Серія GS950

Комутатори WebSmart Gigabit Ethernet

Серія GS950

Економічний спосіб для малих підприємств інтегрування управління та Gigabit Ethernet.

  • Поєднуйте простоту некерованих комутаторів з продуктивністю керованих комутаторів.
  • Зручне управління через Інтернет.
  • Мінімальне споживання енергії.
  • Можливість підключення і живлення PoE за допомогою одного кабелю Ethernet

Ключові особливості

  • IEEE 802.1x на основі портів, MAC-адрес і управління доступом до мережі
  • Відстеження IGMP (v1 / v2)
  • Обмеження швидкості входу / виходу
  • Пріоритет на основі порту

More information (pdf)





Комутатори
AT-GS950 / 8-xx 8-портовий екологічний комутатор WebSmart 10/100 / 1000T з 2 комбінованими портами SFP
AT-GS950 / 16-xx 16-портовий екологічно чистий комутатор WebSmart 10/100 / 1000T з 2 комбінованими портами SFP
AT-GS950 / 24-xx 24-портовий екологічний комутатор WebSmart 10/100 / 1000T з 4 комбінованими портами SFP
AT-GS950 / 48-xx 48-портовий екологічний комутатор WebSmart 10/100 / 1000T з 4 комбінованими портами SFP
AT-GS950 / 8POE-xx 8-портовий комутатор WebSmart 10/100 / 1000T PoE без вентилятора з 2 комбінованими портами SFP
AT-GS950 / 10PS-xx 10-портовий комутатор WebSmart 10/100 / 1000T POE + (8 POE + включений) з 2 комбінованими портами SFP
AT-GS950 / 16PS-xx 16-портовий комутатор 10/100 / 1000T POE + WebSmart з 2 комбінованими портами SFP
AT-GS950 / 28PS-xx 24-портовий комутатор 10/100 / 1000T POE + WebSmart з 4 портами SFP
AT-GS950 / 48PS-xx 48-портовий комутатор WebSmart 10/100 / 1000T POE + (24 POE + включений) з 4 комбінованими портами SFP



Де xx =
10 для шнура живлення США
20 без шнура живлення
30 для шнура живлення Великобританії
40 для австралійського шнура живлення
50 для європейського шнура живлення



Вміст пакету

Блок перемикача
Кронштейни і гвинти для монтажу в стійку
Шнур живлення
Гумові ніжки
Керівництво користувача / керівництво по установці на компакт-диску (тільки GS950 / 8POE)

  • Швидкість пересилання на провідний швидкості
    14 880 пакетів в секунду для Ethernet 10 Мбіт / с
    148880 пакетів в секунду для Ethernet 100 Мбіт / с
    1,488,000 пакетів в секунду для Ethernet 1000 Мбіт / с
  • MAC-адреси: 8K
  • Доступні ідентифікатори VLAN: 4K
  • Максимальна кількість VLAN: 256
  • Буфер пакетів: 1 МБ
  • DRAM: 64 МБ
  • Flash: 16 МБ


Товар 10/100 / 1000T (RJ-45) мідні порти Порти SFP 1000X Вього портів POE + дозволені порти Комутаторне волокно Переадресація
GS950 / 8 6 + 2 (Комбо) 2 (Комбо) 8 - 16 Гбіт / с 11,90 млн пакетів в секунду
GS950 / 8POE 6 + 2 (Комбо) 2 (Комбо) 8 4 (1) 16 Гбіт / с 11,90 млн пакетів в секунду
GS950 / 10PS 8 + 2 (Комбо) 2 (Комбо) 10 8 20 Гбіт / с 14,88 млн пакетів в секунду
GS950 / 16 14 + 2 (Комбо) 2 (Комбо) 16 - 32 Гбіт / с 23,80 млн пакетів в секунду
GS950 / 16PS 14 + 2 (Комбо) 2 (Комбо) 16 16 32 Гбіт / с 23,80 млн пакетів в секунду
GS950 / 24 20 + 4 (Комбо) 4 (Комбо) 24 - 48 Гбіт / с 35,71 млн пакетів в секунду
GS950 / 28PS 24 4 28 24 56 Гбіт / с 41,66 млн пакетів в секунду
GS950 / 48 44 + 4 (Комбо) 4 (Комбо) 48 - 96 Гбіт / с 71,42 млн пакетів в секунду
GS950 / 48PS 44 + 4 (Комбо) 4 (Комбо) 48 24 96 Гбіт / с 71,42 млн пакетів в секунду


(1) Підтримується тільки POE (15,4 Вт).


Характеристики потужності

100-240 В змінного струму, 50-60 Гц (GS950 / 8POE: 90-240 В)


Без навантаження POE Повне навантаження POE + ПОРТИ ДЖЕРЕЛА POE
ТОВАР MAX спожива напотужність (Вт) MAX розподілення тепла (BTU / h) ШУМ (дБА) МАКС.спожіва напотужність (Вт) MAX розподілення тепла (BTU / h) ШУМ (дБА) MAX потужність (Вт) POE (7,5 Вт) POE (15,4 Вт) POE + (30 Вт)
GS950 / 8 8,7 26,69 Безвентиляторний - - - - - - -
GS950 / 8POE 10 34,12 Безвентиляторний 87,5 298,56 Безвентиляторний 61,6 4 4 -
GS950 / 10PS 14,44 49,27 Безвентиляторний 92,7 316,31 Безвентиляторний 75 8 4 2
GS950 / 16 12,92 44,08 Безвентиляторний - - - - - - -
GS950 / 16PS 21,8 74,38 47 дБ при 98%> 25 ° C 38,2 дБ при 52%> 25 ° C 228,5 779,67 47 дБ при 98%> 25 ° C 38,2 дБ при 52%> 25 ° C 185 16 12 6
GS950 / 24 17,35 59,20 Безвентиляторний - - - - - - -
GS950 / 28PS 28,6 97,59 58,5 дБ> 25 ° C 55,2 дБ> 25 ° C 238 812,09 58,5 дБ> 25 ° C 55,2 дБ> 25 ° C 185 24 12 4 (2)
GS950 / 48 42,97 146,62 47 дБ при 98%> 25 ° C 38,5 дБ при 58%> 25 ° C - - - - - - -
GS950 / 48PS 55,6 189,72 51,6 дБ> 25 ° C 38,7 дБ> 25 ° C 446 1521,82 51,6 дБ> 25 ° C 38,7 дБ> 25 ° C 370 24 24 12


Примітка. Значення шуму залежать від температури навколишнього середовища, а не від навантаження POE. При температурі вище 25 ° C вентилятор працює на повній швидкості.
(2) Він підтримує порт-1 і порт-4 (можна використовувати тільки 4 порту з бюджетом потужності PoE 30 Вт).



Фізичні характеристики

Товар Ширина x Глибина x Висота Вага
GS950 / 8 280 x 180 x 44 мм (11,02 x 7,09 x 1,73 дюйма) 1,50 кг (3,30 фунта)
GS950 / 8POE 330 x 230 x 43 мм (13,00 x 9,06 x 1,70 дюйма) 2,54 кг (5,60 фунта)
GS950 / 10PS 330 x 200 x 44 мм (13,00 x 7,90 x 1,73 дюйма) 1,90 кг (4,20 фунта)
GS950 / 16 330 x 200 x 44 мм (13,00 x 7,90 x 1,73 дюйма) 2,10 кг (4,60 фунта)
GS950 / 16PS 430 x 250 x 44 мм (17,00 x 9,80 x 1,73 дюйма) 3,56 кг (7,85 фунта)
GS950 / 24 330 x 200 x 44 мм (13,00 x 7,90 x 1,73 дюйма) 2,30 кг (5,10 фунта)
GS950 / 28PS 450 x 250 x 44 мм (17,71 x 9,80 x 1,73 дюйма) 3,60 кг (7,93 фунта)
GS950 / 48 444 x 257 x 43,2 мм (17,48 x 10,12 x 1,70 дюйма) 4,10 кг (9,00 фунтів)
GS950 / 48PS 440 x 430 x 44 мм (17,32 x 17,00 x 1,73 дюйма) 6,62 кг (14,60 фунта)

Знімні оптичні модулі малих форм
AT-SPSX SFP, MMF, 1000 Мбіт / с, 220/500 м, 850 нм, LC
AT-SPLX10 SFP, SMF, 1000 Мбіт / с, 10 км, 1310 нм, LC
AT-SPBD10-13 SFP, SMF, 1000 Мбіт / с, 10 км, 1310/1490 нм, LC-BiDi
AT-SPBD10-14 SFP, SMF, 1000 Мбіт / с, 10 км, 1490/1310 нм, LC-BiDi