UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Купольна мережева PTZ-камера AXIS Q6042-C

AXIS Q6042-C Швидкодіюча купольна PTZ-камера з активним охолодженням

- працює при температурі до 75°C (167°F)
- готова до зовнішнього встановлення, відповідає вимогам військового стандарту
- дозвіл рівня Extended D1 і 36-кратний оптичний зум
- роз&єми SFP для оптоволоконних модулів, гнізда RJ45
- тривожні порти введення-виведення

Завантажити специфікацію

Для вимогливих систем зовнішнього відеоспостереження
Готова до зовнішнього встановлення мережева купольна PTZ-камера AXIS Q6042-C призначена для надійного ведення відеоспостереження в умовах екстремального нагрівання під впливом високої температури навколишнього середовища і сонячного випромінювання, наприклад, в пустелі. Камера з роздільною здатністю рівня Extended D1 і 36-кратним оптичним зумом з автофокусом здатна охопити великі простори з відмінною деталізацією зображення при збільшенні. Камера ідеально підходить для застосування на будівельних майданчиках, відкритих гірських розробках, трубопроводах, а також для ведення відеоспостереження в міських умовах.

Надійна робота при екстремально високій температурі
AXIS Q6042-C з вбудованою системою активного охолодження може працювати при температурі до 75 ° C (167 ° F). Ця пило- і водонепроникна камера сертифікована по класах захисту IP66 і NEMA 4X, а її відповідність найжорсткішим вимогам військового стандарту MIL-STD-810G служить гарантією надійної роботи в суворих погодних умовах, наприклад, в обстановці піщаних бур. У вітряну погоду функція електронної стабілізації зображення забезпечує ефективне відеоспостереження з високою чіткістю зображення при одночасному зменшенні розмірів відеофайлів, що дозволяє знизити навантаження на мережу і накопичувачі даних. Детектор механічного впливу забезпечує подачу тривожного сигналу, якщо камера піддалася такому впливу.
Високонадійна камера AXIS Q6042-C призначена для цілодобового відеоспостереження з використанням функцій панорамування, нахилу і зума. Функція супроводу по маршруту обходу охорони дозволяє автоматично встановити камеру в будь-яке з 256 заздалегідь заданих положень. Вертикальне панорамування на 20? над лінією горизонту дає можливість вести спостереження набагато вище встановленого положення камери AXIS Q6042-C.

Інтелектуальні відеотехнології
Завдяки підтримці функції Active Gatekeeper камера автоматично переводиться в задане положення при виявленні руху в певній зоні, відстежуючи переміщення виявленого об&єкту. Крім того, камера володіє достатніми ресурсами для підтримки інтелектуальних відеододатків сторонніх розробників на базі AXIS Camera Application Platform.

Гнучкість встановлення і простота інтеграції
Комутатор що входить в комплектацію з медіаконвертером забезпечує послідовне підключення камер AXIS Q6042-C до мережі через стандартні мережеві або оптоволоконні кабелі, тим самим знижуючи витрати на встановлення відеокамер на протяжних ділянках. Крім того, комутатор з медіаконвертером дозволяє підключити камеру до зовнішніх пристроїв сигналізації через два настроюваних тривожних порта введення-виведення, а також до джерела електроживлення з напругою 12 В.

Інші можливості
• Цілодобова чітка відеозйомка навіть в умовах слабкого освітлення, а також широкий динамічний діапазон, що поліпшує видимість об&єктів як в затінених, так і в освітлених областях сектора огляду
• Підтримка алгоритму стиснення H.264 по базовому та головному профілям, а також формату Motion JPEG
• Камера легко налаштовується на запис автоматичного патрулювання по маршруту, при цьому дії оператора з управління панорамуванням, нахилом і зумом, а також час спостереження за тим чи іншим об&єктом можна задати, керуючи камерою, наприклад, за допомогою джойстика. Після цього спостереження за маршрутом патрулювання включається натисненням кнопки або по запрограмованому розкладом
• Локальне зберігання даних завдяки вбудованому роз&єму для карт пам&яті
• Розширені функції безпеки та управління мережею
• Підтримка системи AXIS Video Hosting System (AVHS) з функцією миттєвого підключення камери One-Click

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33