AXIS Q35 Series

AXIS Q35 Series Купольні мережеві камери AXIS серії Q35 - це альтернатива камерам AXIS серії P33 для систем, особливо вимогливих до продуктивності, міцності та надійності.

• Full HDTV 1080p з фреймрейтом 60 к/сек;

• широкий динамічний діапазон (WDR - Forensic Capture);

• електронна стабілізація зображення (EIS);

• ударостійкі моделі класу IK10 для внутрішньої установки;

• ударостійкі моделі класу IK10 + для зовнішньої установки.

В останню серію AXIS Q35 входять модифікації з ширококутними телевізійними об'єктивами AXIS Q3505-V - для використання всередині будівель і AXIS Q3505-VE - для зовнішньої інсталяції. Дані телекамери гарантують постійну трансляцію стабільних потоків у відеоформаті HDTV 1080p з фреймрейтом 60 к/сек.
Камери автоматично виводять корисне зображення при будь-якому освітленні завдяки плавному переходу (за рахунок широкого динамічного діапазону WDR) від сильно підсвічених фрагментів в кадрі до слабо освітлених і навпаки, в той час як технологія Lightfinder дозволяє досягти високої якості зображення при слабкому освітленні.

Камери легко перемикаються між режимами роботи в засвічених зонах (WDR) і в умовах слабкого освітлення. Технологія електронної стабілізації зображення (EIS) значно покращує якість відео в ситуаціях, коли камера може піддаватися впливу вібрації.

Інтелектуальні операційні функції камер дозволяють операторам поєднувати використання зуму, наприклад, з додатком Gatekeeper - для отримання більш виразного зображення людей або транспортних засобів. Пилонепроникна модель для внутрішньої встановлення сертифікована за класому захисту від вандалізму IK10, а ударопрочная модель для зовнішнього використання - за класом IK10 +. Обидві камери вібростійкі і мають і датчик, який при ударі по камері автоматично передає сигнал тривоги оператору. Функції дистанційного керування зумом і віддаленого фокусування дозволяють оптимізувати кут огляду камери для спостереження за потрібною областю зі зручним фокусуванням по мережі, позбавляючи операторів від необхідності виконувати тонке налаштування камер за місцем встановлення. Пристосування для автоматичного наведення з автоповоротом забезпечують горизонтальне вирівнювання і правильну орієнтацію зображення незалежно від місця і способу кріплення камер.

Камери AXIS серії Q35 ідеально підходять для застосування у складі високонадійних систем охоронного відеоспостереження в таких уразливих місцях, що потребують посилених заходів безпеки, як міста, аеропорти, залізничні станції, промислові підприємства, критично важливі об'єкти інфраструктури.