Серія x930

Гігабітні з можливістю стекування комутатори, рівeнь 3

SwitchBlade x8100

Сімейство високопродуктивних і масштабованих комутаторів, що відповідають сучасним вимогам до мережі, забезпечують безвідмовність та надійність для ядра мережі і розподілених рішень. Затверджено JITC і Common Criteria для урядових розгортань і критичної інфраструктури США, а також сертифіковані OpenFlow v1.3 для розширених SDN.

  • Можливість створення надійного мережевного ядра або розподілююче рішення з можливістю об'єднання в стек до 8 пристроїв за допомогою VCStack ™.
  • Cтійкі розподілені магістралі, якими легко керувати за допомогою стекування на великі відстані
  • Підтримка декількох конвергентних сервісів в мережах Smart City і IoT з такою ж високою пропускною здатністю, як у SwitchBlade x908 Gen2 в форм-факторі 1RU
  • Блоки живлення з поділом навантаження і можливістю гарячої заміни забезпечують максимальний час безвідмовної роботи і мінімальні витрати на обслуговування
  • Гнучкі варіанти розгортання з моделями гігабітних мідних, оптоволоконних і PoE з висхідними каналами 10G і 40G
  • Зниження витрат і автоматизація керування мережею і пристроями за допомогою Autonomous Management Framework ™ (AMF)

Ключові особливості

  • Операційна система AlliedWare Plus корпоративного класу
  • EPSRing і G.8032 ERPS для відмовостійких кільцевих мереж з швидким перемиканням
  • Active Fiber Monitoring для безпечних оптоволоконних з'єднань
  • Безпека керування доступом до середовища (MACSec) для безпечних з'єднань Ethernet точка-точка
  • Краща на ринку SDN з сертифікованої в галузі OpenFlow v1.3
  • Безперервне живлення через Ethernet (PoE +) для безперебійної подачі енергії
  • Активний моніторинг оптоволокна для безпечних оптоволоконних мереж


More information (pdf)





Комутатори Серії x930
AT-x930-28GTX-00 24-портовий з можливістю стекування, 10/100 / 1000T з 4 портами SFP + і двома відсіками для блоків живлення з можливістю гарячої заміни
AT-x930-28GPX-00 Комутатор з можливістю стекування, з 24 портами 10/100 / 1000T PoE + з 4 портами SFP + і двома відсіками для блоків живлення з можливістю гарячої заміни
AT-x930-28GSTX-00 Комутатор з можливістю стекування, з 24 портами 10/100 / 1000T і 24 портами 100/1000 SFP з 4 портами SFP + і двома відсіками для блоків живлення з можливістю гарячої заміни
AT-x930-52GTX-00 48-портовий з можливістю стекування, 10/100 / 1000T з 4 портами SFP + і двома відсіками для блоків живлення з можливістю гарячої заміни
AT-x930-52GPX-00 Комутатор з можливістю стекування, з 48 портами 10/100 / 1000T PoE + з 4 портами SFP + і двома відсіками для блоків живлення з можливістю гарячої заміни
AT-RKMT-SL01 Комплект для розсувних стійки
Модуль розширення
AT-StackQS 2 модуля розширення QSFP +
AT-x9EM / XT4 4 модуля розширення 10GBASE-T
Блоки живлення (для всіх моделей)
AT-PWR150-xx (6) Системний блок живлення 150 Вт
AT-PWR250-80 (6) Системний блок живлення постійного струму 250 Вт
AT-PWR800-xx (6) Блок живлення 800 Вт PoE +
AT-PWR1200-xx (6) Блок живлення PoE + потужністю 1200 Вт


Де xx =
10 для шнура живлення США
20 без шнура живлення
30 для шнура живлення Великобританії
40 для австралійського шнура живлення
50 для європейського шнура живлення


(6) Блоки живлення замовляються окремо.

НАЗВА ОПИС ВКЛЮЧАЄ ЛІЦЕНЗІЯ СТЕКУ
AT-FL-x930-01 ліцензія x930 Premium OSPF (1) (16000 маршрутів)
BGP4 (1) (5000 маршрутів)
PIMv4-SM, DM і SSM (2000 записів)
VLAN подвійне позначення (Q-in-Q)
RIPng (5000 маршрутів)
OSPFv3 (8000 маршрутів)
BGP4 + (5000 маршрути)
MLDv1 і v2
PIM-SMv6 / SSMv6 (1000 записів)
VRF lite (64 домени)
РАДІУС Повний
UDLD
PTP прозорий режим
Одна ліцензія на кожного члена стека
AT-FL-x930-AM40-1YR Ліцензія AMF Master AMF Master 40 вузлів на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-AM40-5YR Ліцензія AMF Master AMF Master 40 вузлів протягом 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-AM80-1YR Ліцензія AMF Master Вузли AMF Master 80 на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-AM80-5YR Ліцензія AMF Master Вузли AMF Master 80 протягом 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-AM120-1YR Ліцензія AMF Master Вузли AMF Master 120 на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-AM120-5YR Ліцензія AMF Master Вузли AMF Master 120 протягом 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-OF13-1YR Ліцензія OpenFlow OpenFlow v1.3 на 1 рік Не підтримується в стеку
AT-FL-x930-OF13-5YR Ліцензія OpenFlow OpenFlow v1.3 протягом 5 років Не підтримується в стеку
AT-FL-x930-AAP-1YR Ліцензія на проксі-програму AMF Ліцензія на проксі-програму AMF на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-AAP-5YR Ліцензія на проксі-програму AMF Ліцензія AMF Application Proxy на 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-8032 Ліцензія ITU-T G.8032 G.8032 захист кільця
Ethernet CFM
Одна ліцензія на кожного члена стека
AT-FL-x930-CPOE Безперервна ліцензія PoE Постійне живлення PoE лише для моделей GPX Одна ліцензія на кожного члена стека
AT-FL-x930-MSEC (2) Ліцензія MACSec Безпека контролю доступу до медіа Одна ліцензія на кожного члена стека
AT-FL-x930-MODB Ліцензія Modbus Modbus для промислового стекування Одна ліцензія на кожного члена стека
AT-FL-x930-AWC40-1YR (3) Ліцензія AWC Ліцензія бездротового контролера на 40 точок доступу на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-AWC40-5YR (3) Ліцензія AWC Ліцензія бездротового контролера на 40 точок доступу на 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-AWC80-1YR (3) Ліцензія AWC Ліцензія бездротового контролера на 80 точок доступу на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-AWC80-5YR (3) Ліцензія AWC Ліцензія на бездротовий контролер на 80 точок доступу на 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-AWC120-1YR (3) Ліцензія AWC Ліцензія на бездротовий контролер на 120 точок доступу на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-AWC120-5YR (3) Ліцензія AWC Ліцензія на бездротовий контролер на 120 точок доступу на 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-CB40-1YR (4) Ліцензія AWC-CB Комерційна ліцензія AWC-Channel на 40 точок доступу на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-CB40-5YR (4) Ліцензія AWC-CB Комерційна ліцензія AWC-Channel на 40 точок доступу на 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-CB80-1YR (4) Ліцензія AWC-CB Ліцензія AWC-Channel Blanket для до 80 точок доступу на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-CB80-5YR (4) Ліцензія AWC-CB Комерційна ліцензія AWC-Channel на до 80 точок доступу на 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-CB120-1YR (4) Ліцензія AWC-CB Ліцензія AWC-Channel Blanket для до 120 точок доступу на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-CB120-5YR (4) Ліцензія AWC-CB Комерційна ліцензія AWC-Channel на 120 точок доступу на 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-SC40-1YR (5) Ліцензія AWC-SC Ліцензія AWC-Smart Connect на до 40 точок доступу на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-SC40-5YR (5) Ліцензія AWC-SC Ліцензія AWC-Smart Connect на 40 точок доступу на 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-SC80-1YR (5) Ліцензія AWC-SC Ліцензія AWC-Smart Connect на до 80 точок доступу на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-SC80-5YR (5) Ліцензія AWC-SC Ліцензія AWC-Smart Connect на до 80 точок доступу на 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-SC120-1YR (5) Ліцензія AWC-SC Ліцензія AWC-Smart Connect на до 120 точок доступу на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x930-SC120-5YR (5) Ліцензія AWC-SC Ліцензія AWC-Smart Connect на до 120 точок доступу на 5 років Одна ліцензія на стек


(1) Стандартне програмне забезпечення комутатора підтримує 64 маршрути OSPF та BGP
(2) MACSec підтримується лише на портах 1GbE низхідній лінії зв'язку
(3) П’ятьма точками доступу можна керувати безкоштовно. Додайте додаткові 40, 80 або 120 точки доступу з ліцензією AWC
(4) Channel Blanket не доступний як безкоштовна послуга. Для роботи каналу Blanket потрібні як ліцензія AWC-CB, так і ліцензія AWC. Ці функції підтримуються точками доступу TQ5403 та TQ5403e
(5) Smart Connect не доступний як безкоштовна послуга. Для роботи Smart Connect потрібні як ліцензія AWC-SC, так і ліцензія AWC. Ця функція підтримується точками доступу TQ5403, TQ5403e та TQm5403

  • 40 Гбіт / с пропускної здатності штабелювання на комутатор за допомогою портів 10G SFP + на передній панелі
  • 160 Гбіт / с пропускної здатності штабелювання на комутатор за допомогою додаткового модуля розширення AT-StackQS
  • Підтримує 13KB джамбо-кадрів
  • Багатоадресне бездротове з'єднання
  • 4094 налаштованих VLAN
  • До 64K MAC-адрес
  • До 16 000 маршрутів OSPF
  • До 2K записів багатоадресної передачі IPv4
  • До 2000 записів OpenFlow v1.3
  • До 128 груп агрегації посилань (LAGS) - будь-яка комбінація статичного та динамічного (LACP)
  • 2 ГБ DDR SDRAM, 256 МБ флеш-пам'яті
  • Пам'ять буфера пакетів: x930-28 - 2 МБ, 52 - 4 МБ


Продукт 10/100 / 1000T (RJ-45) мідні порти 100 / 1000x SFP порти 1/10 GIGABIT SFP + порти 10 ГІГАБІТНИХ стекових портів Модульні слоти POE + дозволені порти Комутаторне волокно Переадресація
x930-28GTX 24 - 4 (2 у складі) 2 * 1 - 288 Гбіт / с 214,3 Мп / с
x930-28GPX 24 - 4 (2 у складі) 2 * 1 24 288 Гбіт / с 214,3 Мп / с
x930-28GSTX 24 (комбіноване) 24 (комбіноване) 4 (2 у складі) 2 * 1 - 288 Гбіт / с 214,3 Мп / с
x930-52GTX 48 - 4 (2 у складі) 2 * 1 - 336 Гбіт / с 250 Мп / с
x930-52GPX 48 - 4 (2 у складі) 2 * 1 48 336 Гбіт / с 250 Мп / с


* Порти стекування можна налаштувати як додаткові порти 1G / 10G Ethernet, коли блок не складений, або якщо використовується модуль StackQS


Фізичні характеристики

ПРОДУКТ ШИРИНА x ГЛИБИНА x ВИСОТА МОНТАЖ НЕУПАКОВАНА ВАГА УПАКОВАНА ВАГА УПАКОВАНІ ВИМІРИ
x930-28GTX 440 x 420 x 44 мм
(17,32 x 16,54 x 1,73 дюйма)
В стійку 5,1 кг (11,2 фунтів) 7,1 кг (15,7 фунтів) 56 x 53 x 15 см
(22,1 x 20,9 x 5,9 дюйма)
x930-28GPX 440 x 420 x 44 мм
(17,32 x 16,54 x 1,73 дюйма)
В стійку 5,1 кг (11,2 фунтів) 7,1 кг (15,7 фунтів) 56 x 53 x 15 см
(22,1 x 20,9 x 5,9 дюйма)
x930-28GSTX 440 x 420 x 44 мм
(17,32 x 16,54 x 1,73 дюйма)
В стійку 5,1 кг (11,2 фунтів) 7,1 кг (15,7 фунтів) 56 x 53 x 15 см
(22,1 x 20,9 x 5,9 дюйма)
x930-52GTX 440 x 420 x 44 мм
(17,32 x 16,54 x 1,73 дюйма)
В стійку 5,1 кг (11,2 фунтів) 7,1 кг (15,7 фунтів) 56 x 53 x 15 см
(22,1 x 20,9 x 5,9 дюйма)
x930-52GPX 440 x 420 x 44 мм
(17,32 x 16,54 x 1,73 дюйма)
В стійку 5,2 кг (11,5 фунтів) 7,2 кг (15,9 фунтів) 56 x 53 x 15 см
(22,1 x 20,9 x 5,9 дюйма)
StackQS 141 х 96,5 х 40,3 мм
(5,56 х 3,80 х 1,59 дюйма)
Модуль 0,2 кг (0,44 фунтів) 1,2 кг (2,65 фунтів) 40 x 25 x 10 см
(15,8 x 9,8 x 3,9 дюйма)
x9EM / XT4 141 х 96,5 х 40,3 мм
(5,56 х 3,80 х 1,59 дюйма)
Модуль 0,2 кг (0,44 фунтів) 1,2 кг (2,65 фунтів) 40 x 25 x 13 см
(15,8 x 9,8 x 5,1 дюйма)



Характеристики потужності та шуму

продукт без навантаження FULL POE+ навантаження (PWR800) FULL POE+ навантаження (PWR1200)
Max споживання енергії Max ТЕПЛОТИП ШУМ Max споживання енергії Max ТЕПЛОТИП ШУМ Max споживання енергії MaxТЕПЛОТИП ШУМ
x930-28GTX 84 Вт 285 BTU / год 39,7дБА - - - - - -
x930-28GPX 84 Вт 286 BTU / год 44,7дБА 564 Вт 287 БТЕ / год 45,8дБА 808 Вт 301 BTU / год 56,0дБА
x930-28GSTX 97 Вт 329 BTU / год 39,7дБА - - - - - -
x930-52GTX 95 Вт 323 BTU / год 39,7дБА - - - - - -
x930-52GPX 97 Вт 330 БТЕ / год 44,7дБА 577 Вт 331 BTU / год 45,8дБА 808 Вт 341 BTU / год 56,0дБА


Шум: перевірено на відповідність ISO7779; положення переднього спостерігача



Затримка (мікросекунди)

ШВИДКІСТЬ ПОРТУ
Продукт 10 Мбіт / с 100 Мбіт / с 1 Гб / с 10 Гб / с 40 ГБ / с
x930-28GTX / GPX 47,4 мкс 7,9 мкс 3,7 мкс 2,6 мкс -
x930-28GSTX 47,4 мкс 7,6 мкс (волокно) 3,6 мкс (волокно) 2,6 мкс -
x930-52GTX / GPX 47,4 мкс 7,9 мкс 3,7 мкс 2,6 мкс -
StackQS - - - - 2,5 мкс
x9EM / XT4 - - 3,7 мкс 2,6 мкс -



Комбінації живлення через Ethernet

    МАКСИМАЛЬНИЙ ПОРТ ПІДТРИМКИ POE  
БЛОК ВСТАНОВЛЕНО Доступна потужність POE КЛАС 1 (4,0 Вт) КЛАС 2 (7,0 Вт) КЛАС 3 (15,4 Вт) КЛАС 4 (30 Вт) Максимальна виконана потужність POE
PWR800 380 Вт 48 48 24 12 -
PWR800 + PWR800 740 Вт 48 48 48 24 380 Вт
PWR1200 740 Вт 48 48 48 24 -
PWR1200 + PWR1200 1440 Вт 48 48 48 48 740 Вт

Аксесуари для вентиляторів
AT-FAN09Запасний модуль вентилятора x930
AT-FAN09ADPЗапасна адаптерна плата вентилятора x930
40G QSFP + Модулі (для використання з модулем AT-StackQS)
AT-QSFP1CU1 метр QSFP + кабель для прямого кріплення
AT-QSFPSR440GSR4 850 нм на короткі відстані до 150 м з MMF
AT-QSFPLR440GLR4 1310 нм, середня магістраль, 10 км із SMF
AT-QSFPER440GER4 1310 нм на далекі відстані, 40 км з SMF
AT-QSFPSR40GSR 850 нм на короткі відстані до 150 м з MMF
AT-MTP12-11-метровий оптичний кабель MTP для AT-QSFPSR
AT-MTP12-55-метровий оптичний кабель MTP для AT-QSFPSR
Проривні кабелі (для підключення 4 x 10G)
AT-QSFP-4SFP10G-3CUQSFP до 4 x SFP + кабель прямого кріплення (3 м)
AT-QSFP-4SFP10G-5CUQSFP до 4 x SFP + кабель прямого кріплення (5 м)
10G SFP + Модулі (Зверніть увагу, що будь-який модуль Allied Telesis 10G SFP + може використовуватися для складання з портами 10G на передній панелі)
AT-SP10SR(7)10GSR 850 нм на короткі відстані, 300 м з MMF
AT-SP10SR /10GSR 850 нм на короткі відстані, 300 м з промисловою температурою MMF
AT-SP10LRM10GLRM 1310 нм на короткі відстані, 220 м з MMF
AT-SP10LR(7)10GLR 1310 нм середньої магістралі, 10 км з SMF
AT-SP10LR / I10GLR 1310 нм на середні відстані, 10 км з промисловою температурою SMF
AT-SP10ER40 / I(7)10GER 1310 нм, 40 км з промисловою температурою SMF
AT-SP10BD10-12 / I10 GbE Bi-Di (1270 нм Tx, 1330 нм Rx) волокно до 10 км промислової температури
AT-SP10BD10-13 / I10 GbE Bi-Di (1330 нм Tx, 1270 нм Rx) волокно до 10 км промислової температури
AT-SP10BD20-1210 GbE Bi-Di (1270 нм Tx, 1330 нм Rx) волокно до 20 км
AT-SP10BD20-1310 GbE Bi-Di (1330 нм Tx, 1270 нм Rx) волокно до 20 км
AT-SP10BD40 / I-1210 GbE Bi-Di (1270 нм Tx, 1330 нм Rx) волокно до 40 км промислової температури
AT-SP10BD40 / I-1310 GbE Bi-Di (1330 нм Tx, 1270 нм Rx) волокно до 40 км промислової температури
AT-SP10T10GBase-T 20 м мідний(8), (9)
AT-SP10TW11 метр SFP + прямий приєднувальний кабель
AT-SP10TW33-метровий SFP + кабель для прямого кріплення
AT-SP10TW77-метровий SFP + кабель для прямого кріплення
Модулі SFP 1000 Мбіт / с
AT-SPTX1000T 100 м міді
AT-SPSX1000SX GbE багаторежимне волокно 850 нм до 550 м
AT-SPSX / I1000SX GbE багаторежимне волокно 850 нм до 550 м промислової температури
AT-SPEX1000X GbE багаторежимне волокно 1310 нм до 2 км
AT-SPLX101000LX GbE одномодовий 1310 нм волокон до 10 км
AT-SPLX10 / I1000LX GbE одномодовий волоконний модуль 1310 нм до промислової температури до 10 км
AT-SPBD10-13Волокно 1000LX GbE Bi-Di (1310 нм Tx, 1490 нм Rx) волокно до 10 км
AT-SPBD10-14Волокно 1000LX GbE Bi-Di (1490 нм Tx, 1310 нм Rx) волокно до 10 км
AT-SPBD40-13 / I 1000LX GbE одномодовий Bi-Di (1310 нм Tx, 1490 нм Rx) волокно до 40 км, промислова температура
AT-SPBD40-14 / I1000LX GbE одномодовий Bi-Di (1490 нм Tx, 1310 нм Rx) волокно до 40 км, промислова температура
AT-SPLX401000LX GbE одномодовий 1310 нм волокон до 40 км
AT-SPZX801000ZX GbE одномодовий волоконний кабель 1550 нм до 80 км
AT-SPBD20-13 / I1000BX GbE Bi-Di (1310 нм Tx, 1490 нм Rx) волокно до 20 км
AT-SPBD20-14 / I1000BX GbE Bi-Di (1490 нм Tx, 1310 нм Rx) волокно до 20 км
Модулі SFP 100 Мбіт / с
(SFP-модулі 100 Мбіт / с сумісні лише з портами SFP на комутаторі AT-x930-28GSTX)
AT-SPFX / 2100FX багаторежимне волокно 1310 нм до 2 км
AT-SPFX / 15Одномодовий волоконний кабель 100FX 1310 нм до 15 км
AT-SPFXBD-LC-13100BX Bi-Di (1310 нм Tx, 1550 нм Rx) волокно до 10 км
AT-SPFXBD-LC-15100BX Bi-Di (1550 нм Tx, 1310 нм Rx) волокно до 10 км



(7) Ці модулі підтримують подвійну швидкість роботи 1G / 10G

(8)Використання кабелю Cat 6a / 7
(9)До 100 м бігу при 1G