UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Купольна мережева PTZ-камера AXIS Q6044-C

AXIS Q6044-C Швидкодіюча купольна PTZ-камера з роздільною здатністю HDTV 720p і активним охолодженням

- працює при температурі до 75 ° C (167 ° F)
- готова до зовнішнього встановлення, відповідає вимогам військового стандарту
- HDTV 720p і 30-кратний оптичий зум
- роз&єми SFP для оптоволоконних модулів, гнізда RJ45
- тривожні порти введення-виведення

Завантажити специфікацію

Для вимогливих систем зовнішнього відеоспостереження
Готова до зовнішнього встановлення мережева купольна PTZ-камера AXIS Q6044-C призначена для надійного ведення відеоспостереження в умовах екстремального нагрівання під впливом високої температури навколишнього середовища і сонячного випромінювання, наприклад, в пустелі. Ця камера з роздільною здатністю HDTV 720p, забезпечена 30-кратним оптичним зумом з автофокусом, забезпечує чудовий огляд великих просторів у поєднанні з відмінною деталізацією зображення. Камера ідеально підходить для застосування на будівельних майданчиках, відкритих гірських розробках, трубопроводах, а також для ведення відеоспостереження в міських умовах.

Надійна робота при екстремально високій температурі
Камера AXIS Q6044-C з вбудованою системою активного охолодження може працювати при температурі до 75 ° C (167 ° F). Ця пило- і водонепроникна камера сертифікована по класах захисту IP66 і NEMA 4X, а її відповідність найжорсткішим вимогам військового стандарту MIL-STD-810G служить гарантією надійної роботи в суворих погодніх умовах, наприклад, в обстановці піщаних бур. У вітряну погоду функція електронної стабілізації зображення забезпечує ефективне відеоспостереження високою чіткістю відеозображення при одночасному зменшенні розмірів відеофайлів, що дозволяє знизити навантаження на мережу і накопичувачі даних. Крім цього, камера AXIS Q6044-C забезпечена функцією автоматичного видалення туману, яка, коли вона задіяна, автоматично виявляє туман в секторі огляду і видаляє його за допомогою цифрової обробки, очищаючи відеозображення. Детектор механічного впливу забезпечує подачу тривожного сигналу, якщо камера піддалася такому впливу.

HDTV і 30-кратний зум
Камера AXIS Q6044-C має широкий кут огляду по горизонталі, що становить 62,9 °. У поєднанні з дозволом HDTV 720p 30-кратний оптичний зум камери забезпечує виняткову деталізацію зображення при збільшенні, дозволяючи, наприклад, розпізнати номерний знак автомобіля на відстані до 245 м (800 футів). Параметри відеозображення аналогічні параметрам камери AXIS Q6044-E.
Високонадійна камера AXIS Q6044-C призначена для цілодобового відеоспостереження з використанням функцій панорамування, нахилу і зума. Камера швидко і точно реагує на команди панорамування і нахилу зі швидкістю 450 ° в секунду. Функція супроводу по маршруту обходу охорони дозволяє автоматично встановити камеру в будь-яке з 256 заздалегідь заданих положень. Вертикальне панорамування на 20? над лінією горизонту дає можливість вести спостереження набагато вище встановленого положення камери AXIS Q6044-C.

Інтелектуальні відеотехнології
Завдяки підтримці функції Active Gatekeeper камера автоматично переводиться в задане положення при виявленні руху в певній зоні, відстежуючи переміщення виявленого об&єкту. Крім того, камера володіє достатніми ресурсами для підтримки інтелектуальних відеододатків сторонніх розробників на базі AXIS Camera Application Platform.

Гнучкість встановлення і простота інтеграції
Комутатор що входить в комплектацію з медіаконвертером забезпечує послідовне підключення камер AXIS Q6044-C до мережі через стандартні мережеві або оптоволоконні кабелі, тим самим знижуючи витрати на встановлення відеокамер на протяжних ділянках. Крім того, комутатор з медіаконвертером дозволяє підключити камеру до зовнішніх пристроїв сигналізації через два настроююваних тривожних порта введення-виведення, а також до джерела електроживлення з напругою 12 В.

Інші можливості
• Цілодобова чітка відеозйомка навіть в умовах слабкого освітлення, а також широкий динамічний діапазон, що поліпшує видимість об&єктів як в затінених, так і в освітлених областях сектора огляду.
• Підтримка алгоритму стиснення H.264 по базовому та головному профілям, а також формату Motion JPEG
• Передача декількох індивідуально настроюваних відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG
• Камера легко налаштовується на запис автоматичного патрулювання по маршруту, при цьому дії оператора з управління панорамуванням, нахилом і зумом, а також час спостереження за тим чи іншим об&єктом можна задати, керуючи камерою, наприклад, за допомогою джойстика. Після цього спостереження за маршрутом патрулювання включається натисненням кнопки або по запрограмованому розкладу.
• Локальне зберігання даних завдяки вбудованому роз&єму для карт пам&яті SD / SDHC
• Розширені функції безпеки та управління мережею
• Підтримка системи AXIS Video Hosting System (AVHS) з функцією миттєвого підключення камери One-Click

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33