UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Купольна мережева PTZ-камера AXIS Q6045-S

AXIS Q6045-S Купольна PTZ-камера в герметичному корпусі з нержавіючої сталі, заповнюваним газом під тиском, з якістю зображення рівня HDTV 1080p

- нержавіюча сталь, стійка до морської води
- герметичний корпус, що заповнюється азотом під тиском
- HDTV 720p і 20-кратний оптичний зум
- роз&єми SFP для оптоволоконних модулів, гнізда RJ45
- тривожні порти введення-виведення

Завантажити специфікацію

Широка сфера застосування завдяки заповнюваному азотом корпусу з нержавіючої сталі
Швидкодіюча камера відеоспостереження AXIS Q6045-S в герметичному корпусі з стійкою до морської води нержавіючої сталі, заповнюванимм газом під тиском. Ця високонадійна камера з роздільною здатністю рівня HDTV 1080p, 20-кратним оптичним зумом з автофокусом, панорамним покриттям на 360 ° і чудовою деталізацією зображення крупним планом призначена для цілодобового ведення охоронного відеоспостереження з функціями панорамування, нахилу і зума. Виключно зносостійка і довговічна, готова до зовнішнього встановлення відеокамера ідеально підходить для застосування в найрізноманітніших умовах, в яких є перевагою заповнюваний азотом під тиском герметичний корпус з нержавіючої сталі. У числі іншого, камера може встановлюватися на відкритому повітрі на морських і річкових спорудах, гірничорудних розробках, об&єктах нафтогазової промисловості. Крім того, камеру можна встановлювати і в закритих приміщеннях, наприклад, на підприємствах харчової промисловості, в медичних установах, в чистих зонах промислових підприємств.

Виняткова довговічність
Корпус з нержавіючої сталі (марки SAE 316L / V4A) і куполоподібний ковпак з прозорого нейлону надають відеокамері виняткову стійкість до впливу морської води і чистячих хімікатів. Діапазон робочих температур камери становить від -30 ° C до 50 ° C (від -22 ° F до 122 ° F), а відповідність вимогам стандартів MIL-STD-810G 509.5, IP6K9K, IP66, IP67 і NEMA 4X гарантує високий ступінь захищеності від сольового туману, несприятливого впливу при митті водою під високим тиском і за допомогою пароструминних пристроїв, а також від пилу, дощу, снігу та обледеніння.
Крім того, корпус камери AXIS Q6045-S можна заповнювати азотом - безбарвним, хімічно нейтральним негорючим газом, на який припадає до 78% складу земної атмосфери. У числі іншого, заповнення герметичного корпусу камери азотом перешкоджає утворенню конденсату.

Інтелектуальні відеотехнології
Камера AXIS Q6045-S поставляється з такими вбудованими інтелектуальними відеотехнологіями базового рівня, як компенсація підсвічування, виявлення видалення об&єкту з кадру, детектор огорожі, лічильник об&єктів, датчик входу-виходу. Крім того, камера підтримує авто стеження і функцію Active Gatekeeper. Функція Active Gatekeeper забезпечує автоматичний переклад камери в задане положення при виявленні руху в певній зоні, дозволяючи відслідковувати переміщення виявленого об&єкту. Крім того, камера володіє достатніми ресурсами для підтримки інтелектуальних відеододатків сторонніх розробників на базі AXIS Camera Application Platform

Гнучкість встановлення і простота інтеграції
Комутатор що входить в комплектацію з медіаконвертером забезпечує послідовне підключення камер AXIS Q6045-S до мережі через стандартні мережеві або оптоволоконні кабелі, тим самим знижуючи витрати на установку відеокамер на протяжних ділянках. Крім того, комутатор з медіаконвертером дозволяє підключити камеру до зовнішніх пристроїв сигналізації через два настроюваних тривожних порта введення-виведення, а також до джерела електроживлення з напругою 12 В.

Інші можливості
• Цілодобова чітка відеозйомка навіть в умовах слабкого освітлення, а також широкий динамічний діапазон, що поліпшує видимість об&єктів як в затінених, так і в освітлених областях сектора огляду
• Підтримка алгоритму стиснення H.264 по базовому та головному профілям, а також формату Motion JPEG
• Детектор механічного впливу забезпечує подачу тривожного сигналу, якщо камера піддалася такому впливу.
• Камера легко налаштовується на запис автоматичного патрулювання по маршруту, при цьому дії оператора з управління панорамуванням, нахилом і зумом, а також час спостереження за тим чи іншим об&єктом можна задати, керуючи камерою, наприклад, за допомогою джойстика. Після цього спостереження за маршрутом патрулювання включається натисненням кнопки або по запрограмованому розкладу.
• Локальне зберігання даних завдяки вбудованому роз&єму для карт пам&яті
• Розширені функції безпеки та управління мережею
• Підтримка системи AXIS Video Hosting System (AVHS) з функцією миттєвого підключення камери One-Click і ONVIF

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33