UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Купольная мережева PTZ-камера AXIS Q6044-E

AXIS Q6044-E Швидкодіюча купольна PTZ-камера з якістю зображення HDTV 720p і 30-кратним зумом для використання поза приміщеннями

- HDTV 720p і 30-кратний оптичний зум
- готові до зовнішнього встановлення, функція Arctic Temperature Control
- вандалозахищені, оснащені датчиком удару
- електронна стабілізація зображення
- автоматичне усунення туману
- технологія High Power over Ethernet

Завантажити специфікацію

Широкий огляд
Готова до зовнішнього встановлення, флагманська купольна PTZ-камера AXIS Q6044-Е володіє дозволом рівня HDTV 720p, 30-кратним оптичним зумом, швидким і точним управлінням панорамуванням і нахилом, широким оглядом, приголомшливою деталізацією зображення крупним планом. Камера ідеально підходить для ведення відеоспостереження на міських вулицях і площах, в аеропортах, вокзалах, гаванях і стадіонах.

Надійна робота
Камера, що відрізняється простотою і надійністю встановлення, оснащена захистом від вандалізму (сертифікована по класу захисту IK10), датчиком механічного впливу, захистом від стрибків напруги (відповідно до вимог залізничного стандарту), а також від пилу, дощу та снігопаду (сертифікована за класами захисту IP66 і NEMA 4X). Камера зберігає працездатність при температурі від -50? C до 50? C (від -58? F до 122? F). Технологія Arctic Temperature Control гарантує безперебійний запуск камери при екстремальному морозі.
Система електронної стабілізації зображення не тільки підвищує чіткість і практичність картинки у вітряну погоду, але і сприяє зниженню навантаження на пропускну здатність мережі та на накопичувачі даних за рахунок зменшення розміру відеофайлів. Крім цього, камера AXIS Q6044-E забезпечена функцією автоматичного усунення туману, яка, виявивши в секторі огляду туман, відфільтровує його цифровим способом, забезпечуючи чіткість відеозображення.
Міцна, надійна камера AXIS Q6044-E призначена для цілодобової відеозйомки з керуванням панорамуванням, нахилом і зумом. Камера AXIS Q6044-E автоматично наводиться на будь-який з 256 заданих ділянок сектора огляду по маршруту обходу охорони, а можливість відхилення на 20? вище лінії горизонту розширює сектор огляду над встановленим положенням . Це корисно, наприклад, на стадіонах при спостереженні за верхніми трибунами.

Інтелектуальні відеотехнології
Підтримується функція Active Gatekeeper, яка автоматично наводить камеру на задану ділянку сектора огляду при виявленні в ньому руху, дозволяючи відслідковувати переміщення виявленого об&єкту. Крім того, камера володіє значною підтримкою інтелектуальних відеододатків сторонніх розробників на базі AXIS Camera Application Platform.
Для локального зберігання записів у камери AXIS Q6044-E є вбудований роз&єм для карт пам&яті. Електроживлення камери здійснюється за технологією High Power over Ethernet через інжектор High PoE що входить в комплектацію

Інші можливості
• Камера підтримує головний і базовий профілі алгоритму стиснення H.264, а також формат Motion JPEG.
• Вдосконалені функції безпеки і управління мережею, такі як шифрування по протоколу HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service.
• Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи VAPIX® від компанії Axis Communications.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33