Серія IX5-28GPX

24-портовий комутатор з можливістю стекування PoE + з 4 портами SFP +

Серія IX5-28GPX

Allied Telesis Cерія X5-28GPX - набір функцій необхідний для додатків IP-відеоспостереження.

  • Розроблений для розширенних можливостей відеоспостереження
  • Канали висхідного зв'язку 1/10 Gigabit і розширений температурний діапазон
  • Два блоки живлення з можливістю гарячої заміни
  • Підтримує 30 Вт PoE + на всіх 24 портах одночасно для живлення новітніх камер PTZ (панорамування, нахил і масштабування)

More information (pdf)





Комутатори
AT-IX5-28GPX-00 Комутатор з можливістю стекування PoE + з 24 портами 10/100 / 1000BASE-T з 4 портами SFP + і 2 відсіками для блоків живлення
AT-RKMT-SL01 Комплект для розсувних стійки
AAT-PWR800-xx Блок живлення PoE + змінного струму 800 Вт




Де xx =
10 для шнура живлення США
20 без шнура живлення
30 для шнура живлення Великобританії
40 для австралійського шнура живлення
50 для європейського шнура живлення

Назва Опис Включає Стекове ліцензування
AT-FL-IX5-EPSR IX5 EPSR Master і ліцензія UDLD EPSR Master
UDLD
Одна ліцензія на кожен член стека
AT-FL-IX5-8032 Ліцензія ITU-T G.8032 Захист кільця G.8032
Ethernet CFM
Одна ліцензія на кожен член стека

  • Пропускна здатність стекування 40 Гбіт / с
  • Підтримує jumbo-кадри 13 КБ
  • Wirespeed multicasting
  • До 16K MAC-адрес
  • До 1К багатоадресних записів
  • До 128 груп агрегування каналів (LAGS) - будь-яка комбінація статичної та динамічної (LACP)
  • 512 МБ DDR SDRAM
  • Флеш-пам'ять 64 МБ
  • Пам'ять буфера пакетів: 2 МБ


ТОВАР 10/100 / 1000T (RJ-45) МІДНІ ПОРТИ ПОРТИ SFP 100 / 1000X ПОРТИ SFP + 1/10 Гбіт / с 10 GIGABIT STACKING PORTS МАКС.POE+ ПОРТИ Оптоволокно комутатора Швидкість пересилання
IX5-28GPX 24 - 2 2 * 24 128 Гбіт / с 95,2 млн пакетів в секунду


* Порти стекирования можуть бути налаштовані як додаткові порти 1G / 10G Ethernet, якщо пристрій не встановлено в стек


Фізичні характеристики та значення MTBF

ТОВАР ШИРИНА x ГЛУБИНА x ВИСОТА МОНТАЖ Вага без упаковки Вага пакування РОЗМІРИ Пакування
IX5-28GPX 440 x 480 x 44 мм
(17,32 x 18,89 x 1,73 дюйма)
Монтаж в стійку 1RU 5,4 кг (11,91 фунта) 7,4 кг (16,32 фунта) 58 x 56 x 15 см
(22,8 x 22,0 x 5,9 дюйма)



Потужність та шумові характеристики
Без навантаження POE+ Повне навантаження POE+
ТОВАР Макс.споживана ПОТУЖНІСТЬ (Вт) МАКСИМАЛЬНЕ розсіювання тепла (БТЕ / ч) ШУМ (DBA) Макс.споживана ПОТУЖНІСТЬ (Вт) МАКСИМАЛЬНЕ розсіювання тепла (БТЕ / ч) ШУМ (DBA)
IX5-28GPX 81 рік 276 44 626 703 52


Шум: протестований по ISO7779; передня позиція спостерігача


Затримка (мікросекунди)
ШВИДКІСТЬ ПОРТУ
ТОВАР 10 Мбіт / с 100 Мбіт / с 1 ГБ / с 10 Гбіт / с
IX5-28GPX 66 мкс 9,3 мкс 3,9 мкс 3,0 мкс



БП МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ POE МАКС. ПОРТОВ POE, 15 Вт НА ПОРТ МАКС. ПОРТИ POE, 30 Вт НА ПОРТ
1 х PWR800 370 Вт 24 12
2 х PWR800 720 Вт 24 24

Модулі 10GbE SFP +
AT-SP10SR ** 10GSR 850 нм на короткі відстані, 300 м з MMF
AT-SP10SR / I 10GSR 850 нм на короткі відстані, 300 м з промислової температурою MMF
AT-SP10LRM 10GLRM на короткі відстані 1310 нм, 220 м з MMF
AT-SP10LR ** 10GLR 1310 нм середні відстані, 10 км з SMF
AT-SP10LR / I 10GLR 1310 нм середньої протяжності, 10 км з промислової температурою SMF
AT-SP10LR20 / I 10GER, дальність 1310 нм, 20 км з промислової температурою SMF
AT-SP10ER40 / I ** 10GER, дальність 1310 нм, 40 км з промислової температурою SMF
AT-SP10ZR80 / I ** 10GER, дальність дії 1550 нм, 80 км з промислової температурою SMF
AT-SP10TW1 Кабель прямого підключення SFP + довжиною 1 метр
AT-SP10TW3 3-метровий кабель прямого підключення SFP +
AT-SP10TW7 7-метровий кабель прямого підключення SFP +

** Ці модулі підтримують роботу з двома швидкостями 1G / 10G.



Модулі SFP
AT-SPSX Багатомодове волокно 1000SX GbE, 850 нм, до 550 м
AT-SPSX / I Багатомодове волокно 1000SX GbE, 850 нм, промислова температура до 550 м
AT-SPEX Багатомодове волокно 1000X GbE, 1310 нм, до 2 км
AT-SPLX10 Одномодове волокно 1000LX GbE 1310 нм на відстань до 10 км
AT-SPLXI0 / 1 Одномодове волокно 1000LX GbE з довжиною хвилі 1310 нм при промислових температурах до 10 км
AT-SPBDI0-13 Оптоволокно 1000LX GbE Bi-Di (1310нм Tx, 1490nm Rx) до 10 км
AT-SPBDI0-14 Оптоволокно 1000LX GbE Bi-Di (1490-нм Tx, 1310 нм Rx) на відстані до 10 км
AT-SPLX40 Одномодове волокно 1000LX GbE, 1310 нм, до 40 км
AT-SPZX80 Одномодове волокно 1000ZX GbE 1550 нм на відстань до 80 км
AT-SPBD20-13 / I Оптоволокно 1000BX GbE Bi-Di (1310 нм Tx, 1490 нм Rx) до 20 км
AT-SPBD20-14 / I Оптоволокно 1000BX GbE Bi-Di (1490-нм Tx, 1310 нм Rx) до 20 км