09:00    24 лютого 2022 р.   Починаючи з 24.02.2022р. МИ НЕ ПУБЛІКУЄМО НОВІ СТОРІНКИ МОВОЮ АГРЕСОРА!

STOP WARS

17:30    12 травня 2020 р.   Вітаємо усіх з днем народження компанії УКРінфосистеми !

День народження

17:00    16 квітня 2020 р.   Компанія УКРінфосистеми надає рішення засновані на тепловізійних камерах, які дозволять здійснити контроль появи людей з підвищеною температурою

Компанія УКРінфосистеми надає рішення засновані на тепловізійних камерах (термальні камери), які дозволять здійснити контроль появи людей з підвищеною температурою, а також системи які можуть інтегруватися з контролем доступу.
Тепловізійні системи можуть сканувати обличчя людини, вимірювати температуру його тіла, проаналізувати та здійснити допуск або так само навпаки не допускати його на об'єкт де такі системи встановлені.
Завдяки своїм унікальним характеристикам, термальні камери OPGAL чудово підходять для щоденного цілодобового відеоспостереження, забезпечуючи виявлення людей і об'єктів як в повній темряві, так і при яскравому сонячному світлі.
Тепловізійні камери формують зображення, виявляє тепло, яке постійно випромінює будь-який об'єкт, автомобіль, людина. ому дані рішення можуть сміливо використовуватися в промислових цілях.
В 2003 році компанія OPGAL стала першою на ринку компанією, яка застосувала термографічні камери для вимірювання температури тіла авіапасажирів, що проходять через контрольно-пропускні пункти аеропортів, розташованих в уражених вірусом SARS регіонах. Особи, у яких була виявлена ​​підвищена температура тіла - що могло означати наявність лихоманки - могли таким чином бути одразу ізольовані для подальшого обстеження з метою встановлення причини цього. Аналогічні карантинні заходи можуть сприяти мінімізації поширення спалаху коронавірусу. ThermApp MD є життєво важливим інструментом,який сприяє виявленню температури в районах високого ризику.
Детальна інформація в розділі Термальні камери Opgal Therm-App MD

19:30    29 лютого 2020 року   EMEA конференція 2020 | Allied Telesis | Кашкайш, Португалія

З 27-го по 29-те лютого 2020 року в Лісабоні (Португалія) відбулась "EMEA конференція 2020", яку організувала компанія Allied Telesis. На дану конференцію були запрошені бізнес партнери з Європи, в тому ж числі і компанії, що працюють під торгівельною маркою "Українські інфосистеми", це ТОВ "Українські інфосистеми", ТОВ "УКРінформсистеми" та ТОВ "ТЕЛЕКОМ ПРОЕКТ БУД". На конференції обговорювались нові мережеві технології, які будуть впроваджуватись наступного року. Підіймались питання змін у дистрибуційних і партнерских програмах та оновлена дорожня карта розвитку продуктів Allied Telesis.

Відбулась презентація таких цікавих проектів, як:
- Мережа університетів Париж-Саклі
- Мережа лікарень Домнікус, Берлін
- Сібіу, Румунія - інфраструктура розумного міста та Огляд керованих послуг

Під час конференції нашій компанії було вручено відзнаку "КРАЩИЙ ПАРТНЕР РОКУ 2019" за впровадження новітніх технологій та значний внесок у розвиток соціальної сфери в Україні за допомогою продуктів Allied Telesis.

18:00    05 лютого 2020 р.   Східний виставковий Ярмарок під час XІII Форуму «Європа – Україна» в м. Жешув (Республіка Польща)

Наша компанія «Українські інфосистеми» взяла участь у Східному виставковому Ярмарку, що відбувся під час XІII Форуму «Європа – Україна» в місті Жешув (Республіка Польща) 04-05 лютого 2020 рoку

Східний Ярмарок – це масштабна виставка, де кожна галузь бізнесу може показати свої товари та послуги. Це унікальна можливість знайти клієнтів та інвесторів. В попередні роки найпопулярнішими на Ярмарку були ІТ технології, фінанси, страхування, будівництво, моторизація та авіація, легка промисловість, HR, а також туризм та спорт. Проте, цей список не є вичерпний і кожен може продемонструвати свої пропозиції та можливості.

Наша компанія представила сучасне телекомунікаційне обладнання та ІТ-рішення, які неодноразово впроваджувала у вже виконаних нами проектах.

18:00    16 січня 2020 р.   Навчання для вчителів (Newline)

Компанія «Українські інфосистеми» провела навчання для вчителів школи №42 у Дніпровському районі м.Києва та вчителів новітньої українськой школи, на якому наші спеціалісти ознайомили вчителів як працювати з Інтерактивними дисплеями Newline (які були встановлені нашою компанією, під час недавньої реконструкції школи).

14:45    20 грудня 2019р.   Популяризуємо Київський зоопарк

Шановні кияни та гості міста!
Ми влаштували інтерактивно-світлове шоу, яке відбулося ввечері 19-го грудня на площі перед майбутнім новим центральним входом до Київського зоопарку!
Сьогодні ввечері та 21-го грудня знову засвітимо нову скульптуру жирафа! Проходячи чи проїжджаючи ввечері по проспекту Перемоги, зверніть увагу на один з вже готових, але поки що майбутніх символів - оновленого Київського Зоопарку!
Початок шоу в 17:00! Видно жирафа буде з проспекту Перемоги та парку КПІ. Проїжджаючи мимо, гляньте на Жирафа який мерехтить!

13:05    04 грудня 2019р.   Реконструкція легкоатлетичного манежу

Реконструкція легкоатлетичного манежу

Мер Києва Віталій Кличко разом із братом Володимиром відкрили після реконструкції легкоатлетичний манеж Київської міської школи вищої спортивної майстерності, що на Березняках.
Манежу – 40 років, після реконструкції на території манежу з’явилися сучасний зал із трибунами на 300 місць, тренувальні зали, зокрема, з біговими доріжками. Є майданчик для стрибків у довжину. А також – зали для боксу, настільного тенісу та вільної боротьби, нові роздягальні та душові.
Для манежу закупили понад 1,3 тис. одиниць професійного спортивного обладнання, виготовленого в Україні, Європі та США.
Вмонтовані у покриття манежу датчики підраховують кола під час бігу на 3-5 км. Також є система фіксації фальстарту та фотофінішу, яка дозволяє відстежувати результати великої кількості учасників змагань. На інформаційні табло автоматично виводиться результат змагань. На території є сучасна охоронна сигналізація та ведеться відеоспостереження.
Будівля манежу є енергоощадною та має сучасні системи вентиляції та опалення. Створені умови і для комфортного пересування людей з інвалідністю. Здійснили і благоустрій території навколо спортивного приміщення.
За рівнем оснащення легкоатлетичний манеж на Березняках може претендувати на сертифікацію для проведення національних та міжнародних змагань.
У цій будівлі буде дуже багато спортивних досягнень, що підніматимуть нашу країну ще на вищий рівень. В оновленому манежі вже тренуються олімпійці, члени національних збірних, відомі легкоатлети, борці. Але доступ до манежу матимуть і школярі та всі активні кияни, які займаються фітнесом, оздоровчою фізкультурою та любительським спортом. Манеж працює з 6 до 22 години.

13:05    07 жовтня 2019р.   Виставка "Зброя та безпека" 2019

Виставка Зброя та сила

Шановні клієнти.
Запрошуємо Вас відвідати XVI Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека ‑ 2019» в які бере учать компанія УКРінфосистеми. Виставка відбудеться в м. Києві з 8 по 11 жовтня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі за адресою Броварський проспект 15 (м. Лівобережна).
Виставка «Зброя та безпека» проводиться у форматі двох основних розділів:
- ОЗБРОЄННЯ ТА ТЕХНІКА ДЛЯ АРМІЇ І ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ
- ЗБРОЯ ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ
В рамках військової частини виставки будуть представлені такі сегменти:
- Озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;
- Техніка та озброєння Сухопутних військ;
- Озброєння і екіпірування правоохоронних органів;
- Засоби забезпечення прикордонного контролю;
- Військова авіація.
Цивільна частина експозиції буде традиційно представлена найрізноманітнішим асортиментом (в ціновому діапазоні і за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання і активного відпочинку.

10:40    02 вересня 2019р.   Відкриття школи №42

Найбільша та найсучасніша школа в Україні. Три спортзали, басейн, актовий та танцювальний зали, бібліотека, медичний блок, їдальня, музей, тир, ігрові та спальні кімнати для молодших класів. ...У навчальних класах – інтерактивні екрани, системи для вивчення іноземних мов, комп’ютери. Школа має стадіон, спортивний та ігровий майданчики, майданчик для вивчення правил дорожнього руху, а також системи контролю доступу та відеоспостереження. Кожен клас обладнали датчиком температури для автоматичного регулювання подачі тепла.
Школа №42 в Дніпровському районі м.Києва Школа №42 в Дніпровському районі м.Києва Школа №42 в Дніпровському районі м.Києва
Школа №42 в Дніпровському районі м.Києва Школа №42 в Дніпровському районі м.Києва

16:11    24 червня 2019р.   Вільні вакансії.

Шановні читачі! Звертаємо Вашу увагу, що в компанії ТОВ "УКРінфосистеми" відкрито декілька вакансій. Детальна іформація в розділі Вакансії

19:07    18 cерпня 2016р.    Оголошено тендер на закупівлю фірмового спецодягу.

Фірмовий спецодяг для монтажників. Нанесення логотипів компанії. Фірмова кольорова гама.

14:52    01 березня 2016р.    Аварію на телефонних мережах усунено!

Роботу телефонних напрямків (044)454-12-XX та (044)454-10-ХХ знову відновлено.

08:30    29 лютого 2016р.    УВАГА! АВАРІЯ на телефонних мережах!

В зв'язку з викраданням магістрального 100 парного кабелю Укртелекома з кабельної каналізації вночі 28 лютого 2016 року, частина наших абонентів у м. Києві немає телефонного зв'язку. Орієнтовна тривалість ремонтних робіт 3 доби.