AXIS M11 Series

AXIS M11 Series Мережеві камери AXIS серії M11 - компактні і доступні за ціною камери високої роздільної здатності для професійного охоронного відеоспостереження.

• компактний і гнучкий дизайн;

• підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264;

• технологія живлення Power over Ethernet;

• моделі для використання поза приміщенням.

Серія мережевих камер AXIS M11 включає в себе професійні та економічні фіксовані камери, які підходять для широкого спектру завдань відеоспостереження в таких місцях, як магазини роздрібної торгівлі, банки, готелі та офісні будівлі.
Камери швидко і легко встановлюються для застосування, як всередині, так і поза приміщеннями. Вони є ідеальним рішенням для охорони в магазинах, школах і громадських місцях. Завдяки технології Power over Ethernet (IEEE 802.3af) живлення для камер передається по мережі, тому відсутня потреба в окремих кабелях живлення, що знижує витрати на встановлення. Мережеві камери серії AXIS M11 забезпечують чудову якість зображення за допомогою прогресивної розгортки, яка робить зображення чітким як на освітлених, так і затінених ділянках. До серії AXIS M11 входять камери з роздільною здатністю від SVGA до 1 мегапікселя або HDTV 720p при повній частоті кадрів. Камери AXIS M1113 і AXIS M1114 включають моделі як для встановлення всередині, так і поза приміщенням ("-E").