UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Купольна мережева PTZ-камера AXIS Q6042-E

AXIS Q6042-E Швидкодіюча купольна PTZ-камера с 36-кратним зумом длявикористання поза приміщеннями

- дозвіл рівня Extended D1, 36-кратний оптичний зум
- готові до зовнішнього встановлення, функція Arctic Temperature Control
- вандалозахищені, оснащені датчиком удару
- електронна стабілізація зображення
- технологія High Power over Ethernet

Завантажити специфікацію

Широкий огляд
Готова до зовнішнього встановлення, вдосконалена купольна PTZ-камера AXIS Q6042-Е володіє дозволом рівня Extended D1, 36-кратним оптичним зумом, швидким і точним управлінням панорамуванням і нахилом, широким оглядом, приголомшливою деталізацією зображення крупним планом. Камера ідеально підходить для ведення відеоспостереження на міських вулицях і площах, в аеропортах, вокзалах, гаванях і стадіонах.

Надійна робота
Камера, що відрізняється простотою і надійністю встановлення, оснащена захистом від вандалізму (сертифікована по класу захисту IK10), датчиком механічного впливу, захистом від стрибків напруги (відповідно до вимог залізничного стандарту), а також від пилу, дощу та снігопаду (сертифікована за класами захисту IP66 і NEMA 4X). Камера зберігає працездатність при температурі від -50? C до 50? C (від -58? F до 122? F). Технологія Arctic Temperature Control гарантує безперебійний запуск камери при екстремальному морозі. Система електронної стабілізації зображення не тільки підвищує чіткість і практичність картинки при вітряній погоді, але і сприяє зниженню навантаження на пропускну здатність мережі та на накопичувачі даних за рахунок зменшення розміру відеофайлів
Міцна, надійна камера AXIS Q6042-E призначена для цілодобової відеозйомки з керуванням панорамуванням, нахилом і зумом. Камера AXIS Q6042-E автоматично наводиться на будь-який з 256 заданих ділянок сектора огляду по маршруту обходу охорони, а можливість відхилення на 20? вище лінії горизонту розширює сектор огляду над встановним положенням. Це буває корисно, наприклад, на стадіонах при спостереженні за верхніми трибунами.

Інтелектуальні відеотехнології
Підтримується функція Active Gatekeeper, яка автоматично наводить камеру на задану ділянку сектора огляду при виявленні в ньому руху, дозволяючи відслідковувати переміщення виявленого об&єкту. Крім того, камера володіє значною підтримкою інтелектуальних відеододатків сторонніх розробників на базі AXIS Camera Application Platform.
Для локального зберігання записів у камери AXIS Q6042-E є вбудований роз&єм для карт пам&яті. Електроживлення камери здійснюється за технологією High Power over Ethernet через що входить в комплектацію інжектор High PoE.

Інші можливості
• Камера поддерживает главный и базовый профили алгоритма сжатия H.264, а также формат Motion JPEG.
• Вдосконалені функції безпеки і управління мережею, такі як шифрування по протоколу HTTPS без втрати продуктивності, підтримка стандартів IPv6 і Quality of Service.
• Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи VAPIX® від компанії Axis Communications.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33