Серія IS230

Промислові комутатори, керовані, рівень 2

Серія IS230

Промисловий комутатор рівня 2 IS230-10GP, призначений для використання в зовнішньому IoT, для залізничної сигналізації та телекомунікації, для загальноміського спостереження, цифровізації будівель у загальнопромислових застосуваннях. Має функції, продуктивність і робочі характеристики для розгортання в суворих умовах.

  • Гнучке розгортання завдяки компактній конструкції і широкого діапазону робочих температур. Приклади використання: узбіччя доріг, зовнішні будівель і інші зовнішні та громадські місця.
  • Підтримка мереж відеоспостереження з підтримкою під LGPL і комплексним QoS на швидкості провідної мережі
  • Підключення та живлення камер, датчиків та інших пристров IoT за допомогою одного з'єднання Ethernet
  • Відмовостійкість мережі з високою доступністю за допомогою кільцевого підключення з швидким перемиканням при відмові
  • Простота управління за допомогою графічного веб-інтерфейсу, командного рядка TELNET / SSH і підтримки SNMP

Ключові особливості

  • Широкий діапазон робочих температур: від -40 ° C до +75 ° C підтримує роботу на відкритому повітрі
  • Безвентиляторний, з повітряно-конвекційним охолодженням для високої надійності
  • Включає можливість монтажу на DIN-рейку і стіну для легкої установки
  • 8 фіксованих портів 10/100 / 1000T + 2 слота SFP 100 / 1000X, з підтримкою PoE на всіх мідних портах
  • Живлення PoE до 30 Вт (PoE +) на порт при загальній потужності 120 Вт
  • Стекування VLAN (Q в Q) для підтримки розгортання міської мережі

More information (pdf)





Комутатори Комплекти для кріплення на DIN-рейку і на стіну включені.
AT-IS230-10GP-80 8x 10/100 / 1000T, 2x 100 / 1000X комбінованих SFP, промисловий комутатор рівня 2, підтримка POE + (120 Вт)
AT-SPBD10-13 10 км, 1G BiDi SFP, LC, SMF (1310Tx / 1490Rx)
AT-SPBD10-14 10 км, 1G BiDi SFP, LC, SMF (1490Tx / 1310Rx)
AT-SPBD20-13 / I 20 км, 1G BiDi SFP, SC, SMF, I-Temp (1310Tx / 1490Rx)
AT-SPBD20-14 / I 20 км, 1G BiDi SFP, SC, SMF, I-Temp (1490Tx / 1310Rx)
AT-SPBD40-13 / I 40 км, 1G BiDi SFP, LC, SMF, I-Temp (1310Tx / 1490Rx)
AT-SPBD40-14 / I 40 км, 1G BiDi SFP, LC, SMF, I-Temp (1490Tx / 1310Rx)
AT-SPEX 2 км, 1000EX SFP, LC, MMF, 1310 нм
AT-SPLX10 0 км, 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 нм
AT-SPLX10 / I 0 км, 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 нм, I-Temp
AT-SPLX40 40 км, 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 нм
AT-SPSX 550 м, 1000SX SFP, LC, MMF, 850 нм
AT-SPSX / I 550 м, 1000SX SFP, LC, MMF, 850 нм, I-Temp
AT-SPZX80 80 км, 1000ZX SFP, LC, SMF, 1550 нм

  • До 8К MAC-адрес
  • Пам'ять буфера пакетів: 512 КБ (4 МБ)
  • 8 пріоритетних черг QoS
  • 4094 настроюються VLAN
  • 256 одночасних VLAN
  • Підтримує jumbo-кадри розміром 9 КБ
  • До 255 багатоадресних записів рівня 2




ТОВАР 10/100 / 1000T (RJ45) МІДНІ ПОРТИ ПОРТИ SFP 100 / 1000X POE + ДОЗВОЛЕНІ ПОРТИ Комутаторне волокно ПЕРЕАДРЕСАЦІЯ
IS230-10GP 8 + 2 (комбо) 2 (Комбо) 8 20 Гбіт / с 14,88 млн пакетів в секунду



Фізичні характеристики

ТОВАР Розміри (Ш x Г x В) Вага КОРПУС МОНТАЖ Ступінь захисту
IS230-10GP 74 x 105 x 152 мм
(2,91 x 4,13 x 5,98 дюйма)
1,2 кг (2,6 4 фунта) Металевий корпус DIN-рейка, настінне кріплення IP30



Характеристики потужності

Без навантаження POE Повне навантаження POE * ПОРТИ ДЖЕРЕЛА MAX POE
ТОВАР ВХІДНА НАПРУГУ ОХОЛОДЖЕННЯ MAX споживання потужності MAX розподіл тепла ШУМ MAX споживання потужності MAX розподіл тепла ШУМ MAX потужність POE POE (15 Вт) POE + (30 Вт)
IS230-10GP 24 ~ 48 В постійного струму Безвентиляторний 13,2 Вт 45,1 БТЕ / ч - 153,9 Вт 115,7 БТЕ / ч - 120 Вт 8 4


* Максимальна споживана потужність при повному навантаженні PoE включає споживання PD і запас.
Комутатор вимагає меншого охолодження, ніж споживана потужність, оскільки велика частина навантаження розсіюється на пристрої з живленням від PoE (PD) і уздовж кабелів.
Використовуйте ці значення потужності і БТЕ для планування потужності об'єкта.

Модулі SFP 1000 Мбіт / с
AT-SPFX / 2 2 км, 100FX SFP, LC, MMF, 1310 нм
AT-SPFX / 15 15 км, 100FX SFP, LC, SMF, 1310 нм
Модулі SFP 100 Мбіт / с
AT-SPFXBD-LC-13 15 км, 100FX BiDi SFP, LC, SMF (1310 Tx / 1550 Rx)
AT-SPFXBD-LC-15 15 км, 100FX BiDi SFP, LC, SMF (1550 Rx / 1310 Tx)