Тепловізійна мережева камера AXIS Q1910-Е

Q1910-E Надійне виявлення в складних умовах і в темряві поза приміщеннями

- тепловізійні зображення для охоронного IP-відеоспостереження
- модель для встановлення поза приміщенням, з підігрівом скла
- технологія Power over Ethernet
- декілька потоків у форматі H.264 в індивідуальних спектрах
- наявність інтелектуальних відеотехнологій

Завантажити специфікацію

Виявлення в повній темряві
Тепловізійна мережева камера AXIS Q1910-E стане ідеальним доповненням до системи мережевого відеоспостереження та забезпечить цілодобовий цикл спостереження 7 днів на тиждень.
Використана в камері технологія отримання тепловізійного зображення, дозволяє виявляти людей, об'єкти і ситуації в повній темряві і в складних умовах, таких як дим, туман, пил і густий серпанок.

Високі вимоги до систем зовнішнього охоронного відеоспостереження
Камера AXIS Q1910-E призначена для використання поза приміщеннями і повністю готова до установки і роботи у важких погодних умовах. Її доставляють з вбудованим обігрівачем скла.

Стандарт стиснення відеозображення H.264
Тепловізійна мережева камера AXIS Q1910-E підтримує формат стиснення відеозображення H.264, що зменшує використання смуги пропускання і скорочує вимоги до збережень даних до 80% у порівнянні з форматом Motion JPEG. Камера забезпечує передачу кількох індивідуально налаштованих відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG. Кожен потік може мати свою кольорову гаму.

Двоканальна аудіопідтримка
Модель AXIS Q1910-E - перша на ринку тепловізійна камера, яка забезпечує двоканальну аудіопідтримку, що робить можливим спілкування служби охорони з відвідувачами і порушниками.

Наявність інтелектуальних відеотехнологій
Оскільки тепловізійні камери не залежать від освітленості або природних тіней, вони забезпечують більшу точність в більшості інтелектуальних системах відеоспостереження, ніж звичайні камери Тепловізійна мережева камера AXIS Q1910-E забезпечена функціями виявлення руху і звуку, а також оповіщення при несанкціонованих діях. Крім того, камеру можна вбудувати в аналітичні системи сторонніх виробників з підтримкою прикладної платформи для камер AXIS.

Технологія Power over Ethernet для спрощення встановлення
Завдяки використанню технології Power over Ethernet (IEEE 802.3af) процес установки стає простим і економічно ефективним, оскільки усувається необхідність у силових кабелях.

Глобальна стандартизація
Тепловізійна мережева камера AXIS Q1910-E підтримує стандарт ONVIF для взаємодії з іншими пристроями мережевого відеоспостереження.