Проектування та будівництво


Наша компанія володіє великим досвідом проектування та будівництва малих і великих кабельних мереж різного напрямку: від стандартних СКМ до багаторівневих інтегрованих один в одного охоронних систем і систем автоматизації.

Ми маємо всі необхідні ліцензії та дозвільні документи, самостійно здійснюємо конструкторські, розрахункові та супровідні роботи, виконання та друк креслень з точними й однозначними пояснювальними записками, оформляємо докладні проекти; складаємо кошториси та календарні плани, виконуємо роботи по взаємодії з підрядниками і організаціями замовника.

Маємо досвід самостійного захисту складних проектів в державних і комерційних структурах експертизи.

Нам довіряють масштабні як державні, так і комерційні замовники. Серед наших знакових проектів - проектування і будівництво всіх слабкострумових систем, включаючи систему охоронної сигналізації та системи відеоспостереження Музею історії міста Києва та підведення до сучасних норм охоронних та слабкострумових систем Національного Музею Тараса Шевченка при його реконструкції.

При необхідності, наша компанія самостійно здійснює монтаж мереж та обладнання будь-якої складності. Для цього у нас є бригада висококваліфікованих досвідчених монтажників і весь спектр необхідного інструментарію.