AXIS M31-R Series

AXIS M31-R Series Мережеві камери AXIS серії M31-R - компактні, міцні мережеві камери для мобільного відеоспостереження.

•плоска, міцна конструкція;

• прогресивна розгортка і мегапіксельна / HDTV роздільна здатність;

• передача декількох потоків у форматах H.264 і Motion JPEG;

• швидка та надійна установка;

• активне оповіщення при несанкціонованих діях.

Міцні і непомітні камери AXIS M31-R захищені від пилу і води та пристосовані до жорстких умов експлуатації, таких як вібрація, поштовхи, удари і перепади температури. Крім того, завдяки функції активного оповіщення при несанкціонованих діях можна виявити спроби впливу на камеру, наприклад її накривання або зафарбовування розпилювачем.

Підтримка камерами платформи додатків AXIS Camera Application Platform дозволяє реалізовувати такі інтелектуальні відеододатки, як підрахунок людей. AXIS M3006-V та AXIS M3007-P/PV володіють серйозними можливостями для відеоаналітики.
Камери AXIS M30 пропонують зручне рішення для управління відео за допомогою вбудованого слоту карт пам'яті мікро-SDHC для локального зберігання інформації і підтримку таких програм, як безкоштовне ПЗ AXIS Camera Companion.

Камери спеціально пристосовані для швидкого реагування на зміну рівня освітленості, що гарантує постійну високу якість зображення. Використання прогресивної розгортки забезпечує чітке зображення рухомих об'єктів.

Характеристики моделей мережевих камер

Всередині приміщень AXIS
M3113-R
AXIS
M3114-R
Максимальна роздільна здатність відео 800x600 1280x800
Мінімальна освітленість (колір) 1 люкс 1 люкс
Мегапіксельні і HDTV-формати   1 МП/720p
Горизонтальний кут огляду 66° 80°/105°
Міцний дизайн для мобільного відеоспостереження + +
Датчик руху та оповіщення при несанкціонованих діях + +
Цифрове управління панорамуванням, нахилом і зумом + +
Технологія Power over Ethernet + +