UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Некеровані настільні комутатори Fast/Gigabit Ethernet

DES-1005A/C1

Некерований комутатор з 5 портами 10/100Base-TX
DES-1005A/E1

Некерований комутатор з 5 портами 10/100BASE-T
DES-1005A/E2

Некерований комутатор з 5 портами 10/100BASE-T
DES-1005D/N2

Некерований комутатор з 5 портами 10/100Base-TX
DES-1005D/N3

Некерований комутатор з 5 портами 10/100Base-TX
DES-1005D/O2

5-портовий некерований комутатор 10/100 Мбіт/с
DES-1005P

Комутатор з 5 портами 10/100 Мбіт/с і 1 портом PoE
DES-1008A/E1

Некерований комутатор з 8 портами 10/100BASE-T
DES-1008D/L2

8-портовий некерований комутатор 10/100 Мбіт/с
DES-1008FR/PRO

Комутатор з 7 портами 10/100Base-TX + 1 оптичним портом 100Base-FX (SC, BiDi SMF, до 20 км) (з вбудованим захистом портів)
DES-1008FR/PRO/RV

Некерований комутатор з 7 портами 10/100 Мбіт/с, 1 оптичним портом 100BASE-FX, з вбудованим захистом портів і апаратною реалізацією функції VLAN
DES-1016A/C1

Некерований комутатор з 16 портами 10/100Base-TX і функцією енергозбереження
DES-1016A/E1

Некерований комутатор з 16 портами 10/100Base-TX і функцією енергозбереження
DES-1024A/C1

Некерований комутатор з 24 портами 10/100Base-TX і функцією енергозбереження
DGS-1005A/C1

Некерований гігабітний комутатор з 5 портами 10/100/1000 Base-T і функцією енергозбереження
DGS-1005D/H2

Некерований гігабітний комутатор 2 рівня з 5 портами 10/100/1000Base-T і функцією енергозбереження
DGS-1008A/C1

Некерований комутатор з 8 портами 10/100/1000 Base-T і функцією енергозбереження
DGS-1008D/I2

Некерований комутатор з 8 портами 10/100/1000 Base-T і функцією енергозбереження
DGS-1008P/B1

комутатор з 8 портами 10/100/1000 (4 порта з підтримкою PoE + 4 порта без підтримки PoE)
DGS-1016A/B1

Некерований гігабітний комутатор з 16 портами 10/100/1000Base-T
DGS-1024A

Некерований гігабітний комутатор 2 рівня з 24 портами 10/100/1000Base-T
 

Некеровані комутатори Fast Ethernet, монтовані в 19" стійку

DES-1016A

Некерований комутатор з 5 портами 10/100Base-TX
DES-1016D/F1

Некерований комутатор з 16 портами 10/100BASE-TX і функцією енергозбереження
DES-1018MP

Некерований комутатор з 16 портами 10/100BASE-TX з підтримкою PoE і 2 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/SFP
DES-1018P

Некерований комутатор з 16 портами 10/100BASE-TX (8 портів з підтримкою PoE) і 2 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/SFP
DES-1024A/B1

Некерований комутатор з 24 портами 10/100Base-TX
DES-1024D/E1

Некерований комутатор з 24 портами 10/100BASE-TX і функцією енергозбереження
DES-1024D/F1A

Некерований комутатор з 24 портами 10/100BASE-TX і функцією енергозбереження
DES-1026G

Комутатор з 24 портами 10/100Base-TX + 2 портами 10/100/1000Base-T
DES-1026G/E1

Некерований комутатор з 24 портами 10/100Base-T + 2 комбо портами 10/100/1000BASE-T/SFP
DES-1026G/RV

Некерований комутатор з 24 портами 10/100BASE-T, з 2 портами 10/100/1000BASE-T і апаратною реалізацією функції VLAN
DES-1050G/B1

Комутатор з 48 портами 10/100Base-TX + 2 комбо портами 10/100/1000BASE-T/SFP
DES-1050G/C1

Некерований комутатор з 48 портами 10/100Base-TX + 2 комбо портами 10/100/1000BASE-T/SFP

Некеровані комутатори Gigabit Ethernet, монтируемые в в 19 "стойку

DGS-1016D/F1

Некерований гігабітний комутатор 2 рівня з 16 портами 10/100/1000Base-T і вбудованим джерелом живлення
DGS-1016D/F2

Некерований гігабітний комутатор 2 рівня з 16 портами 10/100/1000Base-T і вбудованим джерелом живлення
DGS-1016D/G1

Некерований гігабітний комутатор з 16 портами 10/100/1000Base-T
DGS-1024D/E1A

Некерований гігабітний комутатор 2 рівня з 24 портами 10/100/1000Base-T і вбудованим джерелом живлення
DGS-1024D/F1

Некерований гігабітний комутатор 2 рівня з 24 портами 10/100/1000Base-T і вбудованим джерелом живлення
 

Інтелектуальні комутатори Fast/Gigabit Ethernet серії EasySmart

DES-1100-16

Компактний комутатор EasySmart з налаштуванням з 16 портами 10/100Base-TX
DES-1100-24

Компактний комутатор EasySmart з налаштуванням з 24 портами 10/100Base-TX
DES-1100-26

Комутатор з налаштуванням EasySmart з 24 портами 10/100Base-TX + 2 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/SFP (1000Mbps)
DGS-1100-05

Компактний комутатор EasySmart з налаштуванням з 5 портами 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T
DGS-1100-08

Компактний комутатор EasySmart з налаштуванням з 8 портами 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T
DGS-1100-08P

Компактний комутатор EasySmart з налаштуванням з 8 портами 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T і підтримкою PoE
DGS-1100-16

Компактний комутатор EasySmart з налаштуванням з 16 портами 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T
DGS-1100-24

Компактний комутатор EasySmart з налаштуванням з 24 портами 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T

Інтелектуальні комутатори Fast/Gigabit Ethernet серії Smart

DES-1210-08P/B1

Комутатор з налаштуванням з 8 портами PoE 10/100Base-TX
DES-1210-28

Комутатор з налаштуванням з 24 портами 10/100Base-TX + 2 портами 10/100/1000BASE-T, 2 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/SFP
DES-1210-28P

Комутатор з налаштуванням з 24 портами PoE 10/100Base-TX + 2 портами 10/100/1000BASE-T, 2 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/SFP
DES-1210-52

Комутатор з налаштуванням з 48 портами 10/100Base-TX + 2 портами 10/100/1000BASE-T, 2 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/SFP
DIR-100/FE/E1

Маршрутизатор з оптичним WAN-портом
 

Інтелектуальні комутатори Gigabit Ethernet серії Smart

DGS-1210-10P/B1

WebSmart комутатор з 8 портами 10/100/1000Base-T + 2 комбо-портами 1000Base-T/SFP, функцією енергозбереження і підтримкою PoE
DGS-1210-20/B1A

WebSmart комутатор з 16 портами 10/100/1000Base-T + 4 портами SFP і функцією енергозбереження
DGS-1210-20/C1A

WebSmart комутатор з 16 портами 10/100/1000Base-T + 4 портами 100/1000BASE-T SFP, функцією енергозбереження
DGS-1210-28/B1A

WebSmart комутатор з 24 портами 10/100/1000Base-T + 4 портами SFP і функцією енергозбереження
DGS-1210-28P

WebSmart комутатор з 24 портами 10/100/1000Base-T + 4 портами SFP, функцією енергозбереження і підтримкою PoE
DGS-1210-28P/C1A

WebSmart комутатор з 24 портами 10/100/1000Base-T + 4 портами 100/1000BASE-T SFP, функцією енергозбереження і підтримкою PoE
DGS-1510-20

Стековий гігабітний комутатор SmartPro з 16 портами 10/100/1000Base-T + 2 портами Gigabit SFP і 2 портами 10G SFP+
DGS-1510-28

Стековий гігабітний комутатор SmartPro з 24 портами 10/100/1000Base-T + 2 портами Gigabit SFP і 2 портами 10G SFP+
DGS-1510-28P

Стековий гігабітний комутатор SmartPro з 24 портами 10/100/1000Base-T з підтримкою PoE + 2 портами Gigabit SFP і 2 портами 10G SFP+
DGS-1510-28X

Стековий гігабітний комутатор SmartPro з 24 портами 10/100/1000Base-T 4 портами 10G SFP+
DGS-1510-52

Стековий гігабітний комутатор SmartPro з 48 портами 10/100/1000Base-T + 2 портами Gigabit SFP і 2 портами 10G SFP+
DGS-1510-52X

Стековий гігабітний комутатор SmartPro з 48 портами 10/100/1000Base-T 4 портами 10G SFP+

Керовані автономні комутатори Fast/Gigabit Ethernet рівня 2

DES-1210-10/ME

WebSmart комутатор 2 рівня з 8 портами 10/100Base-T + 2 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/SFP
DES-1210-10/ME/B1

Керований комутатор 2 рівня з 8 портами 10/100Base-T + 2 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/SFP
DES-1210-26/ME/B1

Керований комутатор 2 рівня з 24 портами 10/100Base-TX і 2 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/SFP
DES-1210-28/ME/B2

Керований комутатор 2 рівня з 24 портами 10/100Base-T + 2 портами 100/1000 SFP + 2 комбо-портами /1000BASE-T/SFP
DES-1228/ME

Керований комутатор з 24 портами 10/100Base-TX + 2 портами SFP + 2 комбо-портами 1000Base-T/SFP
DES-3200-10

Керований комутатор 2 рівня з 8 портами 10/100BASE-T + 1 портом 100/1000 SFP + 1 комбо-портом 10/100/1000Base-T / 100/1000 SFP
DES-3200-10/C1

8 портів 10/100BASE-TX, 1 порт 100/1000 SFP, 1 комбо-порт 10/100/1000BASE-T/ 100/1000 SFP
DES-3200-18

Керований комутатор 2 рівня з 16 портами 10/100BASE-T + 1 портом 100/1000 SFP + 1 комбо-портом 1000Base-T/SFP
DES-3200-18/C1

16 портів 10/100BASE-TX, 1 порт 100/1000 SFP, 1 комбо-порт 10/100/1000BASE-T/ 100/1000 SFP
DES-3200-26/C1

Керований комутатор 2 рівня з 24 портами 10/100BASE-T + 2 комбо-портами 1000Base-T/SFP
DES-3200-28/C1

Керований комутатор 2 рівня з 24 портами 10/100BASE-TХ + 2 портами 100/1000 SFP + 2 комбо-портами 1000Base-T/SFP
DES-3200-28F/C1

Керований комутатор 2 рівня з 24 портами SFP + 4 комбо-портами 1000Base-T/SFP
DES-3200-28/ME

Керований комутатор 2 рівня з 24 портами 10/100 Мбіт/с + 4 комбо-портами 1000BASE-T/SFP
DES-3200-28/ME/C1

Керований комутатор 2 рівня з 24 портами 10/100 Мбіт/с + 2 портами 100/1000 SFP + 2 комбо-портами 1000BASE-T/SFP
DES-3200-28P

Керований комутатор 2 рівня з 24 портами PoE 10/100BASE-TХ + 2 портами 10/100/1000BASE-T + 2 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/ 100/1000 SFP
DES-3200-52

Керований комутатор 2 рівня з 48 портами 10/100BASE-TХ + 2 100/1000 SFP + 2 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/ 100/1000 SFP
DES-3200-52P

Керований комутатор 2 рівня з 48 портами PoE 10/100BASE-TХ + 2 10/100/1000BASE-T + 2 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/ 100/1000 SFP
DGS-1100-06/ME

Комутатор з налаштуванням з 5 портами 10/100/1000Base-T і 1 портом SFP
DGS-1210-28/ME/A1A

Керований комутатор з 24 портами 10/100/1000Base-T + 4 портами SFP
DGS-1210-28P/ME/A1A

Керований комутатор з 24 портами 10/100/1000Base-T з підтримкою PoE + 4 портами SFP
DGS-1210-52/ME/A1A

Керований комутатор з 48 портами 10/100/1000Base-T + 4 портами SFP
DGS-3000-10TC

Керований комутатор рівня 2 з 8 портами 10/100/1000 Base-T і 2 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/SFP
DGS-3000-24TC

Керований комутатор рівня 2 з 20 портами 10/100/1000 Base-T і 4 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/SFP
DGS-3000-26TC

Керований комутатор рівня 2 з 20 портами 10/100/1000 Base-T, 4 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/SFP і 2 портами 10G SFP+

Керовані стекові комутатори Fast/Gigabit Ethernet рівня 2+

DES-3528

xStack Керований комутатор рівня 2+ з 24 портами 10/100BASE-TX + 2 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/SFP + 2 портами 10/100/1000BASE-T
DGS-3120-24PC

Керований стековий комутатор 2+ рівня з 20 портами 10/100/1000Base-T + 4 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP і підтримкою PoE + 2 10G портами CX-4
DGS-3120-24PC/B1ARI

Керований комутатор 3 рівня з 20 портами 10/100/1000BASE-T + 4 комбо-портами 10/100/1000BASE-T/SFP + 2 портами 10G з роз&ємом CX4, підтримкою PoE і програмним забезпеченням Routed Image (RI)
DGS-3120-24SC

Керований стековий комутатор 2+ рівня з 16 виділеними портами SFP + 8 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP + 2 10G портами CX-4
DGS-3120-24SC/B1AEI

Керований стековий комутатор 2+ рівня з 16 виділеними портами SFP + 8 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP + 2 10G портами CX-4
DGS-3120-24SC-DC

Керований стековий комутатор 2+ рівня з 16 виділеними портами SFP + 8 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP + 2 10G портами CX-4 і джерелом живлення постійного струму
DGS-3120-48TC

Керований стековий комутатор 2+ рівня з 44 портами 10/100/1000Base-T + 4 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP + 2 10G портами CX-4
DGS-3420-26SC

Керований стековий комутатор рівня 2+ з 20 портами SFP, 4 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP і 2 портами SFP+
DGS-3420-28PC

Керований стековий комутатор рівня 2+ з 20 портами 10/100/1000Base-T PoE, 4 комбо-портами 10/100/1000Base-T PoE/SFP і 4 портами SFP+
DGS-3420-28SC

Керований стековий комутатор рівня 2+ з 20 портами SFP, 4 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP і 4 портами SFP+
DGS-3420-28TC

Керований стековий комутатор рівня 2+ з 20 портами 10/100/1000BASE-T, 4 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP і 4 портами SFP+
DGS-3420-52P

Керований стековий комутатор рівня 2+ з 48 портами 10/100/1000BASE-T PoE і 4 портами SFP+
DGS-3420-52T

Керований стековий комутатор рівня 2+ з 48 портами 10/100/1000BASE-T і 4 портами SFP+
DGS-3426

Керований комутатор рівня 2+ серії xStack з 20 портами 10/100/1000Base-T + 4 комбо-портами 1000Base-T/SFP + 2 слотами розширення
DGS-3710-12C

Комутатор з 12 комбо-портами 10/100/1000 SFP, вбудованою модульною системою охолодження і пиловим фільтром
DEM-410CX

Модуль для комутаторів DGS-34xx або DGS-36xx з 1 портом СХ4 10 Gigabit Ethernet
DEM-410X

Модуль для комутаторів DGS-34xx і DGS-36xx з 1 слотом 10Gigabit XFP
DEM-540

Модуль для комутаторів DGS-3212SR/3312SR з 4 портами для стекування
DEM-410X

Модуль для комутаторів DGS-34xx і DGS-36xx з 1 слотом 10Gigabit XFP
DEM-540

Модуль для комутаторів DGS-3212SR/3312SR з 4 портами для стекування

Керовані комутатори Fast/Gigabit Ethernet рівня 3

DES-3810-28

Керований комутатор 3 рівня з 24 портами 10/100 Мбіт/с, 4 комбо-портами 1000BASE-T/SFP і функцією енергозбереження
DES-3810-52

Керований комутатор 3 рівня з 48 портами 10/100 Мбіт/с, 2 портами 1000 SFP, 2 комбо-портами 1000BASE-T/SFP і функцією енергозбереження
DES-3828P

xStack керований комутатор 3 рівня з 24 портами РоЕ 10/100Base-TX + 2 комбо-портами 1000Base-T/SFP+ 2 портами 1000Base-T
DGS-3120-24SC/B1ARI

Керований комутатор 3 рівня з 16 виділеними портами SFP + 8 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP + 2 портами 10G з роз&ємом CX4, з програмним забезпеченням Routed Image (RI)
DGS-3120-24TC/B1ARI

xStack керований комутатор 3 рівня з 24 портами РоЕ 10/100Base-TX + 2 комбо-портами 1000Base-T/SFP+ 2 портами 1000Base-T
DGS-3120-24SC/B1ARI

Керований комутатор 3 рівня з 16 виділеними портами SFP + 8 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP + 2 портами 10G з роз&ємом CX4, з програмним забезпеченням Routed Image (RI)
DGS-3120-48TC/B1ARI

Керований комутатор 3 рівня з 44 портами 10/100/1000Base-T + 4 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP + 2 портами 10G з роз&ємом CX4, з програмним забезпеченням Routed Image (RI)
DGS-3610-26

Керований комутатор рівня 3+ серії xStack з 12 портами 10/100/1000Base-T Gigabit Ethernet + 12 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP + 2 слотами розширення
DGS-3610-26G

Керований комутатор рівня 3+ серії xStack з 12 портами SFP Gigabit Ethernet + 12 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP + 2 слотами розширення
DGS-3610-50P

Керований комутатор рівня 3 серії xStack з 44 портами 10/100/1000 Base-T PoE + 4 комбо-портами 1000Base-X/SFP + 2 слотами розширення
DGS-3612G

Керований комутатор рівня 3 серії xStack з 8 портами SFP + 4 комбо-портами SFP /1000Base-T
DGS-3620-28PC

Керований комутатор рівня 3 серії xStack з 20 портами 10/100/1000BASE-T + 4 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP + 4 портами SFP+ і підтримкою PoE
DGS-3620-28SC

Керований комутатор рівня 3 серії xStack з 20 портами SFP + 4 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP і 4 портами SFP+
DGS-3620-28TC

Керований комутатор рівня 3 серії xStack з 20 портами 10/100/1000BASE-T + 4 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP і 4 портами SFP+
DGS-3620-52P

Керований комутатор рівня 3 серії xStack з 48 портами 10/100/1000BASE-T + 4 портами SFP+ і підтримкою PoE
DGS-3620-52T

Керований комутатор рівня 3 серії xStack з 48 портами 10/100/1000BASE-T + 4 портами SFP+
DEM-340MG

Модуль для комутаторів DGS-3212SR/3312SR з 4 портами SFP
DEM-412CX

Модуль CX4 10GE для стекування комутаторів серії DGS-3610

Керовані стекові комутатори 10 Gigabit Ethernet рівня 3

DXS-3600-16S

Комутатор з 8 фіксованими портами SFP+ з одним модулем розширення, одним джерелом живлення змінного струму і трьома вентиляторами
DXS-3600-32S

Комутатор з 24 фіксованими портами SFP+ з одним модулем розширення, одним джерелом живлення змінного струму і трьома вентиляторами
DEM-CB100QXS-4XS

Пасивний 40G QSFP+ і 4X 10G SFP+ кабель для прямого підключення довжиною 1 метр
DEM-CB300QXS

Пасивний 40G QSFP+ кабель для прямого підключення довжиною 3 метри
DEM-CB50CXP

Пасивний 120G CXP кабель для організації Stack
DXS-3600-EM-4QXS

Модуль розширення з 4 портами 40G QSFP
DXS-3600-EM-4XT

Модуль розширення з 4 портами 10GBase-T
DXS-3600-EM-8T

Модуль розширення з 8 портами 10/100/1000Base-T
DXS-3600-EM-8XS

Модуль розширення з 8 портами 10G SFP+
DXS-3600-EM-Stack

Модуль розширення з 2 портами 120G CXP
DXS-3600-FAN-FB

Вентилятор (напрямок повітряного потоку від передньої панелі до задньої)
DXS-3600-PWRDC-FB

Джерело живлення 300 Вт постійного струму з вентилятором
DXS-3600-PWR-FB

Джерело живлення 300 Вт змінного струму з вентилятором
 

Комутатори для управління безпровідними точками доступу

DWS-3024

Комутатор для управління безпровідними точками доступу рівня 2+ з 24 портами 10/100/1000Base-T (PoE) + 4 комбо-портами SFP /1000Base-T (PoE), підтримка до 48 точок доступу
DWS-3024L

Комутатор для управління безпровідними точками доступу рівня 2+ з 24 портами 10/100/1000Base-T (PoE) + 4 комбо-портами SFP /1000Base-T (PoE), підтримка до 24 точок доступу
DWS-3026

Комутатор для управління безпровідними точками доступу рівня 2+ з 24 портами 10/100/1000Base-T (PoE) + 4 комбо-портами SFP /1000Base-T (PoE) + 2 слотами розширення, підтримка до 48 точок доступу
DWS-3160-24PC

Уніфікований комутатор для управління точками доступу рівня 2+ з 20 портами 10/100/1000Base-T (PoE) + 4 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP, підтримка до 48 точок доступу
DWS-3160-24TC

Уніфікований комутатор для управління точками доступу рівня 2+ з 20 портами 10/100/1000Base-T + 4 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP, підтримка до 48 точок доступу
DWS-4026

Комутатор для управління безпровідними точками доступу рівня 2+ з 24 портами 10/100/1000Base-T (PoE) + 4 комбо-портами SFP /1000Base-T (PoE) + 2 слотами розширення, підтримка до 64 точок доступу

Керований модульный комутатор рівня 3 DES-6500

DES-6505

Модуль для комутатора DES-6500 з 8 портами 1000Base-SX, роз&єм SC
DES-6506

Комутаційна панель для комутатора DES-6500 з 24 портами RJ-45
DES-6507

Модуль для комутатора DES-6500 з 10 портами 10/100/1000BASE-T + 2 комбо-портами 1000Base-T/SFP
DES-6508

Модуль для комутатора DES-6500 з 16 портами 10/100Base-TX
DES-6510

Модуль для комутатора DES-6500 з 24 портами 10/100Base-TX, роз&єм RJ-21
DES-6511

Резервне джерело живлення для комутатора DES-6500
DES-6512

Модуль для комутатора DES-6500 з 2 слотами 10 GE XFP
 

Керований модульный комутатор рівня 3 DGS-6600

DGS-6604

Шасі 3 рівня з 4 слотами розширення, продуктивністю 576 Гбіт/с
DGS-6608

Шасі 3 рівня з 8 слотами розширення, продуктивністю 1.152 Тбіт/с
DGS-6600-16XS-D

Модуль LAN з 16 портами 10GbE SFP+ з функцією MPLS для шасі DGS-6604/6608
DGS-6600-24SC2XS

Модуль з 12 портами SFP + 12 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP і 2 портами 10G SFP+ для шасі DGS-6604
DGS-6600-24SC2XS-C

Модуль з 12 портами GE SFP + 12 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP + 2 портами 10GE SFP+ і підтримкою MPLS
DGS-6600-48P

Модуль з 48 портами 10/100/1000 Base-T і підтримкою PoE
DGS-6600-48S

Модуль з 48 портами 100/1000 SFP
DGS-6600-48S-C

Модуль з 48 портами 100/1000 Мбіт/с SFP і підтримкою MPLS
DGS-6600-48T

Модуль з 48 портами 10/100/1000Base-T
DGS-6600-48TS

Модуль з 24 портами 100/1000 Base-T + 24 порта портами SFP
DGS-6600-8XG

Модуль з 8 портами 10GE XFP для Шасі DGS-6604
DGS-6600-CM

Керуючий модуль для шасі DGS-6604
DGS-6600-CM-II

Керуючий модуль для серії DGS-6600
DGS-6600-FAN

Модуль вентилятора для серії DGS-6600
DGS-6600-PWR

Резервне джерело живлення змінного струму 850 Вт для серії DGS-6600
DGS-6600-PWRDC

Резервне джерело живлення постійного струму 300 Вт для серії DGS-6600

Керований модульный комутатор рівня 3 DES-7200

DES-7206-Base

Шасі 3 рівня з 6 слотами розширення, продуктивністю 192 Гбіт/с
DES-7210-Base

Шасі 3 рівня з 10 слотами розширення, продуктивністю 384 Гбіт/с
7200-1200AC

Резервне джерело живлення змінного струму 1200 Вт
7200-1200DC

Резервне джерело живлення постійного струму 1200 Вт
7200-2000AC

Резервне джерело живлення змінного струму 2000 Вт
7200-2000DC

Резервне джерело живлення постійного струму 2000 Вт
7200-24

Модуль з 12 портами 10/100/1000Base-T і 12 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP
7200-24G

Модуль з 12 портами SFP і 12 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP
7200-24G2XG

Модуль з 12 портами SFP + 12 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP + 2 слотами 10GE XFP (ACL до 4K)
7200-24GE

Модуль з 24 портами SFP (ACL до 4K)
7200-24P

Модуль з 12 портами 10/100/1000Base-T PoE і 12 комбо-портами 10/100/1000Base-T PoE/SFP
7200-2XG

Модуль з 2 слотами 10GE XFP
7200-48

Модуль з 44 портами 10/100/1000Base-T і 4 комбо-портами 10/100/1000Base-T/SFP
7200-48P

Модуль з 44 портами 10/100/1000Base-T РоЕ і 4 комбо-портами 10/100/1000Base-T РоЕ/SFP
7200-4XG

Модуль з 4 слотами 10GE XFP
7200-512RAM

Додатковий модуль пам&яті для 7200-CM3/CM4
7200-ASE3

Модуль ASE для підтримки MPLS
7200-CM1

Модуль CPU для шасі DES-7206, комутаційна фабрика 96 Гбіт/с
7200-CM2

Модуль CPU для шасі DES-7210, комутаційна фабрика 192 Гбіт/с
7200-CM3

Модуль CPU для шасі DES-7206, комутаційна фабрика 96 Гбіт/с, з підтримкою ASE
7200-CM4

Модуль CPU для шасі DES-7210, комутаційна фабрика 192 Гбіт/с, з підтримкою ASE
 

 

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33