Серія IE200

Комутатори Industrial Ethernet рівень 2

Серія E200

Надійне рішення, що забезпечує високу продуктивність, безпеку, надійність і простоту управління для периферійних систем IoT, систем спостереження та транспорту.

  • Просте управління через веб-інтерфейс, SNMP, Telnet, SSH або Allied Telesis Autonomous Management Framework ™ (AMF)
  • Діапазон робочих температур від -40 ° C до 75 ° C - ідеально для промислового і зовнішнього застосування.
  • Устаткування для одержання PoE дозволяє знизити затрати на експлуатацію
  • Підтримує Plug-in малого форм-фактора (SFP) як Gigabit, так і Fast Ethernet
  • Ідеальний варіант для інтеграції управління в будь-яке мережеве рішення

Ключові особливості

  • IEEE 802.3at PoE + для подачі 30 Вт на порт
  • Функції AlliedWare Plus ™
  • Вузол AMF
  • USB-порт для резервного копіювання, відновлення і оновлення образу / конфігурації
  • Комутаційне кільце захисту Ethernet (EPSRing ™) (RFC3619) для зменшення впливу на мережу
  • STP, RSTP і MSTP для кращого резервування
  • Чудовий механізм безпеки, включаючи SSL, SSH, 802.1X, MAC, фільтрацію IP, RADIUS, TACACS + і VLAN для захисту доступу
  • Управління IPv6 для актуальних вимог
  • Надійна і точна підтримка QoS
  • Внутрішня електрична ізоляція постійного і постійного струму

More information (pdf)





Комутатори Комплекти для кріплення на DIN-рейку та на стіну включені.
AT-IE200-6FP-80 4 порту 10 / 100T, 2 порти 100 / 1000X SFP, Industrial Ethernet, комутатор рівня 2, підтримка PoE +
AT-IE200-6FT-80 4x 10 / 100T, 2x 100 / 1000X SFP, Industrial Ethernet, комутатор рівня 2
AT-IE200-6GP-80 4x 10/100 / 1000T, 2x 100 / 1000X SFP, Industrial Ethernet, комутатор рівня 2, підтримка PoE +
AT-IE200-6GT-80 4x 10/100 / 1000T, 2x 100 / 1000X SFP, Industrial Ethernet, комутатор рівня 2

ІМ'Я ОПИС ВКЛЮЧАЄ
AT-FL-IE2-L2-01 Ліцензія Layer-2 Premium для серії IE200 * Подвійне тегування VLAN (QinQ) UDLD
AT-FL-IE2-G8032 Ліцензія серії IE200 для ITU-T G.8032 і Ethernet CFM ITU-T G.8032 Ethernet CFM


* Функція EPSR Master доступна за замовчуванням в IE200 Series.

  • RAM пам'ять: 256 МБ DDR SDRAM
  • ROM пам'ять: 64 МБ флеш-пам'яті
  • MAC-адресу: 2К записів
  • Пакетний буфер: 256 КБ (2 Мбіт)
  • Пріоритетні черги: 4
  • Одночасні мережі VLAN: 2К записів (рекомендується 1К записів)
  • Діапазон ідентифікаторів VLAN: 1 - 4094
  • Jumbo-кадри: пакети великого розміру 9 КБ
  • Групи під LGPL: 512 записів




ТОВАР 10 / 100T (RJ-45) МІДНІ ПОРТИ 10/100 / 1000T (RJ-45) МІДНІ ПОРТИ ПОРТИ SFP 100 / 1000X Комутаторна тканина Швидкість передачі (ПАКЕТИ ПО 64 байт) Порти джерела POE POE
IE200-6FP 4 - 2 4,8 Гбіт / с 3,57 млн ​​пакетів в секунду 4 120 Вт
IE200-6FT 4 - 2 4,8 Гбіт / с 3,57 млн пакетів в секунду - -
IE200-6GP - 4 2 12,0 Гбіт / с 8,93 млн пакетів в секунду 4 120 Вт
IE200-6GT - 4 2 12,0 Гбіт / с 8,93 млн пакетів в секунду - -



Фізичні характеристики

ТОВАР Розміри (Ш x Г x В) Вага Корпус Монтаж Ступінь захисту
IE200-6FP 95 x 159 x 134 мм
(3,74 x 6,25 x 5,28 дюйма)
1,5 кг (3,2 фунта) алюмінієвий корпус DIN-рейка, настінне кріплення IP30
IE200-6FT 55 x 159 x 134 мм
(2,17 x 6,25 x 5,28 дюйма)
0,9 кг (2,0 фунта) алюмінієвий корпус DIN-рейка, настінне кріплення IP30
IE200-6GP 95 x 159 x 134 мм
(3,74 x 6,25 x 5,28 дюйма)
1,5 кг (3,2 фунта) алюмінієвий корпус DIN-рейка, настінне кріплення IP30
IE200-6GT 55 x 159 x 134 мм
(2,17 x 6,25 x 5,28 дюйма)
0,9 кг (2,0 фунта) алюмінієвий корпус DIN-рейка, настінне кріплення IP30



Характеристики потужності

Без навантаження POE * Повне навантаження POE Порти джерела MAX POE
Товара Вхідна напруга Охолодження MAX споживання потужності MAX розподіл тепла ШУМ MAX споживання потужності MAX розподіл тепла ШУМ MAX потужність POE POE (15 Вт) POE + (30 Вт) HI-POE (60 Вт)
IE200-6FP 24 ~ 48 В постійного струму безвентиляторний 23 Вт 79 БТЕ / ч - 144 Вт 79 БТЕ / ч - 120 Вт 4 4 -
IE200-6FT 12 ~ 48 В постійного струму безвентиляторний 10 Вт 35 БТЕ / ч - - - - - - - -
IE200-6GP 24 ~ 48 В постійного струму безвентиляторний 23 Вт 79 БТЕ / ч - 144 Вт 79 БТЕ / ч - 120 Вт 4 4 -
IE200-6GT 12 ~ 48 В постійного струму безвентиляторний 10 Вт 35 БТЕ / ч - - - - - - - -



* Максимальна споживана потужність при повному навантаженні PoE включає споживання PD і запас.
Вимоги до охолодження комутатора менше, ніж споживана потужність, оскільки велика частина навантаження розсіюється на пристрої з живленням від PoE (PD) і уздовж кабелів.
Використовуйте ці значення потужності і БТЕ для планування потужності об'єкта.

Модулі SFP 1000 Мбіт / с
AT-SPBD10-13 10 км, 1G BiDi SFP, LC, SMF (1310Tx / 1490Rx)
AT-SPBD10-14 10 км, 1G BiDi SFP, LC, SMF (1490Tx / 1310Rx)
AT-SPBD20-13 / I 20 км, 1G BiDi SFP, SC, SMF, I-Temp (1310Tx / 1490Rx)
AT-SPBD20-14 / I 20 км, 1G BiDi SFP, SC, SMF, I-Temp (1490Tx / 1310Rx)
AT-SPBD20LC / I-13 20 км, 1G BiDi SFP, LC, SMF, I-Temp (1310Tx / 1490Rx)
AT-SPBD20LC / I-14 20 км, 1G BiDi SFP, LC, SMF, I-Temp (1490Tx / 1310Rx)
AT-SPEX 2 км, 1000EX SFP, LC, MMF, 1310 нм
AT-SPEX / E 2 км, 1000EX SFP, LC, MMF, 1310 нм, Ext. Темп
AT-SPLX10 10 км, 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 нм
AT-SPLX10 / I 10 км, 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 нм, I-Temp
AT-SPLX10 / E 10 км, 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 нм, Ext. Темп
AT-SPLX40 40 км, 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 нм
AT-SPLX40 / E 40 км, 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 нм, Ext. Темп
AT-SPSX 550 м, 1000SX SFP, LC, MMF, 850 нм
AT-SPSX / I 550 м, 1000SX SFP, LC, MMF, 850 нм, I-Temp
AT-SPSX / E 550 м, 1000SX SFP, LC, MMF, 850 нм, Ext. Темп
AT-SPTX (1) 100 м, 10/100 / 1000T SFP, RJ-45
AT-SPTX / I 100 м, 10/100 / 1000T SFP, RJ-45, I-Temp
AT-SPZX80 80 км, 1000ZX SFP, LC, SMF, 1550 нм
Модулі SFP 100 Мбіт / с
AT-SPFX / 2 2 км, 100FX SFP, LC, MMF, 1310 нм
AT-SPFX / 15 15 км, 100FX SFP, LC, SMF, 1310 нм
AT-SPFXBD-LC-13 15 км, 100FX BiDi SFP, LC, SMF (1310 Tx / 1550 Rx)
AT-SPFXBD-LC-15 15 км, 100FX BiDi SFP, LC, SMF (1550 Rx / 1310 Tx)


(1) Серія IE200 підтримує цей модуль SFP тільки на швидкості 1 Гбіт / с.