UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Купольна мережева PTZ-камера AXIS Q6045-E

AXIS Q6045-E Швидкодіюча купольна PTZ-камера з якістю зображення HDTV 720p і 30-кратним зумом для використання поза приміщеннями

- HDTV 1080p і 20-кратний оптичний зум
- готові до зовнішнього встановлення, функція Arctic Temperature Control
- вандалозахищені, оснащені датчиком удару
- інтелектуальні відеотехнології, в тому числі компенсація яскравого світла
- технологія High Power over Ethernet

Завантажити специфікацію

Широкий огляд
Готова до зовнішнього,встановлення флагманська купольна PTZ-камера AXIS Q6045-Е володіє дозволом рівня HDTV 1080p, 20-кратним оптичним зумом, швидким і точним управлінням панорамуванням і нахилом, широким оглядом, приголомшливою деталізацією зображення крупним планом. Камера ідеально підходить для ведення відеоспостереження на міських вулицях і площах, в аеропортах, вокзалах, гаванях і стадіонах.

Надійна робота
Камера, що відрізняється простотою і надійністю установки, оснащена захистом від вандалізму (сертифікована по класу захисту IK10), датчиком механічного впливу, захистом від стрибків напруги (відповідно до вимог залізничного стандарту), а також від пилу, дощу та снігопаду (сертифікована за класами захисту IP66 і NEMA 4X). Камера зберігає працездатність при температурі від -50? C до 50? C (від -58? F до 122? F). Технологія Arctic Temperature Control гарантує безперебійний запуск камери при екстремальному морозі.
Міцна, надійна камера AXIS Q6045-E призначена для цілодобової відеозйомки з керуванням панорамуванням, нахилом і зумом. Камера AXIS Q6045-E автоматично наводиться на будь-який з 256 заданих ділянок сектора огляду по маршруту обходу охорони, а можливість відхилення на 20? вище лінії горизонту розширює сектор огляду над встановленим положенням. Це корисно, наприклад, на стадіонах при спостереженні за верхніми трибунами.

Приголомшлива деталізація з якістю рівня HDTV
Камера AXIS Q6045-E забезпечена такими вбудованими базовими інтелектуальними відеотехнологіями, як компенсація яскравого світла, видалення об&єкта, датчик огорожі, лічильник об&єктів, виявлення входу-виходу. Крім цього, камера підтримує авто стеження і технологію Active Gatekeeper. Функція Active Gatekeeper автоматично наводить камеру на задану ділянку сектора огляду при виявленні в ньому руху, дозволяючи відслідковувати переміщення виявленого об&єкту. Крім того, камера володіє значною підтримкою інтелектуальних відеододатків сторонніх розробників на базі AXIS Camera Application Platform.

Інтелектуальні відеотехнології
Підтримується функція Active Gatekeeper, яка автоматично наводить камеру на задану ділянку сектора огляду при виявленні в ньому руху, дозволяючи відслідковувати переміщення виявленого об&єкту. Крім того, камера володіє значною підтримкою інтелектуальних відеододатків сторонніх розробників на базі AXIS Camera Application Platform.
Для локального зберігання записів у камери AXIS Q6044-E є вбудований роз&єм для карт пам&яті. Електроживлення камери здійснюється за технологією High Power over Ethernet через інжектор High PoE, що входить в комплектацію .

Інші можливості
• Камера підтримує головний і базовий профілі алгоритму стиснення H.264, а також формат Motion JPEG.
• Вдосконалені функції безпеки і управління мережею, такі як шифрування по протоколу HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service.
•Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи VAPIX® від компанії Axis Communications.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33