Серія x550

10-гігабітні комутатори, з можливістю стекування, рівeнь 3

SwitchBlade x8100

10-гігабітні комутатори, з можливістю стекування, рівня 3 Allied Telesis серії x550 відрізняються підвищеною стійкістю до відмов і ємністю в поєднанні з легкістю керування, що дозволяє задовольнити потреби навіть найвимогливіших мережевих додатків.

  • Гнучке розгортання з можливістю вибору: 16 слотів 1G / 10G SFP +, 16 мідних портів 1G / 10G або поєднання оптоволоконних і мультігігабітних мідних портів (1 / 2,5 / 5 / 10G) - все з двома висхідними лініями 40G
  • Підтримка високошвидкісного безпровідного зв'язку і модернізації мережі з можливістю підключення 2,5G і 5G
  • Створіть відмовостійке мережеве ядро ​​або рішення для розподілу з можливістю об'єднання декількох пристроїв в стек за допомогою VCStack ™.
  • Розширте охоплення мережі, зберігаючи простоту роботи в розподілених середовищах за допомогою стекування на великі відстані
  • Зниження витрат і автоматизація управління мережею і пристроями за допомогою Autonomous Management Framework ™ (AMF)

Ключові особливості

  • Операційна система AlliedWare Plus корпоративного класу
  • Ethernet Protection Switched Ring (EPSRing ™) підтримує відмовостійкі високошвидкісні кільцеві мережі
  • Готовність до SDN з OpenFlow v1.3
  • Power over Ethernet (PoE +) для підключення та живлення кінцевих точок
  • sFlow забезпечує моніторинг і оптимізацію продуктивності мережі

More information (pdf)




Комутатори Серії x550
AT-x550-18XTQ-xx 16-портовий комутатор з можливістю стекування, 1G / 10G BaseT з 2 портами QSFP
AT-x550-18XSQ-xx 16-портовий комутатор з можливістю стекування, 1G / 10G SFP + з 2 портами QSFP
AT-x550-18XSPQm-xx 8-портовий комутатор з можливістю стекування, 1G / 2,5G / 5G / 10G BaseT PoE + і 8-портовий 1G / 10G SFP + з 2 портами QSFP
AT-RKMT-J15 Комплект для монтажу в стійку для установки двох пристроїв XTQ і / або XSQ пліч-о-пліч в 19-дюймовій стійці для обладнання


Примітка: комутатори поставляються з кронштейнами для монтажу в 19-дюймову стійку.


Де xx =
10 для шнура харчування США
20 без шнура живлення
30 для шнура живлення Великобританії
40 для австралійського шнура харчування
50 для європейського шнура харчування

Назва Опис Включає Стекові ліцензування
AT-FL-x550-01 x550 преміум ліцензія BGP4 (256 маршрутів)
RIP (256 маршрутів)
OSPF (256 маршрутів)
PIMv4-SM, DM і SSM
EPSR master
VLAN з подвійним тегірованія (Q-in-Q)
RIPng (256 маршрутів)
OSPFv3 (256 маршрутів)
MLDv1 і v2
PIMv6-SM
UDLD
Одна ліцензія на кожен член стека
AT-FL-x550-AM20-1YR AMF Майстер ліцензія AMF Master 20 вузлів на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x550-AM20-5YR AMF Майстер ліцензія AMF Master 20 вузлів на 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x550-AM40-1YR AMF Майстер ліцензія AMF Master 40 вузлів на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x550-AM40-5YR AMF Майстер ліцензія AMF Master 40 вузлів на 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x550-AWC40-1YR (1) Ліцензія AWC Ліцензія на безпровідний контролер до 40 точок доступу на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x55-AWC40-5YR (1) Ліцензія AWC Ліцензія на безпровідний контролер до 40 точок доступу на 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x550-CB40-1YR (2) Ліцензія AWC-CB Ліцензія AWC-Channel Blanket до 40 точок доступу на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x550-CB40-5YR (2) Ліцензія AWC-CB Ліцензія AWC-Channel Blanket до 40 точок доступу на 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x550-SC40-1YR (3) Ліцензія AWC-SC Ліцензія AWC-Smart Connect до 40 точок доступу на 1 рік Одна ліцензія на стек
AT-FL-x550-SC40-5YR (3) Ліцензія AWC-SC Ліцензія AWC-Smart Connect до 40 точок доступу на 5 років Одна ліцензія на стек
AT-FL-x550-OF13-1YR Ліцензія OpenFlow OpenFlow v1.3 на 1 рік Чи не підтримується в стеці
AT-FL-x550-OF13-5YR Ліцензія OpenFlow OpenFlow v1.3 на 5 років Чи не підтримується в стеці
AT-FL-x550-8032 Ліцензія ITU-T G.8032 Захист кільця G.8032
Ethernet CFM
Одна ліцензія на кожен член стека
AT-FL-x550-CPOE Постійна ліцензія PoE Постійне живлення PoE для моделі XSPQm ** Одна ліцензія на кожен член стека


(1) П'ятьма точками доступу можна управляти безкоштовно. Додайте додаткові 40 точок доступу з ліцензією AWC
(2) Channel Blanket недоступний як безкоштовна послуга. Для роботи Channel Blanket потрібні як ліцензія AWC-CB, так і ліцензія AWC. Ця функція підтримується точками доступу TQ5403 і TQ5403e.
(3) Smart Connect недоступний як безкоштовна послуга. Для роботи Smart Connect потрібні як ліцензія AWC-SC, так і ліцензія AWC. Ця функція підтримується точками доступу TQ5403, TQ5403e і TQm5403.

  • Пропускна здатність стекування 160 Гбіт / с
  • Підтримує jumbo-кадри
  • 12,3 КБ при 1 ГБ, 10 ГБ, 40 ГБ
  • 6,5 КБ при 2,5 ГБ
  • 10,0 КБ в 5G
  • Wirespeed multicasting
  • 4094 настроюються VLAN
  • До 16K MAC-адрес
  • До 256 багатоадресних записів
  • До 128 груп агрегування каналів (LAGS) - будь-яка комбінація статичної та динамічної (LACP)
  • 1024 МБ DDR SDRAM, 1024 МБ флеш-пам'яті
  • Пам'ять буфера пакетів: 4 МБ


ТОВАР МІДНІ ПОРТИ 1G / 10G (RJ-45) МІДНІ ПОРТИ 1G / 2.5G / 5G / 10G (RJ-45) ПОРТИ 1G / 10G SFP + ПОРТИ QSFP 40G МАКС.POE + ДОЗВОЛЕНІ ПОРТИ Комутаторне волокно ПЕРЕАДРЕСАЦІЯ
x550-18XTQ 16 - - 2 - 480 Гбіт / с 357,1 млн пакетів в секунду
x550-18XSQ - - 16 2 - 480 Гбіт / с 357,1 млн пакетів в секунду
x550-18XSPQm - 8 8 2 8 480 Гбіт / с 357,1 млн пакетів в секунду



Фізичні характеристики

товар ширина довжина висота вага
x550-18XTQ 210 мм (8,3 дюйма) 346 мм (13,6 дюйма) 44 мм (1,7 дюйма) 3,1 кг (6,85 фунта)
x550-18XSQ 210 мм (8,3 дюйма) 346 мм (13,6 дюйма) 44 мм (1,7 дюйма) 3,2 кг (7,00 фунта)
x550-18XSPQm 440 мм (17,3 дюйма) 260 мм (10,2 дюйма) 44 мм (1,7 дюйма) 4,2 кг (9,15 фунта)



Характеристики потужності

без навантаження POE повне навантаження POE + (PWR800)
ТОВАР МАКСИМАЛЬНЕ СПОЖИВАННЯ ПОТУЖНОСТІ МАКСИМАЛЬНЕ РОЗПОДІЛ ТЕПЛА ШУМ МАКСИМАЛЬНЕ СПОЖИВАННЯ ПОТУЖНОСТІ МАКСИМАЛЬНЕ РОЗПОДІЛ ТЕПЛА ШУМ МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ POE МАКС. ПОРТИ POE + ПРИ 30 Вт НА ПОРТ
x550-18XTQ 128 Вт 436 БТЕ / ч 50 дБ - - - - -
x550-18XSQ 111 Вт 378 БТЕ / ч 46 дБ - - - - -
x550-18XSPQm 99 Вт 338 БТЕ / ч 47 дБ 391 Вт 1334 БТЕ / ч 47 дБ 240 Вт 8


Затримка (мікросекунди)

ШВИДКІСТЬ ПОРТУ
ТОВАР 1 ГБ / с 10 Гбіт / с 40 Гбіт / с
x550-18XTQ 3,9 мкс 3,0 мкс 2,2 мкс
x550-18XSQ 3,9 мкс 3,0 мкс 2,2 мкс
x550-18XSPQm 3,8 мкс 3,0 мкс 2.3 мкс

Модулі 40GbE QSPF
AT-QSFPLR4 40GLR4 середні відстані 1310 нм, 10 км з SMF
AT-QSFPSR4 40GSR4 850 нм на короткі відстані до 150 м з MMF
AT-QSFP1CU QSFP + мідний кабель 1 м
AT-QSFP3CU QSFP + мідний кабель 3 м
Комутаційні кабелі для з'єднань 4 x 10G
AT-QSFP-4SFP10G-3CU Кабель прямого підключення QSFP до 4 x SFP + (3 м)
AT-QSFP-4SFP10G-5CU Кабель прямого підключення QSFP до 4 x SFP + (5 м)
Модулі 10GbE SFP +
AT-SP10SR 10GSR 850 нм на короткі відстані, 300 м з MMF
AT-SP10SR / I 10GSR 850 нм на короткі відстані, 300 м з промислової температурою MMF
AT-SP10LRM 10GLRM на короткі відстані 1310 нм, 220 м з MMF
AT-SP10LR 10GLR 1310 нм середні відстані, 10 км з SMF
AT-SP10LR / I 10GLR 1310 нм середньої протяжності, 10 км з промислової температурою SMF
AT-SP10LR20 / I 10GER, дальність 1310 нм, 20 км з промислової температурою SMF
AT-SP10ER40 / I 10GER, дальність 1310 нм, 40 км з промислової температурою SMF
AT-SP10ZR80 / I 10GER, 1550 нм, дальність, 80 км з промислової температурою SMF
AT-SP10T 10GBase-T, мідь 20 м
AT-SP10TW1 Кабель прямого підключення SFP + довжиною 1 метр
AT-SP10TW3 3-метровий кабель прямого підключення SFP +
Модулі SFP 1000 Мбіт / с
AT-SPTXa 1000T 100 м мідь
AT-SPSX Многомодовое волокно 1000SX GbE з довжиною хвилі 850 нм до 550 м
AT-SPEX Многомодовое волокно 1000X GbE з довжиною хвилі 1310 нм до 2 км
AT-SPLX10 Одномодовое волокно 1000LX GbE 1310 нм до 10 км
AT-SPLX10/I Одномодовое волокно 1000LX GbE з довжиною хвилі 1310 нм, промислова температура до 10 км
AT-SPLX40 Одномодовое волокно 1000LX GbE 1310 нм на відстань до 40 км


(4) Використання кабелів Cat 6a / 7 (5) Біг до 100 м при 1 Гбіт / с

Зверніть увагу, що будь-який модуль Allied Telesis 40G або 10G або кабель прямого підключення також можна використовувати для стекирования. Стекирование також підтримується з використанням мідних портів 10G RJ45.