Телефонізація

При зверненні в нашу компанію, наші менеджери роз'яснять Вам всі поточні варіанти і сучасні технології у сфері телефонії, допоможуть підібрати необхідне для Вас рішення: від простого концентратора на 8 ліній до складної системи міжвідомчого зв'язку з записами розмов співробітників, захистом голосового трафіку від несанкціонованого прослуховування, обслуговуванням великої кількості одночасно вхідних дзвінків, голосовими поштовими скриньками, системами автоматичної відповіді та іншими сучасними опціями необхідними для роботи конкретно Вашої організації, а також запропонують свої послуги в налаштуванні і монтажі.

Наша компанія виконує роботи по телефонізації об'єктів від підключення аналогових ліній і цифрових потоків PRI в існуючих АТС до продажу, встановлення та супроводу АТС і побудови внутрішньооб'єктових телефонних мереж.

У нас Ви можете придбати телефонні апарати, пасивне обладнання кабель, розетки, а також блоки розширення для АТС і запасні частини до них. Якщо у Вас є своя міні-АТС, ми можемо провести її сервісне обслуговування, модернізацію і налаштувати згідно Ваших побажань.

Зараз ми розвиваємо напрямок IP-телефонії і можемо запропонувати готові рішення на основі програмної АТС Asterisk. Слід зазначити, що на рішення на основі IP-телефонії останнім часом переходить все більше число компаній завдяки їх меншій ціні і підвищеній гнучкості до переїздів компаній та їх філій.

Для малого та середнього бізнесу ми пропонуємо рішення CALL-центру - наші оператори побачивши, що прийшов дзвінок в Вашу компанію, будуть вести переговори так, наче це були б Ви самі! Всі дані будуть зафіксовані і негайно передані Вам, а при необхідності - ми перемкнемо вже відсортований дзвінок на Вас.