Серія x510

Гігабітні комутатори з можливістю стекування, рівeнь 3

Switchx530L

Високопродуктивні і масштабовані комутатори для вимогливих сучасних мереж. JITC схвалений для розгортання оборонних мереж США і сертифікований OpenFlow v1.3 для розширеної SDN.

  • Використовуйте вбудовану технологію VCStack ™ для простого управління та безвідмовності мережі.
  • Створюйте стійкі розподілені магістралі, якими легко керувати за допомогою стекування.
  • Подвійні блоки живлення з поділом навантаження забезпечують максимальний час безвідмовної роботи і мінімальне обслуговування (тільки моделі x510).
  • Гнучкі варіанти розгортання з моделями гігабітних мідних, оптичних кабелів і PoE + з висхідними каналами 10G.
  • Зниження витрат і автоматизація управління мережею і пристроями за допомогою Autonomous Management Framework ™.

Ключові особливості

  • Можливість розгортання в якості головного пристрою AMF або комутатора-члена AMF.
  • EPSRing і G.8032 ERPS для відмовостійких кільцевих мереж з швидким перемиканням.
  • Краща на ринку SDN з сертифікованої в галузі OpenFlow v1.3.
  • Підтримка балансування мережного навантаження Microsoft (MS NLB).
  • Активний моніторинг оптоволокна для безпечних оптоволоконних мереж

More information (pdf)




Комутатори
AT-x510-28GTX-xx Комутатори з можливістю стекування, на 24 порти 10/100 / 1000T з 4 портами SFP + і 2 фіксованими блоками живлення
AT-x510-28GPX-xx Комутатори з можливістю стекування, з 24 портами 10/100 / 1000T PoE + з 4 портами SFP + і 2 фіксованими блоками живлення
AT-x510-28GSX-xx 24-портовий комутатори з можливістю стекування, 100 / 1000X SFP з 4 портами SFP + і 2 фіксованими блоками живлення
AT-x510-28GSX-80 24-портовий комутатори з можливістю стекування, 100 / 1000X SFP з 4 портами SFP + і 2 фіксованими блоками живлення постійного струму
AT-x510-52GTX-xx 48-портовий комутатори з можливістю стекування, 10/100 / 1000T з 4 портами SFP + і 2 фіксованими блоками живлення
AT-x510-52GPX-xx Комутатори з можливістю стекування, з 48 портами 10/100 / 1000T PoE + з 4 портами SFP + і 2 фіксованими блоками живлення
AT-x510DP-28GTX-00 Комутатор з 24 портами 10/100 / 1000T з 4 портами SFP + і 2 блоками живлення з можливістю гарячої заміни *
AT-x510DP-52GTX-00 Комутатори з можливістю стекування, на 48 портів 10/100 / 1000T з 4 портами SFP + і 2 блоками живлення з можливістю гарячої заміни *
AT-x510L-28GT-xx 24-портовий комутатор 10/100 / 1000T з 4 портами SFP + і одним фіксованим блоком живлення
AT-x510L-28GP-xx 24-портовий комутатор 10/100 / 1000T PoE + з 4 портами SFP + і одним фіксованим блоком живлення
AT-x510L-52GT-xx 48-портовий комутатор 10/100 / 1000T з 4 портами SFP + і одним фіксованим блоком живлення
AT-x510L-52GP-xx 48-портовий комутатор 10/100 / 1000T PoE + з 4 портами SFP + і одним фіксованим блоком живлення
AT-RKMT-SL01 Комплект для зсувний стійки для моделей x510DP
Блоки живлення (для серії x510DP)
AT-PWR100R-xx Блок живлення змінного струму 100 Вт (зворотний потік повітря)
AT- PWR250-xx Блок живлення змінного струму 250 Вт
AT-PWR250R-80 Блок живлення постійного струму 250 Вт (зворотний потік повітря)



Блоки живлення замовляються окремо


Де xx =
10 для шнура живлення США
20 без шнура живлення
30 для шнура живлення Великобританії
40 для австралійського шнура живлення
50 для європейського шнура живлення

Назва Опис Включає Стекове ліцензування
AT-FL-x510-01 x510 преміум ліцензія BGP4 (256 маршрутів)
RIP (256 маршрутів)
OSPF (256 маршрутів)
PIMv4-SM, DM і SSM
EPSR master
VLAN з подвійним тегірованія (Q-in-Q)
RIPng (256 маршрутів)
OSPFv3 (256 маршрутів)
MLDv1 і v2
PIMv6-SM
UDLD
Одна ліцензія на кожен член стека
AT-FL-x510-AM20-1YR AMF Майстер ліцензія AMF Master 20 вузлів на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x510-AM20-5YR AMF Майстер ліцензія AMF Master 20 вузлів на 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x510-OF13-1YR Ліцензія OpenFlow OpenFlow v1.3 на 1 рік не підтримується в стеці
AT-FL-x510-OF13-5YR Ліцензія OpenFlow OpenFlow v1.3 на 5 років не підтримується в стеці
AT-FL-x510-8032 Ліцензія ITU-T G.8032 Захист кільця G.8032
Ethernet CFM
Одна ліцензія на кожен член стека
AT-FL-x510-VLtr Ліцензія на трансляцію VLAN Ліцензія на трансляцію VLAN Одна ліцензія на стек


  • Пропускна здатність стекування 40 Гбіт / с
  • Підтримує jumbo-кадри 13 КБ
  • Wirespeed multicasting
  • 4094 настроюються VLAN
  • До 16K MAC-адрес
  • До 256 записів OpenFlow v1.3
  • До 1K багатоадресних записів
  • Маршрути: 2K (IPv4), 256 (IPv6)
  • До 128 груп агрегування каналів (LAGS) - будь-яка комбінація статичної та динамічної (LACP)
  • 512 МБ DDR SDRAM, 64 МБ флеш-пам'яті
  • Пам'ять буфера пакетів: AT-x510-28 - 2 МБ, AT-x510-52 - 4 МБ


ТОВАР 10/100 / 1000T (RJ-45) МІДНІ ПОРТИ ПОРТИ SFP 100 / 1000x ПОРТИ SFP + 1/10 Гбіт / с 10 GIGABIT STACKING PORTS POE + ДОЗВОЛЕНІ ПОРТИ Переключательная ТКАНИНА Тариф на пересилання
x510-28GTX 24 - 4 (2 в штабелі) 2 * - 128 Гбіт / с 95,2 млн пакетів в секунду
x510-28GPX 24 - 4 (2 в штабелі) 2 * 24 128 Гбіт / с 95,2 млн пакетів в секунду
x510-28GSX - 24 4 (2 в штабелі) 2 * - 128 Гбіт / с 95,2 млн пакетів в секунду
x510-28GSX-80 - 24 4 (2 в штабелі) 2 * - 128 Гбіт / с 95,2 млн пакетів в секунду
x510-52GTX 48 - 4 (2 в штабелі) 2 * - 228 Гбіт / с 130,9 млн пакетів в секунду
x510-52GPX 48 - 4 (2 в штабелі) 2 * 48 228 Гбіт / с 130,9 млн пакетів в секунду
x510DP-28GTX 24 - 4 (2 в штабелі) 2 * - 128 Гбіт / с 95,2 млн пакетів в секунду
x510DP-52GTX 48 - 4 (2 в штабелі) 2 * - 228 Гбіт / с 130,9 млн пакетів в секунду
x510L-28GT 24 - 4 (2 в штабелі) 2 * - 128 Гбіт / с 95,2 млн пакетів в секунду
x510L-28GP 24 - 4 (2 в штабелі) 2 * 24 128 Гбіт / с 95,2 млн пакетів в секунду
x510L-52GT 48 - 4 (2 в штабелі) 2 * - 228 Гбіт / с 130,9 млн пакетів в секунду
x510L-52GP 48 - 4 (2 в штабелі) 2 * 48 228 Гбіт / с 130,9 млн пакетів в секунду



Фізичні характеристики

ТОВАР ШИРИНА ГЛУБИНА ВИСОТА МОНТАЖ не упакованому ВЕС упаковані ВЕС Запаковані РОЗМІРИ
x510-28GTX 440 мм (17,32 дюйма) 325 мм (12,80 дюйма) 44 мм (1,73 дюйма) Монтаж в стійку 4,3 кг (9,48 фунта) 6,3 кг (13,89 фунта) 57 x 43 x 15 см (22,4 x 16,9 x 5,9 дюйма)
x510-28GPX 440 мм (17,32 дюйма) 400 мм (15,75 дюйма) 44 мм (1,73 дюйма) Монтаж в стійку 5,8 кг (12,79 фунта) 7,8 кг (17,20 фунта) 57 x 51 x 15 см (22,4 x 20,1 x 5,9 дюйма)
x510-28GSX 440 мм (17,32 дюйма) 325 мм (12,80 дюйма) 44 мм (1,73 дюйма) Монтаж в стійку 4,8 кг (10,58 фунта) 6,8 кг (14,99 фунта) 57 x 43 x 15 см (22,4 x 16,9 x 5,9 дюйма)
x510-28GSX-80 440 мм (17,32 дюйма) 325 мм (12,80 дюйма) 44 мм (1,73 дюйма) Монтаж в стійку 4,8 кг (10,58 фунта) 6,8 кг (14,99 фунта) 57 x 43 x 15 см (22,4 x 16,9 x 5,9 дюйма)
x510-52GTX 440 мм (17,32 дюйма) 325 мм (12,80 дюйма) 44 мм (1,73 дюйма) Монтаж в стійку 5,2 кг (11,47 фунта) 7,2 кг (15,88 фунта) 57 x 43 x 15 см (22,4 x 16,9 x 5,9 дюйма)
x510-52GPX 440 мм (17,32 дюйма) 400 мм (15,75 дюйма) 44 мм (1,73 дюйма) Монтаж в стійку 6,2 кг (13,67 фунта) 8,2 кг (18,08 фунта) 57 x 43 x 15 см (22,4 x 16,9 x 5,9 дюйма)
x510DP-28GTX 440 мм (17,32 дюйма) 480 мм (18,89 дюйма) 44 мм (1,73 дюйма) Монтаж в стійку 5,3 кг (11,68 фунта) 7,3 кг (16,09 фунта) 57 x 53 x 15 см (22,4 x 20,9 x 5,9 дюйма)
x510DP-52GTX 440 мм (17,32 дюйма) 480 мм (18,89 дюйма) 44 мм (1,73 дюйма) Монтаж в стійку 5,7 кг (12,57 фунта) 7,7 кг (16,98 фунта) 57 x 55 x 15 см (22,4 x 21,6 x 5,9 дюйма)
x510L-28GT 440 мм (17,32 дюйма) 325 мм (12,80 дюйма) 44 мм (1,73 дюйма) Монтаж в стійку 4,2 кг (9,26 фунта) 6,2 кг (13,67 фунта) 57 x 43 x 15 см (22,4 x 16,9 x 5,9 дюйма)
x510L-28GP 440 мм (17,32 дюйма) 400 мм (15,75 дюйма) 44 мм (1,73 дюйма) Монтаж в стійку 5,2 кг (11,47 фунта) 7,2 кг (15,88 фунта) 57 x 51 x 15 см (22,4 x 20,1 x 5,9 дюйма)
x510L-52GT 440 мм (17,32 дюйма) 325 мм (12,80 дюйма) 44 мм (1,73 дюйма) Монтаж в стійку 4,8 кг (10,58 фунта) 6,8 кг (14,99 фунта) 57 x 43 x 15 см (22,4 x 16,9 x 5,9 дюйма)
x510L-52GP 440 мм (17,32 дюйма) 400 мм (15,75 дюйма) 44 мм (1,73 дюйма) Монтаж в стійку 5,7 кг (12,57 фунта) 7,7 кг (16,98 фунта) 57 x 51 x 15 см (22,4 x 20,1 x 5,9 дюйма)



Потужність та шумові характеристики

НІ НАВАНТАЖЕННЯ POE ПОВНА НАВАНТАЖЕННЯ POE + (PWR800)
ТОВАР МАКСИМАЛЬНЕ СПОЖИВАННЯ ПОТУЖНОСТІ МАКСИМАЛЬНЕ РОЗПОДІЛ ТЕПЛА ШУМ МАКСИМАЛЬНЕ СПОЖИВАННЯ ПОТУЖНОСТІ МАКСИМАЛЬНЕ РОЗПОДІЛ ТЕПЛА ШУМ МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ POE ПОРТИ POE MAX 15.4 Вт МАКС 30 Вт POE + ПОРТИ
x510-28GTX 52 Вт 177 BTU/год 45 дБ - - - - - -
x510-28GPX 67 Вт 229 BTU/год 45 дБ 530 Вт 605 BTU/год 55 дБ 370 Вт 24 12
x510-28GSX 74 Вт 252 BTU/год 45 дБ - - - - - -
x510-28GSX-80 74 Вт 252 BTU/год 45 дБ - - - - - -
x510-52GTX 86 Вт 293 BTU/год 45 дБ - - - - - -
x510-52GPX 93 Вт 317 BTU/год 45 дБ 550 Вт 620 BTU/год 55 дБ 370 Вт 24 12
x510DP-28GTX 66 Вт 225 BTU/год 44 дБ - - - - - -
x510L-28GT 52 Вт 177 BTU/год 45 дБ - - - - - -
x510DP-52GTX 95 Вт 324 BTU/год 44 дБ - - - - - -
x510L-28GTX 52 Вт 177 BTU/год 45 дБ - - - - - -
x510L-28GP 67 Вт 229 BTU/год 45 дБ 290 Вт 330 BTU/год 55 дБ 185 Вт 12 6
x510L-52GT 86 Вт 293 BTU/год 45 дБ - - - - - -
x510L-52GP 93 Вт 317 BTU/год 45 дБ 320 Вт 365 BTU/год 55 дБ 185 Вт 12 6

Шум: протестований по ISO7779; позиція переднього спостерігача

Затримка (мікросекунди)



ШВИДКІСТЬ ПОРТУ
ТОВАР 10 Мбіт / с 100 Мбіт / с 1 ГБ / с 10 Гбіт / с
x510-28GTX 66 мкс 9,3 мкс 3,9 мкс 3,0 мкс
x510-28GPX 65 мкс 9,4 мкс 3,9 мкс 3,0 мкс
x510-28GSX 66 мкс 9,3 мкс 3,9 мкс 3,0 мкс
x510-28GSX-80 66 мкс 9,3 мкс 3,9 мкс 3,0 мкс
x510-52GTX 68 мкс 11,7 мкс 6,2 мкс 4,8 мкс
x510-52GPX 68 мкс 11,7 мкс 6,2 мкс 4,8 мкс
x510DP-28GTX 66 мкс 9,3 мкс 3,9 мкс 3,0 мкс
x510DP-52GTX 68 мкс 11,7 мкс 6,2 мкс 4,8 мкс
x510L-28GT 66 мкс 9,3 мкс 3,9 мкс 3,0 мкс
x510L-28GP 66 мкс 9,3 мкс 3,9 мкс 3,0 мкс
x510L-52GT 68 мкс 11,7 мкс 6,2 мкс 4,8 мкс
x510L-52GP 68 мкс 11,7 мкс 6,2 мкс 4,9 мкс

Модулі SFP 1000 Мбіт / с
AT-SPTX (1) 10/100 / 1000T 100 м мідь
AT-SPSX Многомодовое волокно 1000SX GbE з довжиною хвилі 850 нм до 550 м
AT-SPSX / I (1) Многомодовое оптоволокно 1000SX GbE з довжиною хвилі 850 нм до 550 м
AT-SPEX Многомодовое волокно 1000X GbE з довжиною хвилі 1310 нм до 2 км
AT-SPLX10 Одномодовое волокно 1000LX GbE 1310 нм до 10 км
AT-SPLX10 / I Одномодовое волокно 1000LX GbE з довжиною хвилі 1310 нм, промислова температура до 10 км
AT-SPBD10-13 Оптоволокно 1000LX GbE Bi-Di (1310 нм Tx, 1490 нм Rx) до 10 км
AT-SPBD10-14 Оптоволокно 1000LX GbE Bi-Di (1490-нм Tx, 1310 нм Rx) до 10 км
AT-SPLX40 Одномодовое волокно 1000LX GbE 1310 нм на відстань до 40 км
AT-SPZX80 Одномодовое волокно 1000ZX GbE 1550 нм на відстань до 80 км
AT-SPBD20-13 / I Оптоволокно 1000BX GbE Bi-Di (1310 нм Tx, 1550 нм Rx) до 20 км
AT-SPBD20-14 / I Оптоволокно 1000BX GbE Bi-Di (1490-нм Tx, 1310 нм Rx) до 20 км
Модулі SFP 100 Мбіт / с
сумісні тільки з портами SFP на комутаторі AT-x510-28GSX.
AT-SPFX / 2 100FX багатомодове волокно 1310 нм до 2 км
AT-SPFX / 15 Одномодовое волокно 100FX 1310 нм до 15 км
AT-SPFXBD-LC-13 100BX Bi-Di (1310 нм Tx, 1550 нм Rx) волокно до 10 км
AT-SPFXBD-LC-15 100BX Bi-Di (1550 нм Tx, 1310nm Rx) волокно до 10 км
Модулі 10GbE SFP +
(Зверніть увагу, що для стекування також можна використовувати будь-який модуль Allied Telesis 10G SFP + або кабель прямого підключення)
AT-SP10SR ** 10GSR 850 нм на короткі відстані, 300 м з MMF
AT-SP10SR / I 10GSR 850 нм на короткі відстані, 300 м з промислової температурою MMF
AT-SP10LRM 10GLRM на короткі відстані 1310 нм, 220 м з MMF
AT-SP10LR ** 10GLR 1310 нм середні відстані, 10 км з SMF
AT-SP10LR / I 10GLR 1310 нм середня протяжність, 10 км з промислової температурою SMF
AT-SP10LR20 / I 10GER, дальність 1310 нм, 20 км при промислової температурі SMF
AT-SP10ER40 / I ** 10GER, дальність 1310 нм, 40 км з промислової температурою SMF
AT-SP10ZR80 / I ** 10GER, дальність дії 1550 нм, 80 км з промислової температурою SMF
AT-SP10T 10GBase-T, мідь, 20 м (2)
AT-SP10TW1 Кабель прямого підключення SFP + довжиною 1 метр
AT-SP10TW3 3-метровий кабель прямого підключення SFP +
AT-SP10TW7 7-метровий кабель прямого підключення SFP +



(1) Підтримується x510-28GSX (тільки базові порти)
* Блоки живлення замовляються окремо
** Ці модулі підтримують роботу з двома швидкостями 1G / 10G.
(5) Використання кабелів категорії 6a / 7.