Системи відеоспостереження

Відеоспостереження — система передачі інформації з відеокамер, телевізійних камер на обмежену кількість моніторів та/або записуючих пристроїв.

Системи відеоспостереження часто використовуються для спостереження в місцях, які потребують постійного нагляду, таких як банки, банкомати, казино, вокзали, аеропорти, військові об'єкти та звичайні магазини.

Сучасні цифрові системи відеонагляду вирізняються своєю надійністю, легкістю удосконалення та подальшого розвитку. Такі системи відеоспостереження досить прості в обслуговуванні та не потребують прокладання окремої мережі.

Система відеоспостереження складається з IP-камер і спеціального сервера, з'єднаних пакетною мережею Ethernet. Завдяки відмові від використання стандартів аналогового телебачення PAL і NTSC, IP-камери можуть передавати відеокадри з необхідною частотою. Існують IP-камери з частотою передачі більше 60 кадрів в секунду. Сервер здійснює захоплення відео з камер, аналіз його за необхідними параметрами і запис на внутрішні жорсткі диски. Доступні фіксовані та роботизовані камери, в кімнатному або захищеному виконанні, стійкі до атмосферних опадів і т. д. Ми працюємо з обладнанням і програмним забезпеченням компаній «Axis», «Panasonic», «Milestone» та ін.