забороняється без відповідного посилання на ТОВ «Українські Інфосистеми».