Мережева камера AXIS Q3505-VE

Q3505-VE Фіксована купольна камера для зовнішнього встановлення, що забезпечує зображення з роздільною здатністю Full HDTV і частотою до 60 кадрів/с і найширшими можливостями практичного застосування відео

- HDTV 1080p, частота до 60 кадрів / с
- технологія WDR з функцією реєстрації для розслідування
- прозорий перехід між технологіями WDR та Lightfinder
- електронна стабілізація зображення
- ударостійкість за класом IK10+ (50 Дж)

Завантажити специфікацію

Найширші можливості практичного застосування відеозображення
Готова до зовнішнього встановлення, високоефективна фіксована купольна камера AXIS Q3505-VE в вандалозахищеному виконанні для застосування в місцях з посиленою охороною. Камера оснащена ширококутним або телескопічними об'єктивами. Камера забезпечує відеозображення з роздільною здатністю HDTV 1080p з частотою до 60 кадрів/с, що забезпечує плавне відео навіть при дуже швидкому русі об'єктів зйомки.
Завдяки технології Wide Dynamic Range (WDR) - Forensic Capture (широкий динамічний діапазон з реєстрацією для розслідування) камера видає зображення ідеально збалансованої якості при відеозйомці в умовах різких коливань освітлення, в той час як технологія Lightfinder відкриває найширші можливості практичного застосування відео, отриманого при слабкому освітленні. Камера легко переходить з режиму WDR до роботи в умовах слабкого освітлення і назад. Крім того, камера AXIS Q3505-VE оснащена розробленою компанією Axis функцією електронної стабілізації зображення (EIS), що різко підвищує якість зображення в умовах, коли камера піддається вібрації.
Але і це ще не все: камера підтримує корекцію бочкоподібних спотворень і оснащується оптичним зумом, яким можна користуватися, спостерігаючи за розвитком подій в секторі огляду. Оптичний зум дозволяє оператору наблизити той чи інший об'єкт спостереження, а при використанні функції Gatekeeper камера може автоматично наводитися на об'єкти крупним планом.

Ефективне, надійне, багатоваріантне встановлення
Готова до зовнішнього встановлення камера AXIS Q3505-VE у всепогодному вандалозахищеному виконанні конструктивно призначена для надійного монтажу. Камера здатна працювати в широкому температурному діапазоні: від -40 ° C до 60 ° C (від -40 ° F до 140 ° F). Захист за класом IK10 + означає, що камера витримує удари з енергією до 50 джоулів. При зовнішньому механічному впливі на камеру спрацьовує датчик ударів, який направляє оператору тривожний сигнал. Для полегшення укладання кабелю в конструкції камери передбачено місце для запасної петлі кабелю, а також додаткові з'єднання з кабелепроводами різних типів.
У комплектацію камери AXIS Q3505-VE входить кріпильний кронштейн для встановлення на монтажних коробках або безпосередньо на стінах або стелях; крім того, можливий монтаж урівень або підвісне встановлення за допомогою відповідного приладдя. Зручне дистанційне керування зумом і фокусуванням по мережі позбавляє від необхідності виконувати тонке налаштування на місці встановлення камери. Винятково корисні допоміжні засоби вирівнювання та автоповороту забезпечують вирівнювання камери по горизонталі і правильну орієнтацію зображення незалежно від місця і способу встановлення.
Камера AXIS Q3505-VE ідеально підходить для охоронного відеоспостереження на відкритій місцевості, де потрібна підвищена надійність, наприклад, у містах, аеропортах, вокзалах, на промислових підприємствах або критично важливих об'єктах інфраструктури.

Інші можливості
• Технологія Power over Ethernet (IEEE 802.3af), що виключає необхідність використання кабелів живлення і скорочує витрати на встановлення.
• Вбудований роз'єм для карт пам'яті microSD/microSDHC/microSDXC.
• Вдосконалені функції безпеки і управління мережею, такі як шифрування за протоколом HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service.
• Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи специфікацію ONVIF, розміщену на сайті www.onvif.org, а також розробки компанії Axis Communications: VAPIX® і AXIS Camera Application Platform.
• Підтримка системи відеохостингу AXIS (AXIS Video Hosting, скорочено AVHS) з функцією підключення камери одним кліком (One-Click).