UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Купольна мережева PTZ-камера AXIS Q6045

AXIS Q6045 Швидкодіюча купольна PTZ-камера з якістю зображення HDTV 720p і 30-кратним зумом для використання всередині приміщень

- HDTV 720p і 20-кратний оптичний зум
- захист класу IP52 від пилу і водяних крапель
- датчик ударів
- вдосконалені інтелектуальні відеотехнології
- технологія Power over Ethernet Plus (IEEE 802.3af)

Загрузить спецификацию

Широкий оглядр
Флагманська купольна PTZ-камера AXIS Q6045 для використання всередині приміщень дає чудове зображення рівня HDTV 1080p і має 20-кратним оптичним зумом, швидким і точним управлінням панорамуванням і нахилом, виключно широким оглядом і приголомшливою деталізацією при наближенні. Ідеально підходить для аеропортів, залізничних станцій, арен, торгових центрів, складів і виробничих приміщень.

Надійна робота
Завдяки безперервному панорамуванню на 360 ° і високому коефіцієнту масштабування в поєднанні з високою роздільною здатністю камера AXIS Q6045 дозволяє вести відеоспостереження на дуже великих відстанях з винятково широким полем огляду і приголомшливою деталізацією. Високонадійна камера з підтримкою кругового панорамування, нахилу і зуму автоматично налаштовується на зйомку в 256 заданих положеннях для патрулювання по маршруту.
Камера AXIS Q6045 володіє захистом класу IP52 від пилу і водяних крапель, а також підтримує технологію Power over Ethernet Plus (IEEE 802.3at), що забезпечує подачу електроживлення через інжектор PoE, що входить в комплектацію . Ця купольна PTZ-камера забезпечена датчиком ударів, який виявляє механічний вплив на камеру, подаючи аварійний сигнал.

Інтелектуальні відеотехнології
Камера AXIS Q6045 поставляється з такими вбудованими функціями відеоаналізу, як компенсація надмірного освітлення (маскування яскравих джерел світла для зручності перегляду), виявлення видалення об&єкта зі знімального плану, детектор огорожі, лічильник об&єктів, детектор входу-виходу, супровід рухомого об&єкту, "активний сторож" (Active Gatekeeper). Крім того, камера наділена широкими можливостями для застосування інтелектуальних відеододатків сторонніх розробників.

Підтримка двобічної передачі аудіосигналу і тривожні порти введення-виведення
З додатковим мультрозємним кабелем камера AXIS Q6045 підтримує двонаправлену передачу аудіосигналу, датчик звуку, тривожні порти введення-виведення для підключення зовнішніх пристроїв і підключення джерела електроживлення змінного або постійного струму. Для локального зберігання відеозаписів у камери є вбудований роз&єм для карт пам&яті.

Інші можливості
• Камера підтримує головний і базовий профілі алгоритму стиснення H.264, а також формат Motion JPEG.
• Камера володіє такими інтелектуальними функціями, як вдосконалений відеодетектор руху, автоматичний супровід рухомого об&єкту і "активний сторож" (Active Gatekeeper).
• Вдосконалені функції безпеки і управління мережею, такі як шифрування по протоколу HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service.
• Підтримка системи AXIS Video Hosting System (AVHS) з функцією миттєвого підключення камери (One-Click)

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33