AXIS M31-VE Series

AXIS M31-VE Series Мережеві камери AXIS серії M31-VE - непомітні фіксовані купольні камери для установки поза приміщенням за доступною ціною.

• плоска, непомітна конструкція;

• відмінна якість відео з роздільною здатністю HDTV 720p і форматом стискання H.264;

• захист від вандалізму;

• оповіщення при несанкціонованих діях;

• швидка установка з технологією Power over Ethernet.

Оскільки камери AXIS M31-VE призначені для установки біля входів у будівлі, вони оснащені кожухом для захисту від ультрафіолетового випромінювання і погодозахисним козирком проти дощу, снігу, сонця і пилу. Камери працюють при температурах від +50 ° C до -20 ° C. Камери також є вандалозахисними і можуть виявляти спроби несанкціонованого впливу на камеру, наприклад, її накривання або зафарбовування розпилювачем.

Дана серія камер забезпечує чудову якість відео при повній частоті кадрів і складається з моделей AXIS M3113-VE з роздільною здатністю SVGA і AXIS M3114-VE, яка підтримує роздільну здатність 1 мегапіксель і HDTV 720p. Моделі без погодозахисного козирка, мають більший кут нахилу, підходять для напівзовнішньої установки, на стелях, тобто там, де козирок не потрібен, наприклад, на складах-холодильниках або під дахом під&їзду. Природньо, вони добре підходять і для установки всередині приміщення.

Камери AXIS M31-VE розроблені для швидкої установки. Необхідний напрям огляду і рівне зображення можна легко налаштувати за допомогою інструменту для об'єктива, що входить в комплект камери.