Посилення GSM

В даний час, у зв'язку з повсюдним впровадженням систем стільникового мобільного зв'язку, часом з'являється потреба в корекції умов роботи абонентських телефонів в межах деяких приміщень чи об'єктів. Якщо зв'язок є незадовільним на великій території, то заходи вживає компанія-провайдер стільникового зв'язку, встановлюючи додаткові базові станції або спрямовані антени. Але як бути, якщо зв'язок погано працює тільки у вашій квартирі або офісі?

Один з можливих варіантів відповіді - використання індивідуального широкосмугового підсилювача сигналів системи GSM (репітер). Крім простоти, таке рішення характеризується найнижчою собівартістю, а ефект від його застосування досягається в більшості випадків. Існують і інші способи поліпшення якості сервісу GSM, але вони набагато дорожчі.

GSM Необхідність посилення GSM сигналу виникає у разі:

  • через особливості будівлі/приміщення: товсті бетонні стіни або міжкімнатні перегородки, металеві стіни, цокольний поверх, екрановані приміщення і так далі;
  • через особливості рельєфу місцевості;
  • через наявність перешкод, які послаблюють сигнал.

Сфера застосування:

  • офісні центри, бізнес центри (причина: бетон, металевий каркас або екрановані вікна);
  • частина будівлі, наприклад цокольний поверх, підземний паркінг, ліфт;
  • кафе, ресторан та інші заклади розташовані в цокольному, підвальному або напівпідвальному приміщеннях;
  • промислові цехи, склади, ангари;
  • заміські будинки з прилеглою територією, квартири.

Структурно схема підсилення з репітером складається із зовнішньої всепогодної антени, направленої на базову станцію, самого лінійного підсилювача, однієї або декількох кімнатних (абонентських) антен, фідерів, які об'єднують всі компоненти між собою, і пасивних пристроїв сполучення й комутації. Всі з'єднання повинні бути виконані персоналом, що має необхідну кваліфікацію, в іншому випадку добитися нормальної роботи системи не вдасться. Устаткування встановлюється поза зонами доступу людей, захищається від вологи, надійно фіксується на елементах будівельних конструкцій будівлі.

Наша компанія має досвід у використанні подібних систем, проводить монтаж, пусконалагодження та супровід. У роботі ми використовуємо перевірені і добре зарекомендувавші себе компоненти і рішення компаній PicoCell, Eurolink, Kathrein та ін.

GSM