14:45    20 грудня 2019р.   Популяризуємо Київський зоопарк

Шановні кияни та гості міста!
Ми влаштували інтерактивно-світлове шоу, яке відбулося ввечері 19-го грудня на площі перед майбутнім новим центральним входом до Київського зоопарку!
Сьогодні ввечері та 21-го грудня знову засвітимо нову скульптуру жирафа! Проходячи чи проїжджаючи ввечері по проспекту Перемоги, зверніть увагу на один з вже готових, але поки що майбутніх символів - оновленого Київського Зоопарку!
Початок шоу в 17:00! Видно жирафа буде з проспекту Перемоги та парку КПІ. Проїжджаючи мимо, гляньте на Жирафа який мерехтить!

13:05    04 грудня 2019р.   Реконструкція легкоатлетичного манежу

Реконструкція легкоатлетичного манежу

Мер Києва Віталій Кличко разом із братом Володимиром відкрили після реконструкції легкоатлетичний манеж Київської міської школи вищої спортивної майстерності, що на Березняках.
Манежу – 40 років, після реконструкції на території манежу з’явилися сучасний зал із трибунами на 300 місць, тренувальні зали, зокрема, з біговими доріжками. Є майданчик для стрибків у довжину. А також – зали для боксу, настільного тенісу та вільної боротьби, нові роздягальні та душові.
Для манежу закупили понад 1,3 тис. одиниць професійного спортивного обладнання, виготовленого в Україні, Європі та США.
Вмонтовані у покриття манежу датчики підраховують кола під час бігу на 3-5 км. Також є система фіксації фальстарту та фотофінішу, яка дозволяє відстежувати результати великої кількості учасників змагань. На інформаційні табло автоматично виводиться результат змагань. На території є сучасна охоронна сигналізація та ведеться відеоспостереження.
Будівля манежу є енергоощадною та має сучасні системи вентиляції та опалення. Створені умови і для комфортного пересування людей з інвалідністю. Здійснили і благоустрій території навколо спортивного приміщення.
За рівнем оснащення легкоатлетичний манеж на Березняках може претендувати на сертифікацію для проведення національних та міжнародних змагань.
У цій будівлі буде дуже багато спортивних досягнень, що підніматимуть нашу країну ще на вищий рівень. В оновленому манежі вже тренуються олімпійці, члени національних збірних, відомі легкоатлети, борці. Але доступ до манежу матимуть і школярі та всі активні кияни, які займаються фітнесом, оздоровчою фізкультурою та любительським спортом. Манеж працює з 6 до 22 години.

13:05    07 жовтня 2019р.   Виставка "Зброя та безпека" 2019

Виставка Зброя та сила

Шановні клієнти.
Запрошуємо Вас відвідати XVI Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека ‑ 2019» в які бере учать компанія УКРінфосистеми. Виставка відбудеться в м. Києві з 8 по 11 жовтня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі за адресою Броварський проспект 15 (м. Лівобережна).
Виставка «Зброя та безпека» проводиться у форматі двох основних розділів:
- ОЗБРОЄННЯ ТА ТЕХНІКА ДЛЯ АРМІЇ І ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ
- ЗБРОЯ ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ
В рамках військової частини виставки будуть представлені такі сегменти:
- Озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;
- Техніка та озброєння Сухопутних військ;
- Озброєння і екіпірування правоохоронних органів;
- Засоби забезпечення прикордонного контролю;
- Військова авіація.
Цивільна частина експозиції буде традиційно представлена найрізноманітнішим асортиментом (в ціновому діапазоні і за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання і активного відпочинку.

10:40    02 вересня 2019р.   Відкриття школи №42

Найбільша та найсучасніша школа в Україні. Три спортзали, басейн, актовий та танцювальний зали, бібліотека, медичний блок, їдальня, музей, тир, ігрові та спальні кімнати для молодших класів. ...У навчальних класах – інтерактивні екрани, системи для вивчення іноземних мов, комп’ютери. Школа має стадіон, спортивний та ігровий майданчики, майданчик для вивчення правил дорожнього руху, а також системи контролю доступу та відеоспостереження. Кожен клас обладнали датчиком температури для автоматичного регулювання подачі тепла.
Школа №42 в Дніпровському районі м.Києва Школа №42 в Дніпровському районі м.Києва Школа №42 в Дніпровському районі м.Києва
Школа №42 в Дніпровському районі м.Києва Школа №42 в Дніпровському районі м.Києва

16:11    24 червня 2019р.   Вільні вакансії.

Шановні читачі! Звертаємо Вашу увагу, що в компанії ТОВ "УКРінфосистеми" відкрито декілька вакансій. Детальна іформація в розділі Вакансії

19:07    18 cерпня 2016р.    Оголошено тендер на закупівлю фірмового спецодягу.

Фірмовий спецодяг для монтажників. Нанесення логотипів компанії. Фірмова кольорова гама.

14:52    01 березня 2016р.    Аварію на телефонних мережах усунено!

Роботу телефонних напрямків (044)454-12-XX та (044)454-10-ХХ знову відновлено.

08:30    29 лютого 2016р.    УВАГА! АВАРІЯ на телефонних мережах!

В зв'язку з викраданням магістрального 100 парного кабелю Укртелекома з кабельної каналізації вночі 28 лютого 2016 року, частина наших абонентів у м. Києві немає телефонного зв'язку. Орієнтовна тривалість ремонтних робіт 3 доби.