UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Комбінована мережева PTZ камера AXIS Q8721-E

Q8721-E Високоякісне теплове виявлення, HDTV і PTZ спостереження в одному рішенні

- безперервне обертання і панорамування 360 °
- клас IP66
- якість зображення HDTV
- тепловізійні зображення

Загрузить спецификацию

Виявлення, розпізнавання, ідентифікація
AXIS Q8721-E - це новаторська комбінація камери відеоконтролю і тепловізійної камери. Вбудований об&єктив камери відеоконтролю забезпечує 10-кратний оптичний зум. Камери ідеально синхронізовані в рухах панорамування і нахилу. Тепловізійна камера дозволяє досягти високої точності виявлення і може працювати в повній темряві або в несприятливих погодних умовах. Камера відеоконтролю оснащена різними функціями для розпізнавання, а вночі для кращої ідентифікації може бути використаний додатковий комплект ІЧ-освітлення з поворотним механізмом.

Передача декількох відеопотоків у форматі стиснення H.264
Камера відеоконтролю і тепловізійна камера можуть одночасно формувати кілька незалежних відеопотоків у форматі H.264 для різних потреб (з різною якістю і з необхідними обмеженнями смуги пропускання).

Зовнішнє відеоспостереження
Камера AXIS Q8721-E спеціально розроблена як надійна погодозахисна система. Матеріал класу IP66 захищає її від пилу і сильних водяних струменів з будь-яких напрямків. Вона може працювати при температурах від -30 ° C до 45 ° C (від -22 ° F до 113 ° F). Камера відеоконтролю і тепловізійна камера підключаються до комутатора Ethernet, розташованого всередині кожуха. Для перегляду зображення з обох камер до цього комутатора потрібно підключити тільки один кабель Ethernet.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33