UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Купольна мережева PTZ-камера AXIS Q6042

AXIS Q6042 Швидкодіюча купольна PTZ-камера з 36-кратним зумом для використання всередині приміщень

- 36-кратний оптичний зум, дозвіл Extended D1
- захист класу IP52 від пилу і водяних крапель
- датчик ударів
- вдосконалені інтелектуальні відеотехнології
- технологія Power over Ethernet Plus (IEEE 802.3af)

Завантажити специфікацію

Широкий огляд
Удосконалена купольна PTZ-камера AXIS Q6042 для використання всередині приміщень володіє здатністю вище звичайного рівня D1, 36-кратним оптичним зумом, швидким і точним управлінням панорамуванням і нахилом, широким оглядом і приголомшливою деталізацією при наближенні. Ідеально підходить для аеропортів, залізничних станцій, арен, торгових центрів, складів і виробничих приміщень.

Надійна робота
Високонадійна камера AXIS Q6042 з підтримкою кругового панорамування, нахилу і зуму автоматично налаштовується на зйомку в 256 заданих положеннях для патрулювання по маршруту. Завдяки безперервному панорамуванню на 360 ° і високому коефіцієнту масштабування камера дозволяє вести відеоспостереження з винятково широким полем огляду і приголомшливою деталізацією. Регульована функціональність денного / нічного відеоспостереження забезпечує чудову якість зображення навіть в умовах слабкої освітленості.
Камера AXIS Q6042 володіє захистом класу IP52 від пилу і водяних крапель, а також підтримує технологію Power over Ethernet Plus (IEEE 802.3at), що забезпечує подачу електроживлення через інжектор PoE що входить в комплектацію. Ця купольна PTZ-камера забезпечена датчиком ударів, який виявляє механічний вплив на камеру, подаючи аварійний сигнал. Електронна стабілізація зображення знижує вплив вібрації на камеру, підвищуючи чіткість відеозйомки.

Інтелектуальні відеотехнології
Камера AXIS Q6042 забезпечена вбудованими засобами відеоаналізу, включаючи функцію Active Gatekeeper, яка автоматично переводить камеру в задане положення при виявленні руху в певній зоні, дозволяючи відслідковувати переміщення виявленого об&єкту. Крім того, камера наділена широкими можливостями для застосування інтелектуальних відеододатків сторонніх розробників.

Підтримка двобічної передачі аудіосигналу і тривожні порти введення-виведення
З додатковим мультироз&ємним кабелем камера AXIS Q6042 підтримує двонаправлену передачу аудіосигналу, датчик звуку, тривожні порти введення-виведення для підключення зовнішніх пристроїв і підключення джерела електроживлення змінного або постійного струму. Для локального зберігання відеозаписів у камери є вбудований роз&єм для карт пам&яті.

Інші можливості
• Камера підтримує головний і базовий профілі алгоритму стиснення H.264, а також формат Motion JPEG.
• Камера володіє такими інтелектуальними функціями, як вдосконалений відеодетектор руху, автоматичний супровід рухомого об&єкту і "активний сторож" (Active Gatekeeper).
• Вдосконалені функції безпеки і управління мережею, такі як шифрування по протоколу HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service.
• Підтримка системи AXIS Video Hosting System (AVHS) з функцією миттєвого підключення камери (One-Click)

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33