AXIS Q87-E Series

AXIS Q87-E Series Мережеві камери AXIS серії Q87-E - виявлення по тепловому випромінюванню, комплексне рішення для PTZ-відеоспостереження у форматі HDTV.

• безперервне обертання і панорамування 360 ° ;

• клас IP66;

• якість зображення формату HDTV;

• тепловізійні зображення.

Серія мережевих камер AXIS Q87-E - це тепловізійні і камери відеоконтролю в одному рішенні. Камера відеоконтролю і тепловізійна камера можуть одночасно формувати кілька незалежних відеопотоків у форматі H.264. Обидві камери підключаються до комутатора Ethernet, розташованому всередині кожуха. Для перегляду зображення з обох камер до цього комутатора потрібно підключити тільки один кабель Ethernet.

Візуальна камера оснащена 10-кратним оптичним зумом і автофокусом, і на довершення до всього, на AXIS Q87-E встановлений поворотний механізм для панорамування/нахилу.
Моделі AXIS Q87-E забезпечують необмежене панорамування 360 ° і нахил у межах -20 ° ... 45 ° з точністю (з попереднього встановлення) до 0,02 °. Камери AXIS Q8721-E і AXIS Q8722-E доступні з 35 мм або 60 мм об'єктивом для тепловізійної мережевої камери. Примітка - тепловізійні камери забезпечують частоту в 30 або 8,3 кадрів в секунду.