UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Система відеоспостереження

Відеоспостереження — система передачі інформації з відеокамер, телевізійних камер на обмежену кількість моніторів та/або записуючих пристроїв.

Системи відеоспостереження часто використовуються для спостереження в місцях, які потребують постійного нагляду, таких як банки, банкомати, казино, вокзали, аеропорти, військові об&єкти та звичайні магазини.

Сучасні цифрові системи відеонагляду вирізняються своєю надійністю, легкістю удосконалення та подальшого розвитку. Такі системи відеоспостереження досить прості в обслуговуванні та не потребують прокладання окремої мережі.

Система відеоспостереження складається з IP-камер і спеціального сервера, з&єднаних пакетною мережею Ethernet. Завдяки відмові від використання стандартів аналогового телебачення PAL і NTSC, IP-камери можуть передавати відеокадри з необхідною частотою. Існують IP-камери з частотою передачі більше 60 кадрів в секунду. Сервер здійснює захоплення відео з камер, аналіз його за необхідними параметрами і запис на внутрішні жорсткі диски. Доступні фіксовані та роботизовані камери, в кімнатному або захищеному виконанні, стійкі до атмосферних опадів і т. д. Ми працюємо з обладнанням і програмним забезпеченням компаній «Axis», «D-Link», «Milestone» та ін.

Основні переваги цифрових систем спостереження:

• побудова масштабовних розподілених систем відеоспостереження;

• широкий діапазон налаштувань роботи камери;

• відсутність подвійної конвертації сигналу, властивого аналоговим камерам;

• відсутність прив&язки до аналогових відеостандартів, в результаті чого, цифрові камери можуть передавати зображення високої якості;

• можливість використання прогресивної розгортки, передача аудіопотоку по мережі паралельно з відеопотоком;

• можливість передачі потоку з високим стисненням, що дозволяє заощадити місце на цифрових носіях, не вимагаючи при цьому застосування високопродуктивного відеореєстратора.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33