BRIEFCAM INVESTIGATOR

Прискорення розслідувань за допомогою завантаження відео на основі файлів

ГОДИНИ ПОШУКУ ТА ПЕРЕГЛЯДУ ВІДЕО ЗА ХВИЛИНИ

Investigator від BriefCam для правоохоронних органів являє собою унікальне поєднанням комп'ютерного зору та технологій глибокого навчання разом із запатентованим додатком VIDEO SYNOPSIS®, що дозволяє слідчим швидко визначати на відео, людей та об'єкти, що представляють інтерес, переглядати години відео за лічені хвилини та ефективно співпрацювати у справах для швидкого вирішення.

Продукт Investigator – це готове до роботи універсальне рішення для відеоаналітики, призначене для завантаження відео на основі файлів, яке поступово перетворює відео на корисну інтелектуальну інформацію. BriefCam Investigator прискорює розслідування, підвищує продуктивність відео-дослідників та забезпечує швидке досягнення цілей.

Технічний опис — ознайомтесь з продуктом Investigator для правоохоронних органів (англ. мова)

МОЖЛИВОСТІ РІШЕННЯ

Рішення Investigator включає в себе можливості BriefCam REVIEW; швидкий пошук та фільтрація цікавих об'єктів та подій по чоловікам, жінкам, дітям, транспортним засобам та змінам освітлення зі швидкістю та точністю, використовуючи 27 класів та атрибутів, на доповнення до розпізнавання облич, зовнішньої подібності, кольору, розміру, швидкості, шляху, напрямку , та час очікування, забезпечуючи постійно зростаючий та потужний набір різноманітних пошукових комбінацій.

BRIEFCAM PROTECT AND INSIGHTS, РОЗШИРЕНА ПЛАТФОРМА ВІДЕОАНАЛІТИКИ

ПЕРЕТВОРІТЬ ВІДЕО У ДІЮЧУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ

ІННОВАЦІЙНА І РОЗШИРЕНА ВІДЕОАНАЛІТИЧНА ПЛАТФОРМА

Комплексна платформа для аналітики відеоконтенту BriefCam® забезпечує експоненційну віддачу від інвестицій у камери спостереження, роблячи відео доступним для пошуку, дієвим та піддатним кількісній оцінці. Перегляд годин відео в хвилинах; негайно реагувати на критичні ситуаційні зміни у навколишньому середовищі; та кількісно аналізувати відео, щоб отримати корисну інформацію для забезпечення безпеки та прийняття оперативних рішень на основі даних, при цьому ефективно врівноважуючи чутливість, точність та ефективність.

Технічний опис — дізнайтесь більше про Protect & Insights (англ. мова)

МОЖЛИВОСТІ РІШЕННЯ

Продукт BriefCam Insights дозволяє завантажувати відео VMS, в той час як BriefCam Protect дозволяє завантажувати відео VMS, а також завантажувати відео на основі файлів.
ОГЛЯД
Переглядайте години відео за лічені хвилини і швидко знаходите об'єкти, що цікавлять вас. Швидкий пошук та фільтрація об'єктів та подій, що представляють інтерес, за метаданими, такими як чоловіки, жінки, діти, транспортні засоби та зміни освітлення зі швидкістю та точністю, використовуючи 27 класів та атрибутів, а також розпізнавання осіб, подібність зовнішності, колір, розмір, швидкість, шлях, напрямок та час очікування, забезпечуючи постійно зростаючий та потужний набір різноманітних пошукових комбінацій.
РЕАКЦІЯ
Розблокуйте можливість ініціювати заклик до дії, виводячи відповідні події на перший план за допомогою можливості оповіщення в реальному часі. Надайте організаціям можливість проактивно реагувати на ситуаційні зміни у своєму середовищі, ефективно поєднуючи чутливість, точність та ефективність.
ДОСЛІДНИЦЬКА РОБОТА
Отримуйте оперативну аналітику з витягнутих та агрегованих метаданих відео, таких як чоловіки, жінки, діти, транспортні засоби, розмір, колір, швидкість, шлях, напрямок та час затримки, що дозволяє користувачам кількісно аналізувати своє відео та отримувати корисну інформацію для забезпечення безпеки на основі даних.