AXIS P54 Series

AXIS P54 Series Купольні мережеві PTZ-камери AXIS серії P54 - це камери, що чудово вписуються в навколишнє оточення.

• конструкція, що забезпечує простоту зовнішньої настінної установки;;

• вбудований сонцезахисний козирок з можливістю перефарбовування;;

• довговічна, невимоглива до обслуговування механіка;

• з роздільною здатністю до рівня HDTV 1080p і 18-кратним оптичним зумом;

• тривожні порти введення-виведення та підтримка двосторонньої передачі аудіосигналу.

Серія AXIS P54 включає в себе готові до зовнішньої установки камери настінного кріплення з панорамуванням, нахилом і зумом, що забезпечують якість зображення рівня HDTV, естетично вписуються в конструкцію будівель. Ці привабливі за ціною відеокамери ідеально підходять для охоронного відеоспостереження в міських умовах, по периметру об'єктів, на території критих автостоянок та шкільних дворів.

Камери AXIS P54 монтуються безпосередньо на стіні без традиційного несучого кронштейна. Завдяки конструкції з вбудованим стінним кронштейном камера стає єдиним цілим зі стіною. Крім того, вбудований кронштейн дозволяє заощадити на покупці додаткових кріпильних пристосувань, одночасно спрощуючи і прискорюючи монтаж. Вбудований в камеру сонцезахисний козирок легко перефарбовується під колір будівлі.

Передові технології застосовуються і всередині камер AXIS P54. Вони оснащені механізмом повороту і нахилу з прямим приводом, що володіє неперевершеною довговічністю. Відсутність ременів і зубчастих передач підвищує надійність цих PTZ-камер і скорочує потребу в технічному обслуговуванні.

Камера AXIS P5414-E забезпечує якість зображення рівня HDTV 720p, а камера AXIS P5415-E - рівня HDTV 1080p. Обидві камери забезпечені 18-кратним оптичним зумом з автофокусом. Камери забезпечують чудову деталізацію зображення крупним планом і якість рівня HDTV. Завдяки винятковій світлочутливості матриці якість зображення в умовах слабкого освітлення значно вище, ніж у багатьох інших PTZ-камер формату HDTV. Відеокамери AXIS P54, змонтовані на розі будівлі, забезпечують широкий огляд з 270-градусним панорамированием.
Камери забезпечені прихованою сполучною коробкою з підтримкою двобічної передачі аудіосигналу, роз'ємом для карт пам'яті, чотирма налаштованими портами введення-виведення для підключення зовнішніх пристроїв, а також володіють можливістю підключення електроживлення від джерела постійного струму з напругою 24 В або за технологією Power over Ethernet Plus (IEEE 802.3at).

Характеристики моделей мережних камер

  AXIS P5414-E AXIS P5415-E
Максимальна роздільна здатність відео 1280x720 1920x1080
Мінімальна освітленість (колір) 0,4 люкс 0,5 люкс
Мегапіксельна матриця / HDTV HDTV 720p HDTV 1080p
Оптичний зум 18х 18x
Цифровий зум 12х 12x
Управління панорамированием і нахилом ±135°/0° - 90° ±135°/0° - 90°
Двонаправлена передача аудіосигналу + +
Тривожний порт введення-виведення + +
Power over Ethernet Plus/24 В пост. струму + +