Серія IE210L

Промислові комутатори Industrial-Lite Gigabit рівень 2

Серія IE210L

Розраховані на тривалу роботу при високих температурах навколишнього середовища, що робить їх ідеальними для виробництва, роздрібної торгівлі, цифровізації будівель і інших легких промислових середовищ, які потребують надійного і відмовостійкого мережевого рішення.

  • Підтримує всі додатки в середовищах з розширеним діапазоном робочих температур від 0 ° C до 65 ° C
  • Підключення та живлення камер, датчиків будівлі та інших пристроїв Інтернету за допомогою одного з'єднання .
  • Безпечні промислові мережі з багаторівневим доступом користувачів, функціями управління мережею і трафіком
  • Забезпечення відмовостійкості підключення в промислових маштабах за допомогою EPSRing і G.8032 ERPS для швидкого перемикання при відмові в кільцевих мережах Зниження витрат та автоматизація управління мережею і пристроями за допомогою Autonomous Management Framework ™ (AMF)

Ключові особливості

  • Операційна система AlliedWare Plus корпоративного класу
  • Джерело PoE до 30 Вт (PoE +) на порт
  • OpenFlow сертифікований для додатків SDN
  • Розблокуйте додаткові функції за допомогою ліцензій на розширені функції
  • Веб-інтерфейс або стандартний інтерфейс командного рядка для зручного управління

More information (pdf)





Комутатори
AT-IE210L-10GP 8x 10/100 / 1000T, 2x 100 / 1000X SFP, Industrial Ethernet, комутатор рівня 2, підтримка PoE +
AT-IE210L-18GP 16x 10/100 / 1000T, 2x 100 / 1000X SFP, Industrial Ethernet, комутатор рівня 2, підтримка PoE +
AT-RKMT-J13 Комплект для монтажу в стійку для IE210L-18GP
AT-RKMT-J14 Комплект для монтажу в стійку для IE210L-10GP

ІМ'Я ОПИС ВКЛЮЧАЄ
AT-FL-IE2L-L2-1 Ліцензія рівня 2 Premium для IE210L Series EPSR Master
VLAN перетворення
Подвійна маркування VLAN (Q-in-Q)
UDLD
PTP Прозорий режим
AT-FL-IE2-G8032 IE210L Series G.8032 ліцензія ITU-T G.8032
Ethernet CFM
AT-FL-IE2-OF13-1YR Ліцензія OpenFlow серії IE210L на 1 рік OpenFlow v1.3
AT-FL-IE2-OF13-5YR Ліцензія OpenFlow серії IE210L на 5 років OpenFlow v1.3

  • До 16K MAC-адрес
  • До 512 багатоадресних записів
  • 512 МБ DDR3-SDRAM
  • 2048 настроюються VLAN
  • 128 МБ NOR флеш-пам'ять
  • Пам'ять буфера пакетів: 1,5 МБ
  • Підтримує jumbo-кадри розміром 10 КБ
  • Пересилання на швидкості кабельного каналу




ТОВАР 10/100 / 1000T (RJ-45) МІДНІ ПОРТИ ПОРТИ SFP 100 / 1000X ВСЬОГО ПОРТОВ POE + ДОЗВОЛЕНІ ПОРТИ Комутаторне волокно ПЕРЕАДРЕСАЦІЯ
IE210L-10GP 8 2 10 8 20 Гбіт / с 14,9 млн пакетів в секунду
IE210L-18GP 16 2 18 16 36 Гбіт / с 26,8 млн пакетів в секунду



Фізичні характеристики

ТОВАР Розміри (Ш x Г x В) Вага Розміри упаковки Вага упаковки
IE210L-10GP 210 x 275 x 42,5 мм
(8,27 x 10,83 x 1,67 дюйма)
2,1 кг (4,6 фунта) 43 x 36 x 15 см
(16,93 x 14,17 x 5,90 дюйма)
3,45 кг (7,6 фунта)
IE210L-18GP 341 x 231 x 44 мм
(13,42 x 9,09 x 1,73 дюйма)
3,0 кг (6,6 фунта) 43 x 36 x 15 см
(16,93 x 14,17 x 5,90 дюйма)
4,35 кг (9,6 фунта)



Потужність та шумові характеристики

Без навантаження POE ПОВНИЙ POE + ЗАВАНТАЖЕННЯ ПОРТИ ДЖЕРЕЛА POE
ТОВАР MAX споживання потужності MAX розподіл тепла ШУМ MAX споживання потужності MAX розподіл тепла ШУМ MAX потужность POE POE (7,5 Вт) POE (15 Вт) POE + (30 Вт)
IE210L-10GP 16 Вт 55 33 дБА (при температурі навколишнього середовища 30 ° C) 180 Вт 126 60 дБА (при температурі навколишнього середовища 50 ° C і виході POE 124 Вт) 124 Вт 8 8 4
IE210L-18GP 21 Вт 72 34 дБА (при температурі навколишнього середовища 30 ° C) 330 Вт 169 60 дБА (при температурі навколишнього середовища 50 ° C і виході POE 124 Вт) 247 Вт 16 16 8



Затримка

Швидкість порту
ТОВАР 100 Мбіт / с 1000 Мбіт / с 1 Гбіт / с
IE210L-10GP 55 мкс 7,8 мкс 3,4 мкс
IE210L-18GP 56 мкс 7,9 мкс 3,4 мкс

Модулі SFP 1000 Мбіт / с
AT-SPBD10-13 10 км, 1G BiDi SFP, LC, SMF (1310Tx / 1490Rx)
AT-SPBD10-14 10 км, 1G BiDi SFP, LC, SMF (1490Tx / 1310Rx)
AT-SPBD20-13 / I 20 км, 1G BiDi SFP, SC, SMF, I-Temp (1310Tx / 1490Rx)
AT-SPBD20-14 / I 20 км, 1G BiDi SFP, SC, SMF, I-Temp (1490Tx / 1310Rx)
AT-SPBD20LC / I-13 20 км, 1G BiDi SFP, LC, SMF, I-Temp (1310Tx / 1490Rx)
AT-SPBD20LC / I-14 20 км, 1G BiDi SFP, LC, SMF, I-Temp (1490Tx / 1310Rx)
AT-SPEX 2 км, 1000EX SFP, LC, MMF, 1310 нм
AT-SPEX / E 2 км, 1000EX SFP, LC, MMF, 1310 нм, Ext. Temp
AT-SPLX10 10 км, 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 нм
AT-SPLX10 / I 10 км, 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 нм, I-Temp
AT-SPLX10 / E 10 км, 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 нм, Ext. Temp
AT-SPLX40 40 км, 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 нм
AT-SPLX40 / E 40 км, 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 нм, Ext. Temp
AT-SPSX 550 м, 1000SX SFP, LC, MMF, 850 нм
AT-SPSX / I 550 м, 1000SX SFP, LC, MMF, 850 нм, I-Temp
AT-SPSX / E 550 м, 1000SX SFP, LC, MMF, 850 нм, Ext. Temp
AT-SPTX 100 м, 10/100 / 1000T SFP, RJ-45
AT-SPTX / I 100 м, 10/100 / 1000T SFP, RJ-45, I-Temp
Модулі SFP 100 Мбіт / с
AT-SPFX / 2 2 км, 100FX SFP, LC, MMF, 1310 нм
AT-SPFX / 15 15 км, 100FX SFP, LC, SMF, 1310 нм
AT-SPFXBD-LC-13 15 км, 100FX BiDi SFP, LC, SMF (+1310 Tx / 1550 Rx)
AT-SPFXBD-LC-15 15 км, 100FX BiDi SFP, LC, SMF (1550 Rx / 1310 Tx)