Extreme Networks

 

Extreme Networks розробляє, виготовляє і встановлює складне обладнання для Ethernet мереж, що справляється з найскладнішими завданнями в області передачі даних і телекомунікацій на основі протоколу IP.
Рішення компанії підвищують ефективність роботи мереж, надаючи найсучасніше програмне забезпечення, що дозволяє чітко стежити і контролювати програми та сервіси, що допомагає корпоративним підприємствам і постачальникам комунікаційних послуг пред'являти високі вимоги до робочих характеристик, забезпечувати безпечне і надійне функціонування конвергентної мережі. Усе обладнання на високому рівні підтримує роботу з голосовими додатками, даними та відео. Кращий обмін інформацією забезпечується в мережах з гнучкими, безпечними комунікаційними можливостями, заснованими на стандартних протоколах і забезпечують спільну роботу пристроїв.

Extreme Networks пропонує рішення для широкого кола клієнтів з провідною і бездротовою інфраструктурою: починаючи від промислових підприємств, підприємств роздрібної торгівлі, фінансових установ, закладів комунальних послуг та охорони здоров'я, великих університетів і закінчуючи федеральними та місцевими урядовими організаціями.

На додаток до своїх продуктів Extreme Networks надає повний спектр професійних сервісних послуг, а також додаткові послуги, включаючи проектування мережі, поліпшену прозорість трафіку та програм, тестування якості передачі голосу і безпеки, повну установку мережевого устаткування, а також технічну підтримку в усьому світі 24 години на добу, 7 днів на тиждень.