AXIS P14 Series

AXIS P14 SeriesМережеві камери AXIS серії P14 - це бюджетне і компактне рішення для відеоспостереження в будь-якому середовищі.

• широкий вибір моделей

• роздільна здатність 4K Ultra HD

• простота встановлення

• технологія OptimizedIR

• внутрішнє і зовнішнє відеоспостереження

Компанія Axis представляє нову серію P14 з семи недорогих універсальних камер в компактному циліндричному корпусі. Всі камери серії бездоганно працюють 24 години на добу 7 днів на тиждень, передаючи зображення високої чіткості і чудової якості. Камери серії AXIS P14 підходять для вирішення широкого спектру завдань відеоспостереження в таких місцях, як офісні центри, магазини роздрібної торгівлі, парковки, міські вулиці і площі. AXIS P14 Series пропонує моделі з винятковою якістю зображення роздільною здатністю 1080p до 4K ультра HD.

В серії камер AXIS P14 клієнти знайдуть моделі з широким спектром роздільної здатності від HDTV 1080p до 4K Ultra HD. Камери AXIS серії P14 поміщені в компактні полегшені кожухи з вбудованими консолями для кріплення на стіні або до стелі. Простота встановлення камер також забезпечується широким вибором монтажного обладнання, наприклад, кронштейнами для кріплення на щоглу або парапет.

Мережеві камери серії AXIS P14 прості в монтажі, вони мають дистанційний зум і фокусування, які можна налаштувати в режимі віддаленого доступу за допомогою комп'ютера.