UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Посилення GSM

В даний час, у зв&язку з повсюдним впровадженням систем стільникового мобільного зв&язку, часом з&являється потреба в корекції умов роботи абонентських телефонів в межах деяких приміщень чи об&єктів. Якщо зв&язок є незадовільним на великій території, то заходи вживає компанія-провайдер стільникового зв&язку, встановлюючи додаткові базові станції або спрямовані антени. Але як бути, якщо зв&язок погано працює тільки у вашій квартирі або офісі? Один з можливих варіантів відповіді- використовувати індивідуальний широкосмуговий підсилювач сигналів системи GSM, званий також репітером. Крім простоти, таке рішення характеризується найнижчою собівартістю, а ефект від його застосування досягається в більшості випадків. Існують і інші способи поліпшення якості сервісу GSM, але вони набагато дорожче.

Структурно схема підсилення з репітером складається із зовнішньої всепогодної антени, направленої на базову станцію, самого лінійного підсилювача, однієї або декількох кімнатних (абонентських) антен, фідерів, які об&єднують всі компоненти між собою, і пасивних пристроїв сполучення й комутації. Всі з&єднання повинні бути виконані персоналом, що має необхідну кваліфікацію, в іншому випадку добитися нормальної роботи системи не вдасться. Устаткування встановлюється поза зонами доступу людей, захищається від вологи, надійно фіксується на елементах будівельних конструкцій будівлі.

Наша компанія має досвід у використанні подібних систем, проводить монтаж, пусконалагодження та супровід. У роботі ми використовуємо перевірені і добре зарекомендувавши себе компоненти і рішення компаній PicoCell, Eurolink, Kathrein та ін.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33